Polsat Box Go ma pakiet za 30 zł za cały rok - koniec Polsat Go

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Polsat Box Go ma pakiet za 30 zł za cały rok - koniec Polsat Go

Serwis streamingowy Polsat Box Go uruchamia nowy pakiet o nazwie Start w promocyjnej cenie 30 zł za cały rok.

Pakiet Polsat Box Go Start będzie oferował dostęp do ponad 40 tysięcy godzin treści z ponad 20 kanałów Telewizji Polsat.

Jednocześnie z końcem sierpnia zakończy działalność serwis Polsat Go.

Polsat Box Go jest dostępny przez stronę internetową polsatboxgo.pl lub aplikację na Android, iOS i Harmony OS, wybrane Smart TV, Android TV, Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekodery. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Wszyscy dotychczasowi użytkownicy Polsat Go dostaną darmowy dostęp na 2 miesiące do nowego pakietu Start w serwisie Polsat Box Go.

„Chcemy skupić się na produkcji kontentu” – mówi Stanisław Janowski, prezes zarządu Telewizji Polsat. „Zdecydowaliśmy się wyłączyć Polsat Go, a nasze treści będą oferowane m.in. w nowym pakiecie Polsat Box Go Start w modelu subskrypcyjno-reklamowym – niska, promocyjna opłata 30 zł za cały rok i niewielka liczba reklam. Jest to zgodne z aktualnym trendem na rynku streamingu”.

Polsat Box Go to serwis streamingowy uruchomiony w 2021 roku przez Grupę Polsat Plus. Od teraz oferuje 3 główne pakiety: Start, Premium i Sport. 

Pakiet Polsat Box Go Premium kosztuje w promocji 30 zł za 30 dni.

Pakiet Polsat Box Go Sport kosztuje w promocji 40 zł za 30 dni.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: