Polski Ericsson wdraża SAP

Newsy
Żródło: Ericsson
Opinie: 9

Ericsson Sp. z o. o. jako pierwszy oddział Ericssona w regionie Europy Środkowo-Wschodniej wdrożył system SAP R/3

Wersja systemu SAP R/3, dostosowana do potrzeb Ericssona, nosi nazwę MUS (Market Unit Solution). MUS ruszył w Ericsson Sp. z o. o. 2 września 2002 roku. Zakończenie wdrożenia systemu we wszystkich krajach Regionu planowane jest na koniec 2003 roku. 

Nowy system zapewnia w pełni zintegrowaną obsługę Firmy i wprowadza procesy biznesowe będące standardem w całym Ericssonie. Oprócz obsługi standardowych procesów biznesowych związanych z finansami, sprzedażą i logistyką system wspiera również procesy związane z efektywnym wykorzystaniem umiejętności pracowników firm. 

Nowe wymagania, jakie stawia rynek zaawansowanych technologii stwarzają potrzebę rejestracji i przetwarzania nie tylko informacji finansowych i logistycznych, ale przede wszystkim informacji o wiedzy i umiejętnościach pracowników naszej firmy. 

"Specjalistyczne umiejętności inżynierskie pracowników firmy Ericsson są cenną wartością firmy. Dzięki zcentralizowanemu wdrożeniu SAP R/3 w obszarze HR Ericsson będzie mógł w pełni wykorzystać wiedzę i umiejętności naszych pracowników" - powiedział Orjan Stolt, Wiceprezes Ericsson Sp. z o.o., odpowiedzialny w Regionie za systemy informacyjne.

Opinie:

Opinie archiwalne (9):

Komentuj

Komentarze / 9

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  bodopl pisze: 2002-10-16 17:26
  na ceny słuchawek zapewne to nie wpłynie ;-)
  0
 • Users Avatars Mini
  voight pisze: 2002-10-16 17:46
  No nie wplynie, ale moze sie przyczynic do niewielkiego obnizenia kosztow w skali calej firmy.
  0
 • Users Avatars Mini
  ukash pisze: 2002-10-16 22:49
  a to moze wplynac tylko na plus :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  blobi pisze: 2002-10-17 01:53
  Co to jest SAP?
  0
 • Users Avatars Mini
  ghostdog pisze: 2002-10-17 01:59
  Fajne ale jak sami mowia tylko dla firm i przedsiebiorstw a przekladajac to na Polskie realia to tylko dla wybranych firm ktore moga sobie na taki gadzet pozwolic!
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2002-10-17 10:05
  blobi to takie cos podobnego do sapard-u, ale zupelnie innego! ;-)
  0
 • Users Avatars Mini
  Berry pisze: 2002-10-17 10:06
  blobi: SAP to najpopularniejszy chyba system ERP (Enterprise Resource Planning) czyli baaardzo ogolnie pojete *integrowane* sterowania firma obejmujace produkcje, sprzedaz, dystrybuje, planowanie, kontrole i analizu tego wszytskiego. Ogolnie obejmuje wiekszosc tego co sie w przedsiebiorstwach "robi". Duze przedsiebiorstwa bez takich systemow nie sa w stanie istniec. News wydaje mis sie troche offtopicowy i powinien byc opatrzony zalacznikiem wyjasniajacym. Zwlaszcza ze wiekszosc tutaj zagladajacych zna sie tylko na telefonach.
  0
 • Users Avatars Mini
  Berry pisze: 2002-10-17 10:12
  ghostdog: Zobacz www.sap.com/ poland/ klienci/ alfabet/ Mowimy o przedsiebiorstwach a nie o firmach pana Stasia, Wiesia i Zdzisia
  0
 • Users Avatars Mini
  Edgar pisze: 2002-10-17 16:38
  No to teraz się zacznie ....Wieszanie systemu SAP to norma ,kłopoty z raportowaniem ,kłopoty z obsługą pewnych modułów systemu...Nie za fajnie będzie.Oczywiście koszt wprowadzenia takiego systemu do firmy to kilkanaście milionów PLN :-)
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: