Polski Nortel ma nowego szefa

Newsy
Żródło: Nortel Networks
Opinie: 3
Opinie: 3

Stanowisko dyrektora generalnego polskiego oddziału firmy Nortel objął Roman Durka. Roman Durka posiada dwudziestopięcioletnie doświadczenie w sektorze nowych technologii. Pracował w IBM, a przez 8 lat był prezesem zarządu i dyrektorem zarządzającym w polskim oddziale firmy Dell. Przez ostatni rok budował polski oddział spółki Clearwire.

Roman Durka jest doktorem nauk technicznych Politechniki Wrocławskiej. Ukończył studia MBA w London School of Economics and Political Science. Jest członkiem Polskiej Rady Biznesu oraz Business Center Club.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  mirekb pisze: 2007-11-29 12:51
  Clearwire mial oferowac tani wimax jak czytalem rok temu.nic z tego chyba nie wyszlo.lobby naszej 3 na to nie pozwoli,maja byc blukonekty,iplusy i orange free.i tylko one ;-))czy sie mylę??
  0
 • Users Avatars Mini
  baucyk pisze: 2007-11-29 15:09
  wi max to bajer marketingowy - w rzeczywistosci nikt tego nie buduje - nawet netia - bo sie nie oplaca w konkurencji do fixa i mobili oraz hotspotow wiec clerwire poszedl w krzaki a jego ex.szef zlapal cume ratownicza nortela (w likwidacji)
  0
 • Users Avatars Mini
  tgapl pisze: 2007-11-30 11:18
  Netia, nie wiem jak na obszarze kraju, ale w Olsztynie oferuje internet w technologii WIMAX. Co do Pana Durki, mysle, iż jest to fachowiec, wiec zasluguje na odpowiednie wynagrodzenie. Idziemy tam, gdzie nam wiecej proponuja. Clearwire zaproponowal duza kase, ale jak sie okazalo, ze sa w lesie to stwierdzil, ze nie ma sensu pracowac w takich warunkach.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: