Drugi smartfon w Plusie kosztuje złotówkę

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0

Klienci, którzy zdecydują się na ratalny zakup smartfona OPPO Reno7 5G, OPPO Reno7 Lite 5G czy Samsunga Galaxy S21 FE 5G w ofercie abonamentowej Plusa otrzymają drugi smartfon OPPO A16 lub Samsung Galaxy A03 za złotówkę. 

Promocja obowiązuje od 9 czerwca.

W ofercie ratalnej OPPO Reno7 5G jest dostępny za 299 złotych na start i np. 36 rat po 72.22 złotych miesięcznie za sprzęt. Natomiast OPPO Reno7 Lite 5G można kupić za 199 złotych na start i np. 36 rat po 52,78 złotych miesięcznie. Klienci, którzy wybiorą jeden z tych modeli wraz z abonamentem mogą dobrać smartfon OPPO A16 jedynie za złotówkę.

Klienci mogą wybrać również Samsunga Galaxy S21 FE 5G w ofercie ratalnej za 349 złotych na start i np. 36 rat po 94,44 złotych miesięcznie za sprzęt. Przy zakupie urządzenia w ofercie z abonamentem, użytkownicy otrzymają smartfon Samsung Galaxy A03 za symboliczną złotówkę.

Dodatkowo klienci, którzy posiadają lub dokupią abonament, zapłacą pełną kwotę jedynie za pierwszy abonament, a kolejnych pięć otrzymają za złotówkę miesięcznie i to przez cały rok.

Dzięki tej ofercie można zaoszczędzić do 1 308 złotych na pojedynczym abonamencie ze smartfonem, a w rodzinnym budżecie może pozostać 5 046 złotych.

Aby skorzystać z promocji wystarczy mieć lub kupić abonament za minimum 44,90 złotych miesięcznie i dobrać kolejny abonament za minimum 55 złotych miesięcznie. Przy wyborze oferty z urządzeniem, klient otrzymuje rok abonamentu za 1 złoty miesięcznie. Natomiast klienci, którzy zdecydują się tylko na abonament telefoniczny zapłacą złotówkę miesięcznie przez pół roku.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: