Plus GSM przedłużył promocję Konwersja Wolność II

Newsy
Żródło: Plus GSM
Opinie: 28

Plus GSM przedłużył do dnia 31 marca 2003 r. promocję Konwersja Wolność II.

W ramach promocji Użytkownik ma prawo do:

 • Transferu do bazy abonentów regularnych z zachowaniem użytkowanego w ramach SIMPLUS numeru telefonu.

 • otrzymania pakietu 360 SMS do wykorzystania w ciągu 12 m-cy (30 SMS miesięcznie)

Użytkownik podpisuje standardową Umowę o Świadczenie Usług Komunikacyjnych oraz oświadczenie o zrzeczeniu się pozostałego na karcie kredytu oraz funkcjonalności AOC (prezentowanie kredytu na wyświetlaczu telefonu).

Opłata opłata za dokonanie Konwersji wynosi 15 pln + VAT

Promocja nie oferuje przy przejściu do bazy abonentów regularnych aparatów telefonicznych. Jednakże klient po spełnieniu określonych warunków ma prawo do wymiany telefonu w ramach programu PWA co w tym wypadku łączy się z podpisaniem Umowy na czas określony.

Regulamin promocji "Konwersja WOLNOŚĆ II"

1. Promocja Konwersja Wolność II obejmuje osoby, które są Użytkownikami i mają dodatnią wartość konta (usługa SIMPLUS) a w czasie trwania promocji nie dokonując aktywacji nowej kary SIM podpiszą umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych w sieci Plus GSM (dalej zwaną Umową), stając się Abonentem w myśl Regulaminu świadczenia usług telekomunikacyjnych przez Polkomtel S.A. z uwzględnieniem zmian wprowadzonych niniejszym regulaminem.
2. Promocja Konwersja Wolność II, zwana dalej Konwersją trwa od 01 sierpnia 2002 roku do 31 marca 2003 roku.
3. Promocyjna opłata za dokonanie Konwersji (zmiana statusu Użytkownika na Abonenta) wraz z wyborem nowej taryfy wynosi 15 zł + 22% VAT (słownie piętnaście złotych plus 22 %VAT) i płatna jest wraz z pierwszym rachunkiem telefonicznym
4. Abonent zachowuje posiadany dotychczas numer telefonu MSISDN
5. Abonent przy podpisaniu Umowy może wybrać jedną z taryf dostępnych w planach taryfowych: Czasami, Często, Non Stop
6. Abonent zawierający Umowę w Promocji Konwersja otrzymuje specjalną bonifikatę na wysyłane wiadomości tekstowe (SMS) .
a. Wysokość bonifikaty równa jest iloczynowi liczby wiadomości tekstowych (SMS) (wymienionej w pkt. 7) oraz wysokości opłaty za jedną wiadomość tekstową (SMS).
b. Bonifikata, przysługuje przez okres 12 miesięcy od momentu dokonania Konwersji i będzie pomniejszać rachunki telefoniczne za poszczególne okresy rozliczeniowe.
c. Jeżeli Konwersja będzie dokonana w czasie okresie trwania okresu rozliczeniowego, wówczas liczba minut i wiadomości tekstowych (SMS) wliczonych w abonament w danym planie taryfowym, zostanie naliczona zgodnie z obowiązującym cennikiem usług telekomunikacyjnych w sieci Plus GSM.
d. Bonifikata nie wykorzystana w danym okresie rozliczeniowym nie jest przenoszona do następnego okresu rozliczeniowego, ani też zwracana.
7. Ilość wiadomości tekstowych (SMS) stanowiących podstawę do obliczenia wysokości bonifikaty wynosi 360 przez okres 12 miesięcy od momentu dokonania Konwersji (po 30 SMS w okresie rozliczeniowym).
a. Bonifikata dotyczy pierwszych 30 płatnych wiadomości tekstowych SMS wysłanych w danym okresie rozliczeniowym.
b. Wiadomości tekstowe (SMS) standardowo wliczone w abonament pozostają bez zmian.
c. Bonifikata nie dotyczy wiadomości tekstowych (SMS) w usłudze SMS Premium. Za wiadomości tekstowe w usłudze SMS Premium pobierana będzie opłata zgodnie z cennikiem usług telekomunikacyjnych sieci Plus GSM
8. Do wzięcia udziału w Promocji Konwersja nie jest konieczne podejmowanie żadnych dodatkowych działań ze strony Użytkownika, oprócz wyżej wymienionych.
9. W przypadku kradzieży karty SIM Abonent zobowiązany jest przedstawić Polkomtel S.A. dowód zgłoszenia faktu kradzieży organom ścigania.
10. W takiej sytuacji Abonent ma prawo wystąpić do Polkomtel S.A. o wydanie i aktywowanie następnej karty SIM w sieci Plus GSM w ciągu 7 dni od zgłoszenia do Polkomtel faktu kradzieży. Wydanie i aktywowanie nowej karty SIM podlega opłacie 50,00 zł + VAT.
11. W przypadku nie wystąpienia przez Abonenta o wydanie i aktywowanie nowej karty SIM zgodnie z pkt 10 Polkomtel S.A. będzie uprawniony do rozwiązania Umowy
12. Polkomtel S.A. informuje, iż po podpisaniu Umowy nie jest dostępna usługa podlegająca kontroli kosztów korzystania z telefonu komórkowego Plus GSM poprzez odczyt limitu konta na wyświetlaczu aparatu telefonicznego (AOC)
13. Abonent biorący udział w Promocji Konwersja nie może, w zamian oferowanej aktywacji, żądać innego rodzaju usługi.
14. Promocja Konwersja nie może być łączona z innymi zniżkami lub promocjami oferowanymi przez Polkomtel S.A. w czasie trwania niniejszej Promocji.
15. Do świadczenia usług telekomunikacyjnych w ramach Umów zawartych na warunkach Promocji Konwersja zastosowanie mają postanowienia Regulaminu świadczenia usług telekomunikacyjnych przez Polkomtel S.A., o ile niniejszy regulamin nie stanowi inaczej.

Opinie:

Opinie archiwalne (28):

Komentuj

Komentarze / 28

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  mar pisze: 2003-01-06 18:59
  hmmmmm
  0
 • Users Avatars Mini
  Kan pisze: 2003-01-06 19:02
  Przedłużył i to po Nowym Roku ostatnio modne,nawet ostatnio reklamy też są w tym stylu zresztą i nawet w pop-ie.A tak nawiasem ciekawe który op się pierwszy wyłamie z tego co osiągnęli,bo jeżeli przedłużają to znaczy trafili z promocją.
  0
 • Users Avatars Mini
  Złota Rybka pisze: 2003-01-06 19:03
  Chyba trafili z tą promocją do ludzi. Gdybym nie miał neata to napewno bum się pokusił zwłaszcze na te 360 SMS do wykorzystania w ciągu 12 m-cy (30 SMS miesięcznie) .Normalnie super. :P
  0
 • Users Avatars Mini
  Kan pisze: 2003-01-06 19:08
  A takiej możliwości Transferu do bazy abonentów regularnych z zachowaniem użytkowanego w ramach SIMPLUS numeru telefonu,jak mam być szczery jako posiadacz dobrego numeru w pop-ie SimPlusowcom zazdroszczę.Jeden z numerów w pop-ie chętnie bym zamienił na abo,no cóż idea nie dba o to bym miał tę możliwość i to w sytuacji,gdy mam 2 numery w abo i wywiązuję się z umowy:(
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-01-06 19:28
  Cos wogole nie pisza o tej promo ,,97 % taniej na nowy rok..."Ciekawe czmu??!
  0
 • Users Avatars Mini
  wlo pisze: 2003-01-06 20:03
  Nie jestem pewien, ale chyba zrezygnowali z umowy? Chyba w poprzednim regulaminie trzeba było podpisywać umowę na ileś miesięcy? Może ktoś pamięta? BOSSNOKIA - wybacz, ale sam ludzi prowokujesz do odpisywania Ci w ten sposób... Jeśli coś kosztowało 49 zł a kosztuje 1 zł to zgadnij, o ile staniało? Widać, że młody jesteś bo jeszcze dajesz się łapać na proste zagrywki reklamowe :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  Kan pisze: 2003-01-06 20:17
  wlo***według mnie pkt.5 mówi o podpisywaniu umowy,a następne punkty też sugerują o takim podpisywaniu.Chociażby ten o bonifikacie w pkt.6.Tyle tylko że w regulaminie nie umię się doszukać na jak długo się taką umowę podpisuje.
  0
 • Users Avatars Mini
  Tytan pisze: 2003-01-06 20:31
  Kan - moral jest prosty: w kazej, ale to KAZDEJ umowie jest jakis haczyk. Nalezy dlatego bardzo uwaznie studiowac regulamin i nie wierzyc reklama. Co do promocji - spox, kusza te smsy.
  0
 • Users Avatars Mini
  shafa pisze: 2003-01-06 20:52
  no ja ostatnio slyszalem od znajomego z polkomtela ze sprzedaz im zmalala lawinowo i podobno od 12 stycznia ma ruszyc jakas nowa promocja :) ..sam od nich odszedlem
  0
 • Users Avatars Mini
  wlo pisze: 2003-01-06 21:08
  Kan - umowy o świadczenie usług na czas nieokreślony (czy jak tam to nazywają). Mi chodziło o tzw. cyrograf...
  0
 • Users Avatars Mini
  galeo pisze: 2003-01-06 22:40
  Ale jeśli ja miałbym wybierać to chyba wolałbym nową promocję i telefonik i samych swoich.... no ale rzeczywiście zostawienie tego samego numeru telefonu może być dla kogoś ważne.
  0
 • Users Avatars Mini
  wlo pisze: 2003-01-06 22:47
  galeo - a brak "obowiązkowej" umowy na dwa lata?
  0
 • Users Avatars Mini
  marc pisze: 2003-01-06 23:22
  Donra propozycje,kuszace jest ten pakuiet sms;ow,badz co badz to jest 30 miesiecznie,a jesli ktos jeszcze wybierze taryfe Czasami to juz ma 50 sms;oe za friko czyli liczbe calkowice satysfakcjonujaca(przynajmniej mnie):P
  0
 • Users Avatars Mini
  kevcio pisze: 2003-01-07 00:19
  Ciekawe rozwiazanie, uzytkownicy simplusa powinni dobrze rozwazyc te oferte... Pozdrawiam.
  0
 • Users Avatars Mini
  jacek33 pisze: 2003-01-07 01:02
  Tez sie dziwie,ze Idea jeszcze nie oferuje przejscia z POPa na abo.SMS-y ok,ale trzeba placic aktywacje,nie dostaje sie telefonu i trzeba miec cos na koncie i z tego zrezygnowac,tzn.kasuja ci to.Inna sprawa ze moze to byc np.2 zl.Ja tam wole pp niz abonament!
  0
 • Users Avatars Mini
  CiepliX pisze: 2003-01-07 02:13
  jacek33 - a czy w Ideii bylo kiedys cos łatwe i bezstresowe? Chyba tylko zostanie ich abonentem :p , bo potem coraz gorzej ....
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2003-01-07 08:52
  CiepliX nie przesadzaj, bo kazdemu jest dobrze tam gdzie jest i zawsze bedzie bronil swojeje iseci, bo taka jest luzka natura! Wszyscy wiemy, ze dobrze jest nam tam gdzie jest tanio i dobrze, a juz za jakis czas bedziemy mogli skakac z sieci do sieci bez konsekwencji! ozbaczymy co wtedy bedzie sie dzialo!??? ;-)))
  0
 • Users Avatars Mini
  GSManiac pisze: 2003-01-07 12:12
  Trochę się poprzyczepiam do regulaminu promocji: 1) "Użytkownik podpisuje standardową Umowę o Świadczenie Usług Komunikacyjnych"... To co, tu jest przedmiotem umowy? Korzystanie z komunikacji miejskiej ? No, ok, czepiam się, to jest akurat tzw. oczywista omyłka pisarska...:) Ale już 2) "Promocja nie oferuje przy przejściu do bazy abonentów regularnych aparatów telefonicznych. Jednakże klient PO SPEŁNIENIU OKREŚLONYCH WARUNKÓW ma prawo do wymiany telefonu w ramach programu PWA (...)"
  0
 • Users Avatars Mini
  GSManiac pisze: 2003-01-07 12:13
  ...Pytam zatem jakie to warunki? Dlaczego nie określono ich w regulaminie ? Rozumiem, że ta wymiana odbędzie się dopiero po 2 latach bycia w sieci ze statusem abonenta, pod warunkiem oczywiście, że średnia 3-ech ostatnich rachunków wyniesie 80 zł tak? A więc standardowe zasady obowiązujące przy cyrografach. Pewnie dla wielu kosztem nowego nru dogodniej bedzie jednak zyskać nową słuchawkę za grosze oraz inne profity. Niemniej bonusy w postaci zachowania nru tel. oraz 360 sms'ów również uznać trzeba za całkiem kuszące... Sądzę, że Pop i Tak Tak pójdą w ślady Simplusa...
  0
 • Users Avatars Mini
  wlo pisze: 2003-01-07 12:55
  GSManiac - jeśli karta SIM Simplusa była aktywna dwa lata i średnia z ostatnich trzech miesięcy była ponad 80 zł brutto możesz skorzystać z PWA (oczywiście po podpisaniu umowy w post-paid). Podobnie jeśli karta była aktywan trzy lata, bez względu na wysokość rachunków, możesz skorzystać z PWA :-) OKREŚLONE warunki - to określowe w regulaminie PWA warunki, proste. Mylisz się z okresem dwóch lat w abonamencie - niespodzianka?
  0
 • Users Avatars Mini
  wlo pisze: 2003-01-07 12:58
  Oczywiście korzystanie z PWA wiąże się z podpisaniem umowy na dwa latka - to też jest w tych OKREŚLONYCH warunkach :-) Coś za coś :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  jarpol pisze: 2003-01-07 13:40
  Wkurza mnie to, ze majac mozliwosc techniczna oferowania AOC dla abo bezczelnie ja wylaczaja. A konwersja wolnosc 1 byla duzo lepsza- tez bez cyro, a za to 5 groszy do trzech przez pol roku... :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  wlo pisze: 2003-01-07 14:37
  jarpol - a więc jednak Plus coś zmienia w swoich promocjach :-) Jak wcześniej mówiłem, nie pamiętam dokładnie, ale była też taka, w której można było przejść na abonament ale z "cyrogragem" bodajże 18-miesięcznym...
  0
 • Users Avatars Mini
  wlo pisze: 2003-01-07 14:44
  co do AOC - to tylko biznes... komu zależy na niższych dochodach? Tobie? Pewnie nie, więc i operatorom nie :-) Poza tym kontrola kosztów w usłudze abonamentowej troche inaczej się odbywa, nie sądzisz? Tam nie ma "kredytu" do wykorzystania, który w Simlusie (i tylko w Simlusie) jest pokazywany, są koszty narastające, które zawsze można innymi sposobami (darmowymi) sprawdzić :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  zbooy pisze: 2003-01-07 15:19
  ale w telefonach jest opcja okreslenia sobie 'limitu' i to po prostu operatorzy uniemozliwiaja korzystanie bo to nie w ich interesie ... czyli zeby skorzystac z PWA nie trzeba miec 2 lata ZAREJESTROWANEGO sima bo stazu to tyle mam dzieki za odpowiedz btw bylem na Slowacji i kupilem pp w sieci Eurotel co sie zowie Easy, chodzilo o to zeby z roamingu nie korzystac rozmowa do polski 17SK za minute z rozliczaniem sekundowym od samego poczatku a sms po 3SK (zeby przejsc na PLN podziel przez 10) Pakiet startowy 400SK w tym 300SK kredytu wazne przez 12 mies, najnizsze doladowanie 100SK przedluza o 12 miesiecy Wypas co nie?
  0
 • Users Avatars Mini
  ghostdog pisze: 2003-01-07 16:36
  No ale ta promocja juz ma stare nazewnictwo i tylko druga odslone.Ale jak porzednia jest malo ciekawa i wcale nie zachwycajaca i nie powalila mnie na kolan.Ale plus powoli chce walczyc tylko nie wiem czy nadgoni strate w stosunku do Ideii!
  0
 • Users Avatars Mini
  Tytan pisze: 2003-01-07 19:24
  Ano plus ma tendencje do dawania cyferki w nazwie promocji.
  0
 • Users Avatars Mini
  ideowiec pisze: 2003-01-07 23:09
  Dobrze ze jest taka mozliwosc
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: