PLAY współpracuje z Cinema City

Newsy
Żródło: PLAY
Opinie: 4
Opinie: 4

1 lipca Cinema City Kinepolis w Poznaniu uruchomiło salę kinową dla 750 widzów pod patronatem PLAY - głównego sponsora konkursu internetowego z wiedzy filmowej o nazwie – „TEGO LATA PLAY CINEMA CITY”.

Cinema City Kinepolis to dwudziesto-salowy megapleks, który rocznie odwiedza około 1,1 miliona widzów. Już od 1 lipca 2007 r. przez 12 miesięcy, wszyscy poznaniacy będą mogli oglądać najciekawsze dzieła polskiej i zagranicznej kinematografii na największym ekranie w Polsce w specjalnie przygotowanej sponsoringowej sali PLAY. Jest to największa sala jaka znajduje się na terenie tego obiektu kinowego.


Wydrukowane repertuary kinowe oraz bilety zawierać będą logotyp partnera sali, a przed rozpoczęciem każdego seansu na powitanie widzów pojawiać się będzie krótki film PLAY’a z powitaniem widzów. PLAY w kinie to jeden z przykładów wielu miejsc, w których klient może rozpoznać logo multimedialnego operatora, tak by poczuć jego wyjątkowość.

Dodatkowo PLAY jest sponsorem wirtualnej gry o wiedzy kinowej, której pierwszy etap rozpoczął się w dniu uruchomienia sali PLAY o godzinie 10.00. Konkurs, którego głównym sponsorem jest PLAY składa się z ośmiu etapów dostępnych przez Internet. Wielki finał przewidziany jest na 26 sierpnia w Warszawie.

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  pelka pisze: 2007-07-02 22:51
  całkiem fajny pomysł:)Poznaniacy będą mieli okazje żeby się obyć z marką Play, a ich logo będzie znane każdemu kinomanowi:)
  0
 • Users Avatars Mini
  Dzidzia pisze: 2007-07-02 23:08
  Od dawien dawna wiadomo, ze kinomaniacy są zmuszeni oglądać reklamy przed seansem (chociaż bardzo tego nie chcą). Play zaoferowało coś oryginalnego, sala sposnsorowana przez nowego operatora. Teraz to już chyba nie będzie w Polsce takiej osoby, która nie rozpozna znaczka Play.
  0
 • Users Avatars Mini
  Pułkownik pisze: 2007-07-03 04:32
  Ciekawe czy abonenci Playa bedą mieli zniżke na bilety do kina ...
  0
 • Users Avatars Mini
  dori pisze: 2007-07-03 22:27
  o takim rozwiązaniu nigdzie w tym arcie nie ma ani słówka...ale moze to będzie kolejny krok,a moze nie...nie można tego przewidzieć..ale pomysł całkiem udany...
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: