Plus rozdaje gigabajty za medale Polaków na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Plus rozdaje gigabajty za medale Polaków na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio

Startuje nowa promocja, w której wszyscy klienci Plusa otrzymają darmowe gigabajty za medale zdobyte przez Polaków podczas Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020.

„Gigsy za medale” przyznawane są za wszystkie medale zdobyte przez reprezentantów naszego kraju, a wielkość bonusu jest zależna tylko od ich liczby oraz rodzaju.

Za złoty medal przyznawane będę 3 GB, za srebrny 2 GB, a za brązowy 1 GB.

Bonus przyznany klientom abonamentowym będzie aktywny do końca bieżącego cyklu bilingowego, natomiast w przypadku klientów ofert na kartę oraz mix będzie on ważny przez 30 dni licząc od pierwszej aktywacji po zapisaniu się do promocji.

Aby otrzymać dodatkowe gigabajty klient powinien:

  • znajdować się w okresie ważności dla usług wychodzących, czyli posiadać aktywne konto, lub w przypadku usług abonamentowych nie zalegać z płatnościami,

  • wysłać na numer 80180 bezpłatnego SMS-a o treści MEDAL.

Promocja „Gigsy za medale” obowiązuje do 8 sierpnia.

Więcej informacji o promocji można znaleźć w regulaminie zamieszczonym poniżej.

Plus przygotował również dla swoich klientów specjalną aplikację do kibicowania Wuwuzela. Odgrywa ona pięć różnych dźwięków i pozawala na wspólne kibicowanie w gronie znajomych. Wystarczy zsynchronizować telefony, położyć je obok siebie, aby stworzyć wielką wuwuzelę. Można też kibicować samemu, wybierając różne dźwięki.

Wuwuzela działa tylko na urządzeniach mobilnych z system Android i jest dostępna na stronie: www.plus.pl/kibicujemy-naszym

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: