Zmiany w ofertach łączonych Plusa i Polsat Box

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Jeszcze większe oszczędności dzięki łączeniu usług Plusa i Polsat Box

Od 12 kwietnia Plus wprowadził zmiany w programach oszczędnościowych smartDOM i smartFIRMA.

Oferowane przez Plusa i Polsat Box programy smartDOM i smartFIRMA dają możliwość obniżenia miesięcznych kosztów dzięki łączeniu wielu usług operatora.

Wśród usług dostępnych w programie są m.in.: abonament głosowy w Plusie, internet mobilny oraz światłowodowy, telewizja satelitarna, kablowa IPTV i internetowa od Polsat Box, telefon stacjonarny oraz prąd.

Główną zmianą jest zwiększenie liczby rabatowanych ofert telefonicznych do 6, z czego koszt 5 z nich może być zredukowany do złotówki na rok.

Drugim udogodnieniem jest możliwość rabatowania internetu światłowodowego oraz mobilnego jednocześnie, przy czym Plus Światłowód również dostępny jest za złotówkę przez rok.

Zmiany w smartDOM i smartFIRMA:

  • zwiększenie w smartDOM liczby rabatowanych usług telefonicznych do 6, z czego cena aż 5 z nich może być obniżona do 1 zł/mies. przez rok;
  • zwiększenie w smartFIRMA liczby rabatowanych usług telefonicznych do 8, z czego cena aż 7 z nich może być obniżona do 1 zł/mies. przez rok;
  • zwiększenie liczby rabatowanych usług internetu do 3 oraz możliwość włączenia do programu smartDOM i smartFIRMA internetu mobilnego i światłowodowego jednocześnie. W takiej konfiguracji ceny 2 usług internetu mobilnego będą pomniejszone o 25 zł/mies., a internet światłowodowy do 1 zł/mies. przez cały rok.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: