Polkomtel podpisał pięcioletnią umowę sponsorską z Profesjonalną Ligą Piłki Siatkowej

Newsy
Żródło: Plus
Opinie: 3

Polkomtel podpisał pięcioletnią umowę sponsorską z Profesjonalną Ligą Piłki Siatkowej, na mocy której począwszy od sezonu 2008/2009 Plus będzie Sponsorem Tytularnym ekstraklasy siatkarskiej kobiet i mężczyzn.

Mecze Ligi Siatkówki Kobiet i Polskiej Ligi Siatkówki w sezonie 2007/2008 cieszą się coraz większym zainteresowaniem publiczności telewizyjnej. Transmisje z meczów siatkówki w Polsat Sport i TV 4 zyskały ponad 30-milionową widownię.
W obydwu ligach gra coraz więcej znakomitych zawodniczek i zawodników. Meczom tym kibicuje wytrawna widownia siatkarska, gwarantując bezpieczne, rodzinne widowiska sportowe. Z sezonu na sezon pojawiają się nowe hale siatkarskie, stwarzając organizatorom i zawodnikom optymalne warunki do gry i realizacji profesjonalnych widowisk.

W tym roku mija dziesięć lat od chwili, kiedy Plus po raz pierwszy wystąpił w roli sponsora polskiej siatkówki, co robi z powodzeniem do dzisiaj - począwszy od Reprezentacji Polski Mężczyzn poprzez siatkówkę plażową, ekstraklasę mężczyzn
i kobiet, Reprezentację Polski Kobiet i narodowe reprezentacje młodzieżowe, a skończywszy na wspieraniu siatkówki osób niepełnosprawnych.

Pierwszy raz logo Plusa jako sponsora polskiej siatkówki pojawiło się w roku 1998 w trakcie rozgrywek Ligi Światowej w Polsce. To wtedy właśnie Polska pierwszy raz przystąpiła do tej najważniejszej komercyjnej imprezy siatkarskiej o światowym zasięgu. Od tamtej pory nasza Reprezentacja Mężczyzn co rok bierze udział w tych elitarnych rozgrywkach. W roku 2001 i 2007 w katowickim Spodku odbyły się Finały Ligi Światowej, których sponsorem był Plus. Obydwa Finały Ligi Światowej zyskały wśród ich uczestników, dziennikarzy i działaczy siatkarskich, w tym także władz Międzynarodowej Federacji Siatkówki (FIVB), opinię najlepiej zorganizowanych imprez z tego cyklu.

Kulminacją projektu sponsorskiego i starań Polskiego Związku Piłki Siatkowej w ostatnich latach było zdobycie tytułów mistrzyń Europy kobiet w latach 2003 i 2005 oraz wywalczony przez Reprezentację Mężczyzn w 2006 roku tytuł wicemistrzów świata.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  ess pisze: 2008-04-15 18:23
  Plus juz zawsze bedzie kojarzony z siatką.I bardzo dobrze.Oprócz rosnącej liczby anonentów Plus propaguje tez zdrowy styl bycia i jak czytałem na wp.pl propaguje siatkówke wsród najmłodszych.
  0
 • Users Avatars Mini
  romek pisze: 2008-04-15 18:26
  super że Plus kontynuuje polityke wspierania siatki. mój kolega był na tej konfie to i raul lozano był i ireneusz mazur i waldemar wspaniały. oby teraz na IO zdobyli medal i wszyscy będą happy. a podobno będą jeszcze jakiś konkurs dla gimnazjalistów robić, wie ktoś coś wiecej?
  0
 • Users Avatars Mini
  Markbit pisze: 2008-04-15 22:24
  @romek - o IO to oni muszą jeszcze powalczyć - nic nie ma darmo...
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: