Plus promuje siatkówkę wśród młodzieży

Newsy
Żródło: Plus
Opinie: 3

Plus organizuje I Młodzieżowy Turniej Plusa. Zaplanowany na lipiec br. turniej będzie stanowił wyróżnienie dla zwycięzców Ogólnopolskiej Gimnazjady w Piłce Siatkowej 2008, organizowanej pod auspicjami Szkolnego Związku Sportowego.

Turniej zostanie rozegrany podczas meczów Ligi Światowej w terminie 4 i 5 lipca br. w katowickim Spodku. Wezmą w nim udział po cztery zespoły dziewcząt i chłopców, które w tegorocznej ogólnopolskiej siatkarskiej Gimnazjadzie zajęły miejsca od 1 do 4.

Uczestnicy Turnieju otrzymają identyfikatory umożliwiające udział we wszystkich wydarzeniach odbywających się w Katowicach i związanych z Ligą Światową, w tym wstęp na mecze Polska - Chiny. Mecze o I miejsce zostaną rozegrane w Spodku przy pełnej widowni tuż przed występami reprezentacji Polski. Nagrodą dla zwycięzców Turnieju będzie bezpłatny udział w letnim profesjonalnym obozie siatkarskim zorganizowanym w tym samym terminie i tym samym ośrodku, w którym odbywać się będzie obóz jednej z reprezentacji Polski w siatkówce. Zajęcia z młodzieżą poprowadzą trenerzy kadry narodowej i najlepsi polscy siatkarze.

Turniej będzie stanowił formę rywalizacji sportowej drużyn młodzieżowych analogicznie do rozgrywanych superpucharów w siatkówce profesjonalnej. Udział w Turnieju jest dla jego uczestników bezpłatny.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  diab pisze: 2008-04-24 23:14
  a czy czasem zapowiedź tego turnieju nie była opublikowana tydzień temu jak plus dawał nazwe lidze siatkarzy i siatkarek? no to ładnie szybko działają hehe. widać że plus działa szybko i prężnie;) tu pięciolinia, tam ważny telefon, tu siatkówka tam system ostrzegania żeglarzy z wopr. ładnie ładnie
  0
 • Users Avatars Mini
  gostian pisze: 2008-04-25 23:43
  plus działa na wszystkie strony i bardzo mi sięto podoba. nie ma drugiej sieci, która by tak prężnie działała w różnych społecznych kierunkach. a przy tym mają doskonałą ofertę, ciągle nowe promocje i moje ulubione - ciągle nowe hity w czasoumilaczu ;P
  0
 • Users Avatars Mini
  vod pisze: 2008-04-26 22:21
  *gostian-dokładnie!!!!Popieram twoją wypowiedz!!!!
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: