Polkomtel Pracodawcą Godnym Zaufania

Newsy
Żródło: Plus
Opinie: 2

Polkomtel został laureatem II edycji konkursu o tytuł ,,Pracodawca Godny Zaufania”, organizowanego przez Krajową Izbę Gospodarczą i Fundację Polskiego Godła Promocyjnego ,,Teraz Polska”. Celem inicjatywy jest wyłanianie liderów w różnych sektorach gospodarki, którzy silną pozycję rynkową łączą z efektywną polityką pracowniczą. Polkomtel S.A. zwyciężył w kategorii ,,Operatorzy telekomunikacyjni”.

W każdej edycji konkursu Kapituła ocenia największe firmy z trzech różnych branż. W tym roku pod lupę wzięto operatorów telekomunikacyjnych, firmy kolejowe i banki. Polkomtel S.A. okazał się najlepszy w swojej kategorii. Członkowie Kapituły – przedstawiciele organizacji społecznych, instytucji eksperckich i szkół wyższych – pozytywnie ocenili m.in. programy pracownicze Spółki oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania dodatkowych umiejętności przez pracowników. Uznanie wzbudził również system monitorowania przestrzegania praw pracowniczych w firmie.

Cieszymy się z tego wyróżnienia, bowiem polityka pracownicza w Polkomtel S.A. od początku jest uznawana za obszar priorytetowy – mówi Monika Łopińska, dyrektor Departamentu Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Polkomtel S.A. - Wielką wagę przykładamy m.in. do możliwości rozwoju zawodowego zatrudnionych u nas osób i wykorzystania w bieżącej pracy ich inicjatyw. Przykładem tego są organizowane co roku Dni Wiedzy, podczas których nasi pracownicy prezentują swoje projekty, dzielą się swoimi pomysłami i umiejętnościami. Wiele z nich naprawdę wzbogaca naszą codzienną pracę.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  aa pisze: 2010-10-20 17:27
  Heh, przeszedlem do drugiego operatora komokrowego i powiem wam, ze wszedzie jest podobnie. A tego typu polityka, ze kazdy pracownik moze zgalszac swoje pomysly, to nie tylko dowoloność ale czasem i obowiązek ... wszedzie tylki mierniki ... w PTC potrafili mierzyć który dziłą ile zgłosił pomysłów ... pogrzało kogoś kto to wymyślił ...
  0
 • Users Avatars Mini
  darlowo pisze: 2010-10-20 20:30
  Coś o tym mogą powiedzieć wszyscy zwolnieni koordynatorzy z Polkomtela !!! Tak im podziękowali za kilka lat pracy !!!! Dziadostwo i tyle !!
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: