50 zł zniżki na usługi Plusa za wykonywanie transakcji bezgotówkowych w Plus Banku

Promocje
Opinie: 21
PlusBank

PlusBank wprowadza specjalną ofertę dla nowych i obecnych klientów Plusa oraz Cyfrowego Polsatu.  W  ramach  promocji  Bonus  Plus  w  programie  smartDOM  wszyscy nowi i dotychczasowi posiadacze Konta Plus zawierający lub przedłużający umowę na świadczenie usług Plusa lub Cyfrowego Polsatu, mogą liczyć na zniżki w wysokości 50 złotych przez pierwsze 6 miesięcy oraz po 20 zł w każdym z kolejnych 18 miesięcy.

Użytkownicy, którzy w danym miesiącu wykonają transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 500 zł – przy użyciu kart debetowych lub naklejek zbliżeniowych wydanych do Konta Plus oraz kart kredytowych w PlusBanku – zyskają 50 zł zniżki  na  usługi  w  sieci  Plus  lub  w  Cyfrowym  Polsacie, która zostanie uwzględniona przy najbliższym rachunku.

Szczegóły promocji „Bonus Plus w programie smartDOM”:

 

Opinie:

Opinie archiwalne (21):

Komentuj

Komentarze / 21

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Look pisze: 2015-07-17 09:20
  Po takiej wpadce trudno będzie wypromować... Plus lepiej by się zabrał za zmiany w taryfach firmowych, bo odstają nawet od ich własnych taryf indywidualnych.
  5
 • Users Avatars Mini
  hhh pisze: 2015-07-17 09:30
  Jakiej wpadce? 95% społeczeństwa o tym nie słyszało. Zresztą wynikły z tego jakieś konsekwencje? Plus zapłacił? Haker dostał okup? Faktycznie ukradł te 400 tys? Plus przekazał na dom dziecka? Poszedł pozew od osób, których dane wyciekły? Jaki był finał sprawy? Przecież haker miał ujawniać dane co tydzień. I co? Dlaczego został zlany przez Komisję Nadzoru Finansowego, organizacje "karciane", bank? Może po prostu blefował? ;)
  -2
 • Users Avatars Mini
  aaa pisze: 2015-07-17 12:05
  Ty hhh powyżej: ile Plus Ci zapłacił za ten PR? Chyba, że jesteś zaślepionym fanbojem plusa - tym bardziej ci współczuję. Jaki wyciek? Polecam TOR (o ile wiesz, co to znaczy) - tam te dane fruwają. I jeśli Gazeta Wyborcza o czymś nie napisała, to nie znaczy, że problemu nie ma, biedny chłopczyku. A Plus Banku nie polecam najgorszemu wrogowi. Nie dbają o dane swoich klientów, ich aroganckie zachowanie po włamaniu było poniżej krytyki.
  2
 • Users Avatars Mini
  tomi pisze: 2015-07-17 12:07
  Hahaha, trzymać pieniądze w Plus Banku? Po tym włamaniu? Dowcip tygodnia :D Nowe hasło reklamowe Polkomtela: Ja + Wyciek Danych, Ja+ Olewka prywatności klientów Brawo Plus!
  4
 • Users Avatars Mini
  Jaro pisze: 2015-07-17 14:53
  Przy takich możliwościach jakie ma teraz Plus (mają tv, bank, do tego prąd), to warto się z nimi jednak wiązać, bo można sporo oszczędzić. A to chyba dość ważne.
  0
 • Users Avatars Mini
  hhh pisze: 2015-07-17 15:09
  @aaa, o nieźle gula zaczęła skakać haha Jestem fanbojem? Bo napisałem prawdę? Ustosunkuj się do moich pytań, a nie wypisujesz puste frazesy z których nic nie wynika. Potrafisz coś innego, niż prostacka obraza, czy inteligencja za bardzo nie pozwala? Zweryfikowałeś te dane, że są one prawdziwe? Czy bezmózgowo powtarzasz zasłyszane bzdury? Odpowiedz na jedno proste (mam nadzieje, że IQ pozwoli) pytanie. Skoro te dane są prawdziwe i faktycznie wyciekły, to dlaczego nikt nie pozwał PlusBanku? Przecież sprawa z automatu wygrana. Dlaczego PlusBank nie dostał kary z KNF? Dlaczego sprawą nie zajęła się Visa, albo MC? Dlaczego dane nie są dalej ujawnianie? Przecież miały być co piątego dopóki PlusBank nie zapłaci na dom dziecka, a nie zweryfikuje tego niezależny dziennikarz? Skoro to był taki potężny wyciek, to co dalej ze sprawą, skoro PlusBank zlał to od razu ciepłym moczem. Odpowiedz, zamiast tylko ziać jadem jak typowa zakompleksiona małomiasteczkowa cebula z Polski C. PS: Gdyby dane były prawdziwe i by latały sobie po tym twoim przeboskiem TORze, to byśmy w tej chwili mieli niewyobrażalną skalę wyłudzeń, multum pozwów i procesów. Ma to miejsce? Widocznie musisz zacząć fapać do czegoś innego.
  -2
 • Users Avatars Mini
  pabloki pisze: 2015-07-17 16:17
  hhh: dlatego że takie sprawy załatwia się po cichu. O wszelkich dalszych działaniach już się nie dowiesz.
  0
 • Users Avatars Mini
  Janek pisze: 2015-07-17 16:46
  @pabloki, za duzo filmow ogladasz. Tym bardziej gdyby sprawa miala byc zalatwiona po cichu, to by nigdy nie ujrzala swiatla dziennego. Koles zwykla wydmuszka i tyle. Liczyl, liczyl i sie przeliczyl.
  1
 • Users Avatars Mini
  pabloki pisze: 2015-07-17 19:50
  @Janek to nie filmy , Janek. To nie filmy . Wiecej nie powiem .
  -1
 • Users Avatars Mini
  Patrick pisze: 2015-07-19 04:07
  Plus może się bawić w takie promocje bo praktycznie działa już nie tylko w branży telekomunikacyjnej, ale i finansowej. T Mobile i Orange też mają zakupy na własne "finanse" kooperując z innymi bankami. Odnoszę wrażenie, że to plus jest zawsze pierwszy - chociażby LTE, czy sprzedaż prądu.
  0
 • Users Avatars Mini
  Luka pisze: 2015-07-19 08:07
  Zawsze jakiś sposób, żeby zaoszczędzić parę groszy. Dla mnie bomba :) To jest właśnie super w tej sieci, że takich możliwości na oszczędzanie jest bardzo dużo.
  1
 • Users Avatars Mini
  sunwoj pisze: 2015-07-20 08:44
  juz niedlugo beda doplacac tylko aby korzystac z ich uslug :)
  0
 • Users Avatars Mini
  Marek pisze: 2015-07-23 15:30
  Akurat mam inny bank, ale jako operator Plus to jak najbardziej pierwsza liga. Podejrzewam, że dla posiadaczy konta i abonamentu takie rozwiazanie jest bardzo praktyczne.
  1
 • Users Avatars Mini
  Joanna pisze: 2015-09-07 10:12
  Mam pytanie czy płatności przez Internet też się liczą do uzyskania zniżki czy tylko kartą trzeba płacić?
  0
 • Users Avatars Mini
  Ja+ pisze: 2016-01-28 17:39
  Ten rabat to wielkie oszustwo. Bank raz nalicza kwotę raz nie raz księguje operacje w dzień raz w tydzień. Kwoty nie są liczone od wykonania transakcji a jej zaksięgowania..
  -1
 • Users Avatars Mini
  tomasz ptak pisze: 2016-02-02 01:45
  nie radze lapac sie na tanie chwyty pomimo wypelniania warunkow pronocji bonus w plusbank cyfrowy polsat nie udziela tych bonusow chociaz informuja w pismach iz taki bonus zostanie udzielony a na dodatek uponinaja sie o cala oplate straszac windykacja oraz ograniczajac dostep do tv przez wyswietlane komunikaty mimo ze nie zalegam z oplatami wynika to z balaganu jaki panuje wewnatrz firmy brak komunikacji miedzy dzialami lekcewaza klientowpomimo licznych reklamacji
  0
 • Users Avatars Mini
  Ja pisze: 2016-04-06 05:29
  Wydalam przeszlo 500zl oni mi przeleja te 50zl czy jak bedzie jakis komunikat?
  0
 • Users Avatars Mini
  naiwna pisze: 2016-04-08 12:02
  Jesteś klientem Plusa i chcesz zawrzeć umowę smart dom na Cyfrowy Polsat? Miły Pan w serwisie zaproponuje ci, że możesz mieć przez pół roku bonus 50 zł do abonamentu, jeśli podpiszesz też umowę z plus bankiem 24 (to było we wrześniu 2015r. - dziś są inne "podpuchy"). Masz do spełnienia pewne warunki, ale są łatwe i w zasadzie bezpłatne (szczegóły wyżej, w artykule). Podpisujesz umowę, w której nie ma słowa o promocji, jest tylko dołączona ulotka. Potem okazuje się, że dzieją się dziwne rzeczy z bonusem: dostajesz go w umówionej wysokości przez trzy miesiące, potem tylko 10 zł (pewnie akurat tyle wydałam na telefony do nich). W centrum obsługi klienta, dowiadujesz się, że tak miało być, czego od nich chcesz? itp, a w odpowiedzi na reklamację, która pojawia się dopiero po monitach, dodają jeszcze, że naliczają ci za mały abonament ... z powodów błędów systemowych - umiesz czytać i wiesz, ile masz do płacenia na podstawie umowy, którą masz w domu. Co to znaczy? Zastraszają? Mają cię za głupka? A gdybyś ty czegoś nie zapłacił bankowi, co mógłbyś odpowiedzieć na jego roszczenia?! To jest moja historia z plus bankiem. Czego ja chcę? Przecież i tak zyskałam. Nie potrzebowałam kolejnego konta. Chcieli nowego klienta, a że nie wniosłam nic ponad minimum, by uzyskać korzyści, które sami zaoferowali, potraktowali mnie, jak opowiedziałam. To minimum (jeśli znaleźli tylko 100 osób, które zawarły umowę), dało im minimalnie 50 000 zł obrotu/mies. Można to wielokrotnie pomnożyć, inwestując. Trzeba tylko owym 100 osobom odpalić 5 000 z tej kwoty. Ale, po co? Jeśli nie cieszy ich to, co zyskali to trzeba ich lekceważyć i można postraszyć, jakby co? Darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby?
  1
 • Users Avatars Mini
  ewa33 pisze: 2016-11-24 13:22
  Uwaga na PLUS i CP rabaty! OSZUSTWO!
  1
 • Users Avatars Mini
  Bogdan pisze: 2016-11-24 13:24
  RABATY CP i PLUS TO OSZUSTWO! sam doswiadczylem
  1
 • Users Avatars Mini
  mm pisze: 2018-01-15 08:28
  Nie dajcie się nabrać: to jedno wielkie OSZUSTWO, nie chciałam przedłużać umowy z cyfr. polsatem, ale ponieważ mam u nich jeszcze telefon, namówili mnie abym u nich została a aby obniżyć rachunki namówili mnie do założenia konta w plusbanku. Miało być 25 zł mniej już za samo przedłużenie umowy z cyfr. polsatem, oraz po 10 zł mniej: za płacenie ich kartą, oraz bonusy za stałe zlecenie przy płaceniu za tel. i cyfr polsat. Jak na razie nic mi nie obniżyli: - tego bonusu przy przedłużaniu umowy w ogóle nie uwzględnili, - nie uwzględnili drugiego, ponieważ nie płaciłam kartą a przelewy się nie liczą, - zlecenia stałe za telewizję i telefon nie uwzględnione. Rozmowa z panią z reklamacji to jak cofnięcie do późnego PRLU, pomijając że dzwonią do ciebie kiedy jesteś w pracy albo w tramwaju i nie masz możliwości spojrzenia w czasie rozmowy do umowy którą podpisywałeś. Tragedia i chandryczenie się, i pomyśleć że zmieniłam zdanie i podpisałam przedłużenie umowy a mogłam juz mieć ich z głowy.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: