Polconcept wierzy w sprzedaż telefonów BenQ-Siemens w Polsce

Newsy
Żródło: Polconcept
Opinie: 5
Opinie: 5

Firma Polconcept twierdzi, że w kwietniu i maju br. zaprezentowane zostaną nowe modele telefonów BenQ-Siemens. Trafią również na polski rynek. Za ich sprzedaż odpowiedzialna będzie spółka Polconcept, która już od ponad 3 miesięcy organizuje sieć dystrybucyjną w naszym kraju oraz na wybranych rynkach Europy Wschodniej. Firma spodziewa się "dużego zainteresowania nową ofertą i prognozuje wzrost przychodów". Pierwsze miesiące działalności zakończyła z pozytywnym wynikiem finansowym.

Za serwis telefonów BenQ-Siemens w Polsce odpowiada firma B2X z centralą Niemczech. W najbliższym czasie planowany jest start lokalnego centrum serwisowego na Europę Centralną i Wschodnią, którego siedziba będzie się mieścić w Warszawie.

Jednocześnie rozwiązana została kwestia wrocławskiej placówki BenQ Poland. Centrum rozwoju oprogramowania zostało sprzedane, a pracownikom zaproponowano zatrudnienie w nowej spółce. Większość kadry przyjęła tę możliwość.

Polconcept odpowiada za sprzedaż telefonów BenQ-Siemens w Polsce, na Litwie Łotwie i Estonii, na Ukrainie, Białorusi, w Mołdawii, Kazachstanie, Uzbekistanie oraz Azerbejdżanie. W najbliższym czasie pracę rozpoczną lokalne oddziały na Ukrainie i Białorusi.

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: