Początek rejestracji uczestników Nokia Game 2001

Newsy
Opinie: 25

Od 4 października (czwartek) chętni mogą zgłaszać swój udział w grze Nokia Game na stronie www.NokiaGame.com. Rejestracja uczestników trwa do 3 listopada.

Nokia Game 2001, interaktywna, obejmująca wszystkie media gra przygodowa, będzie toczyć się od 4 do 23 listopada jednocześnie w dwudziestu ośmiu krajach Europy i Bliskiego Wschodu. Podczas jej trwania, gracze będą się wcielać w osobowość głównego bohatera i zostaną uwikłani w historię, której rozwiązanie będą musieli znaleźć. Wiadomości SMS, listy wysyłane pocztą elektroniczną, krótkie filmy telewizyjne, strony internetowe, ogłoszenia radiowe i prasowe oraz kontakt telefoniczny będą dostarczać zawodnikom informacji, wskazówek i zadań do wykonania.
Uczestnictwo w Nokia Game jest bezpłatne. Aby wziąć udział w grze, należy posiadać dostęp do sieci Internet, własny adres poczty elektronicznej oraz telefon pozwalający na odbieranie wiadomości SMS. Nie ma limitu wiekowego, jednakże osoby poniżej osiemnastego roku życia będą musiały uzyskać pozwolenie opiekuna aby przystąpić do gry.

 

Graczy zapraszamy do wymiany doświadczeń na naszym, specjalnie stworzonym, forum dyskusyjnym - Nokia Game 2001

Opinie:

Opinie archiwalne (25):

Komentuj

Komentarze / 25

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: