Plus z WOŚP

Newsy
Żródło: Plus
Opinie: 3

Podobnie jak w latach ubiegłych, licytację podczas Finału WOŚP wspomoże 100 konsultantów Plusa - wolontariuszy, którzy będą obsługiwać infolinię aukcji telewizyjnej. Plus udostępnił organizatorom także pulę telefonów testowych.
Ponadto Plus, jako główny sponsor polskich siatkarzy, przekazał na rzecz WOŚP oryginalną koszulkę meczową z podpisami członków Reprezentacji.
Jak co roku, Plus udostępni swoim klientom numer 7547, na który można przesyłać SMS-y. Koszt SMS-a wynosi 5 PLN plus VAT (6,1 PLN z VAT). Operator sieci Plus nie pobiera żadnych opłat związanych z funkcjonowaniem serwisu. Całkowity dochód z SMS-ów, pomniejszony o podatek VAT, zostanie przekazany na konto Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Podczas ubiegłorocznego Finału WOŚP klienci sieci Plus za pośrednictwem SMS-ów zasilili konto Fundacji kwotą 436 955 PLN.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Ed pisze: 2008-01-12 11:18
  Super to teraz dodzwonic sie na BOA bedze graniczylo z cudem
  0
 • Users Avatars Mini
  pawelz pisze: 2008-01-13 13:36
  spokojnie, na pewno mają tam troche wiecej ludzi niż tych 100:P ja jak miałem przedłużac umowe to bez problemu sie dodzwoniłem i z wielkiej wyprzy skorzystałem;) fajnie że plus zrobił tego smsa, tylko czy wolontariusz mi uwierzy ze wsparłem wośp i da serduszko?:) pokaże mu smsa najwyzej hehe.
  0
 • Users Avatars Mini
  falmaster pisze: 2008-01-13 18:30
  To juz doszedł mi kolejny sms ;-) w Simplsuie wysyłam na zimowe znizki na wszelkie atrakcje w górach i teraz wysle napewno na wielka orkiestrę.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: