Plus jest zaskoczony skalą sukcesu promocji OBA MA - zestawów smartfon z tabletem

Newsy | Promocje
Żródło: Plus
Opinie: 5

Plus twierdzi, że oferta Plusa promowana kampanią OBA MA wywołała rewolucję na rynku telekomunikacyjnym, a także w salonach sprzedaży operatora. Promocja pozwalająca na zakup smartfonu i tabletu w jednym abonamencie spotkała się z ogromnym zainteresowaniem klientów, a promujący ja spot reklamowy należy do jednych z najchętniej oglądanych i wyszukiwanych w internecie.

Zainteresowanie kampanią reklamową w połączeniu z nowatorską ofertą przełożyło się na ogromny sukces sprzedażowy. „Spodziewaliśmy się dużego zainteresowania ze strony klientów, zwłaszcza w nadchodzącym okresie przedświątecznym, ale nawet nas zaskoczyła jego skala” – powiedziała Justyna Kulka, zastępca Dyrektora Zarządzającego Rynku B2C. – „W niektórych punktach sprzedaży klienci zapisują się na listy oczekujących. Nie możemy ich zawieść i dlatego podjęliśmy błyskawiczną decyzję o poszerzeniu oferty o nowe zestawy.”

Od 4 grudnia, prócz dotychczas oferowanych zestawów z tabletem MODECOM FreeTAB 9701, dostępne są zestawy z tabletami Kiano PRO 10 Dual, a już od 13 grudnia pojawią się także zestawy z tabletami Prestigio PMP7100D DUO i Modecom 1002.

Promocyjny cennik pakietów przy zawarciu umowy i wyborze jednej z taryf Rozmownych (ceny brutto w zł):Zestawy dostępne są w promocjach z nielimitowanymi rozmowami w Plusie, dużymi pakietami minut do wszystkich sieci oraz pakietami danych pozwalającymi na swobodny dostęp do internetu bez obaw o koszty.

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Zet pisze: 2012-12-10 08:38
  Na prawdę podoba się wam ta reklama? Tablet ma, smartfon ma, to co się mówi? Dla mnie jest tragiczna... Chociaż sam pomysł sprzedaży takiego zestawu jak najbardziej ok. Tylko co to za tablety.. Już w biedronce maja lepsze.
  0
 • Users Avatars Mini
  brum pisze: 2012-12-10 09:29
  Widać ile łosiów ( nie mylić z łosi ! ) jeszcze w kraju zostało... Głosowali a potem będą biedowali...
  0
 • Users Avatars Mini
  mikey pisze: 2012-12-10 11:16
  A do ceny Rozmownej doliczyć chyba jeszcze trzeba 20zł za dostęp do sieci. I z tego, co mówili mi w plusie to jest obowiązkowe - czyli abo startuje od 59,90 Telefon i tablet mocno przeciętne, ale żeby złapać klienta okazały się w sam raz
  0
 • Users Avatars Mini
  olotoja pisze: 2012-12-10 12:08
  nie ważne czy się reklama komuś podoba, ważne czy działa, a jak działa to się podoba temu co reklamuje i wystarczy ;) chociaż dobrze jest jak działa i się podoba przy okazji, tak jak było z niektórymi spotami z Mumio, albo kiedyś jeszcze jak Idea była to reklamy były i fajne i działające
  0
 • Users Avatars Mini
  Gilgamesh pisze: 2012-12-18 20:03
  Plus wie co robi. Od nowego roku stawki połączeń mogą spaść nawet o 80% (dyrektywa Unii). Tak więc jest to najprostszy sposób przywiązania do siebie frajerów po wysokich stawkach
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: