Plus promuje siatkówkę wśród młodzieży

Newsy
Żródło: Plus
Opinie: 3

Plus organizuje I Młodzieżowy Turniej Plusa. Zaplanowany na lipiec br. turniej będzie stanowił wyróżnienie dla zwycięzców Ogólnopolskiej Gimnazjady w Piłce Siatkowej 2008, organizowanej pod auspicjami Szkolnego Związku Sportowego.

Turniej zostanie rozegrany podczas meczów Ligi Światowej w terminie 4 i 5 lipca br. w katowickim Spodku. Wezmą w nim udział po cztery zespoły dziewcząt i chłopców, które w tegorocznej ogólnopolskiej siatkarskiej Gimnazjadzie zajęły miejsca od 1 do 4.

Uczestnicy Turnieju otrzymają identyfikatory umożliwiające udział we wszystkich wydarzeniach odbywających się w Katowicach i związanych z Ligą Światową, w tym wstęp na mecze Polska - Chiny. Mecze o I miejsce zostaną rozegrane w Spodku przy pełnej widowni tuż przed występami reprezentacji Polski. Nagrodą dla zwycięzców Turnieju będzie bezpłatny udział w letnim profesjonalnym obozie siatkarskim zorganizowanym w tym samym terminie i tym samym ośrodku, w którym odbywać się będzie obóz jednej z reprezentacji Polski w siatkówce. Zajęcia z młodzieżą poprowadzą trenerzy kadry narodowej i najlepsi polscy siatkarze.

Turniej będzie stanowił formę rywalizacji sportowej drużyn młodzieżowych analogicznie do rozgrywanych superpucharów w siatkówce profesjonalnej. Udział w Turnieju jest dla jego uczestników bezpłatny.

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: