Plus włącza 5G bez limitu dla przenoszących numer

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
W Plusie internet 5G bez limitu w smartfonie nawet przez rok

Od 24 sierpnia br. nowi oraz przenoszący numer klienci sieci Plus będą mogli korzystać z nielimitowanego internetu 5G. Z promocji mogą skorzystać zarówno użytkownicy indywidualni, jak i biznesowi. 

Aktualnie w zasięgu sieci 5G Plusa jest ponad 19 milionów osób w 800 miejscowościach we wszystkich województwach Polski.

Internet 5G Plusa bez limitu w smartfonie dla klientów indywidualnych

Z promocji Plusa będą mogli skorzystać klienci, którzy zdecydują się przenieść numer od innego operatora lub podpisać nową umowę abonamentową za min. 55 zł/mies.

Roczny dostęp do internetu 5G bez limitu otrzymają klienci wybierający abonament za 65 zł/mies. lub 85 zł/mies. i dobiorą do tego smartfon.

Po upływie 12 miesięcy, w ramach abonamentu, otrzymają miesięczny pakiet danych 60 GB lub 120 GB do swobodnego surfowania po sieci.

Natomiast klienci decydujący się na abonament za 55 zł/mies. w ofercie z telefonem otrzymają 6 miesięcy nielimitowanego internetu 5G. Po okresie promocyjnym będą mogli oni korzystać z pakietu danych wynoszącego 30 GB miesięcznie.

Nielimitowane 5G dla firm

Klienci biznesowi otrzymają nielimitowany internet 5G przez rok przy wyborze abonamentu za 55 zł/mies., 65 zł/mies. lub 85 zł/mies. netto w ofercie z telefonem.

Natomiast z półrocznego dostępu do nielimitowanego internetu 5G będą mogły skorzystać firmy wybierając telefon z abonamentem za 45 zł/mies. netto.

Po upływie okresu promocyjnego, klienci biznesowi będą mogli korzystać z miesięcznego pakietu danych wynoszącego 24 GB, 40 GB, 70 GB lub 120 GB z dostępem do najszybszej sieci 5G od Plusa.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: