239,97 zł – wiemy, jak zaoszczędzić taką sumę i to tuż przed samymi świętami

Akcje partnerskie | Newsy
Opinie: 0
Świąteczna promocja sieci Plus

Listopad i grudzień to dwa miesiące, w których udziela nam się świąteczne i zakupowe szaleństwo. Można wydać sporo, a po świętach pluć sobie w brodę, że nasze zakupy nie były zbyt przemyślane. A można trafić na niezłe okazje, jednocześnie spełniając świąteczne marzenia. Warto zatem poświęcić chwilę na analizę świątecznych ofert. Sprawdźmy tegoroczne propozycje Plusa i Cyfrowego Polsatu.

Oprócz wartych rozważenia telefonów z różnych półek cenowych – dostępnych tylko w sieci Plus, klienci mogą przed świętami otrzymać od Grupy CP w prezencie pakiet 3 usług – 2 wideo i 1 muzycznej.

Z tych usług możemy korzystać bez dodatkowych opłat przez  3 miesiące. W sumie oszczędzamy więc prawie 240 zł. To kwota, którą będziemy mogli wydać na miłe upominki dla najbliższych, świąteczne delicje i przysmaki lub po prostu zachować na naszym bankowym koncie.

Świąteczna promocja sieci Plus

Trzy świąteczne usługi w prezencie

Dla wszystkich, którzy do Świąt podpiszą z Plusem nową umowę lub przedłużą obecną (za przynajmniej 29,90 zł) dostępne są trzy atrakcyjne serwisy – przez 3 miesiące bez żadnych dodatkowych opłat. Oto i one:

Pakiet IPLA HBO

W tym pakiecie otrzymujemy pełny dostęp do aktualnej biblioteki filmów i seriali HBO. Hity HBO możemy oglądać na dowolnym urządzeniu o dowolnej porze. Dodatkowo otrzymujemy także dostęp do takich kanałów telewizyjnych, jak HBO, HBO 2, HBO 3, Cinemax, Cinemax 2, AXN, AXN Black, AXN Spin, AXN White. Co ważne HBO nie zmniejsza naszego pakietu danych. Z taką ofertą programową w te święta nudy nie zaznamy.

Pakiet IPLA Polsat Sport Premium

Ten pakiet to tzw. jazda obowiązkowa dla kibiców piłki nożnej. W tegorocznej świątecznej ofercie Grupy CP, otrzymujemy dostęp do kanałów: POLSAT SPORT PREMIUM 1 i 2 oraz do 4 kanałów dodatkowych w dni meczowe. W tych kanałach na żywo są puszczane wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA. Ważna informacja dodatkowa jest taka, że Pakiet IPLA Polsat Sport Premium na szczęście nie zmniejsza naszego podstawowego pakietu danych. Emocje piłkarskie w najlepszym wydaniu mogą nam więc towarzyszyć przez całe Święta.

TIDAL

TIDAL to jeden z najpopularniejszych serwisów muzycznych w Polsce. W świątecznej promocji Plusa w prezencie otrzymamy 3-miesięczny dostęp do biblioteki ponad 60 mln utworów. TIDAL przyda nam się szczególnie w czasie świątecznych spotkań i sylwestrowej zabawy. W serwisie znajdziemy najpopularniejsze świąteczne piosenki z całego świata i taneczne hity, które zapełnią sylwestrowy parkiet aż do białego rana już w 2020 r.

Świąteczna promocja sieci Plus

Trzy świąteczne smartfony na wyłączność w Plusie

Oprócz trzech bezpłatnych i niewątpliwie atrakcyjnych usług, Plus przygotował także specjalną niespodziankę dla fanów smartfonów. W te Święta szczególnie trzy modele telefonów są warte uwagi.

LG G8X

LG G8X ThinQ to wyjątkowy smartfon, który miał premierę w Polsce w pierwszych dniach listopada. G8X ma dwa ekrany i bez wątpienia jest powiewem świeżości i innowacyjności, otwierającym nowe możliwości dla użytkowników smartfonów. Jednocześnie możemy korzystać z dwóch niezależnych aplikacji, oglądać film albo mecz, a na drugim ekranie komentować go w serwisie społecznościowym. Niespodzianką jest też to, że w dowolnym momencie z dwuekranowego urządzenia możemy wyjąć smartfon i korzystać z niego w standardowy sposób, zachowując standardowe gabaryty urządzenia.  Grupa Cyfrowy Polsat dostosowała także swoje aplikacje IPLA oraz Eleven Sports do tego typu urządzenia (Dual Screen). Dzięki temu użytkownicy będą mogli oglądać interesujące ich treści (VoD, transmisje, kanały linearne) na jednym ekranie i przeglądać całą bibliotekę wideo czy wyszukiwać kolejne materiały w serwisie w tym samym momencie.

Są to pierwsze polskie aplikacje dostosowane do trybu dwuekranowego.

Smartfon LG G8X ThinQ w ofercie sieci Plus można zamówić tutaj

Świąteczna promocja sieci Plus

LG K50s

K50S to hit średniej półki, bo ma wszystko czego potrzebujemy w smartfonie z 2019 r. Wyróżnia się aż 3 aparatami tylnymi – oprócz zwykłego aparatu mamy dodatkowo aparat szerokokątny ułatwiający fotografowanie dużych obiektów oraz aparat głębi do zdjęć portretowych. LG K50s to także duża bateria 4000 mAh, bezpośredni przycisk do Asystenta Google oraz ekran 6,5” z niewielkim notchem.

Smartfon LG K50S w ofercie sieci Plus można zamówić tutaj

Świąteczna promocja sieci Plus

Motorola Moto G8 Plus

Motorola Moto G8 Plus nie zawodzi. To kompletnie wyposażone urządzenie ze średniej półki cenowej.

Żaden z telefonów z tej półki cenowej nie oferuje takiej jakości dźwięku. Bateria 4000 mAh zapewnia nam do dwóch dni bez potrzeby ładowania telefonu. Z tyłu obudowy znajdziemy 3 kamery (główna ma 48 MP i wspaniały tryb nocny) oraz laserowy autofocus, a aparat selfie ma aż 25Mpx. Jest także NFC oraz oczywiście Moto gesty dzięki którym szybko można odblokować telefon, włączyć aparat, latarkę czy nawigację lub jedynie podnieść telefon, aby go wyciszyć lub obrócić by wszedł w tryb „nie przeszkadzać”.

Smartfon Motorola Moto G8 Plus można zamówić tutaj

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: