Podwójne doładowanie także w Heyah

Newsy
Żródło: Heyah
Opinie: 4

Od 16 sierpnia do 18 września br. wszyscy klienci Heyah i Heyah Mix doładowując swoje konto mogą zyskać dwukrotnie w ramach promocji „Podwójne doładowanie”.

Promocja polega na podwojeniu kwoty drugiego doładowania. Aby z niej skorzystać wystarczy w czasie trwania promocji wysłać bezpłatnego SMSa o treści „TAK” na numer 80402 oraz doładować swoje konto dwa razy w ciągu 5 dni kalendarzowych, każdorazowo kwotą minimum 20 złotych. Podwojona zostanie wartość drugiego doładowania. SMSa aktywującego promocję można wysłać w dowolnym momencie zarówno przed, po, jak i pomiędzy doładowaniami.

Każdy klient Heyah może raz skorzystać z oferty w czasie jej trwania. Maksymalna wartość promocyjnego doładowania wynosi 150 złotych i może ona zostać wykorzystana na dowolne usługi, bez ograniczenia w czasie.

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  loco pisze: 2011-08-17 12:53
  Bardzo dobrze, że T-Mobile po rebrandingu wrócił do podwójnych doładowań. Tym bardziej do tak fajnej marki jaką jest Heyah. Słyszałem z wiarygodnych źródeł, że w okolicach września- października można się spodziewać nowej kampanii Heyah i co za tym idzie pewnie nowej oferty.
  0
 • Users Avatars Mini
  mareckidariusz pisze: 2011-08-18 18:33
  Z podwójnych doładowań od Heyah korzystam regularnie od dwóch lat, a reszta rodzinki od roku (wtedy namówiłem ich na przejście do Ryśka). Piękna sprawa i 150zł gratis
  0
 • Users Avatars Mini
  neff pisze: 2011-08-18 23:42
  Chyba na media2 pisali, że jesienią Heyah pokaże nowe oblicze ;) No, ale mnie cieszy, że Heyah pokazała stare dobre oblicze i znowu wypuścili podwójne doładowania :D
  0
 • Users Avatars Mini
  wieloryb pisze: 2011-09-02 02:15
  Dobrze dobrze! Trudno wyobrazić sobie Heyah bez podwójnych doładowań :)
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: