Polconcept nie próbuje nawet sprzedawać telefonów BenQ w Polsce

Newsy
Żródło: Puls Biznesu
Opinie: 5
Opinie: 5

Polconcept - nowy dystrybutor telefonów BenQ-Siemens to firma żony prezesa likwidowanej spółki BenQ Poland. O tej firmie nie słyszeli ani przedstawiciele operatorów komórkowych, ani największych sieci sprzedaży. "Taka firma nie zwróciła się do nas z propozycją współpracy" — mówi Adam Suchenek z biura prasowego Polkomtela. Sytuacja wygląda podobnie w Centertelu i Polskiej Telefonii Cyfrowej.

Według informacji zawartych w krajowym rejestrze sądowym firma Polconcept powstała w 2002 r., a jej prezesem jest Katarzyna Lerch. To żona prezesa BenQ Poland. Dietmar Lerch był również do niedawna w zarządzie Polconcept. Firma nie ma strony internetowej. Pracownicy BenQ Poland twierdzą, że nie mają żadnego kontaktu z Polconceptem.

"Pierwszy raz słyszę o firmie Polconcept. Telefony kupujemy bezpośrednio od producentów lub pewnych i stabilnych dystrybutorów" — dodaje Dariusz Chlastawa, wiceprezes mPunktu, największego dilera sieci Plus.

Według nieoficjalnych informacji, Polconcept chce skupić się na sprzedaży telefonów na rynkach mniej wymagających, gdzie decyduje niska cena — m.in. na Białorusi czy w Kazachstanie.

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Chudy pisze: 2007-01-18 09:34
  Ręka rękę myje... w Polsce to normalne zjawisko i na porządku dziennym... Przykład: niedawna Sprawa dla Reportera i Mostostal Zabrze... Kredyt Bank nie udzielił kredytu do końca firmie z tak potęznym kapitałem ale firmie... z obrotem 4 tys. zł rocznie której właścicielem była zona prezesa banku... i ta nabyła ogromny budynek za psie pieniądze... ;-) Reszte znajdziecie w necie... :-D
  0
 • Users Avatars Mini
  Forsaken pisze: 2007-01-18 10:26
  Oto Polska własnie kraj najwiekszych jaj i duzych przekrętów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  zainteresowany pisze: 2007-01-18 11:03
  Witam!Ma ktos do nich jakis kontakt?Dziekuje za pomoc
  0
 • Users Avatars Mini
  adr pisze: 2007-01-18 18:16
  no coz w Polsce wszystko poza małymi wyjątkami stoi na głowie:)
  0
 • Users Avatars Mini
  sprawiedliwy pisze: 2007-01-21 03:47
  najlepiej kontaktuj sie z benq z siedziba na wybrzezu gdynskim... swoja droga to niezly przekret. pieniadze od upadajacej spolki prezesik wyludza ot co!!!!
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: