PLUS BANK to Invest Bank po rebrandingu - ruszył nowy serwis internetowy

Newsy
Opinie: 5

Invest Bank zmienił nazwę na PLUS BANK i uruchomił nowy serwis internetowy. Zmiana nazwy została zarejestrowana już 6 grudnia 2013 r. Na nowej stronie PLUS BANKU można zapoznać się z jego pełną ofertą dla klientów indywidualnych i biznesowych, ale znajdziemy tam także bezpośrednie łącza do ofert sieci Plus i do serwisu Cyfrowego Polsatu. Bank oferuje konta osobiste, konta oszczędnościowe, lokaty, kredyty, karty płatnicze oraz dostęp do bankowości elektronicznej. Na razie w ofercie nie widać usług związanych z płatnościami poprzez telefon komórkowy np. w oparciu o NFC lub innego typu rozwiązanie.

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  toczek pisze: 2014-01-09 13:22
  Rebranding ruszył zgodnie z zapowiedziami, że na podstawie umów komercyjnych Invest Bank SA będzie miał możliwość korzystania ze znaków handlowych zarejestrowanych przez Polkomtel SA w Urzędzie Patentowym: Plus Bank, Plus Bank 24 i Plus Bank Partner, a Polkomtel już w niedługim czasie, zaoferowania nowoczesnych usług bankowych swoim klientom. Serwis online ma jeszcze nazwę IBnet24. Zachodzę w głowę, cóż takiego atrakcyjnego ma wyniknąć z tego planu biznesowego dla klientów, chyba, że nie o interes klientów tu chodzi.
  0
 • Users Avatars Mini
  zpt pisze: 2014-01-09 20:56
  no to chlopaki z WSI i GRU beda mieli wsio na tacy :))))))))))))) do tego agenta to za doplata bym nie przeszedl
  3
 • Users Avatars Mini
  Boss pisze: 2014-01-10 00:01
  Nie zgadzam się z Wami. Właśnie połączenie usług pozwoli na zaproponowanie niższych cen za usługi. Poza tym spodziewam się specjalnych promocji w Plusie i Plus Banku dla posiadaczy ich produktów.
  0
 • Users Avatars Mini
  hej! pisze: 2014-01-10 08:02
  Jak wyłamać tego sima?
  0
 • Users Avatars Mini
  mrówa pisze: 2014-01-12 03:03
  reklama
  1

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: