Polski Sony Ericsson zapowiada premiery na październik i listopad

Newsy
Opinie: 4

Joanna Jakucewicz, Chanel Marketing Manager Sony Ericsson, przedstawiła dziś roadmapę premier tego producenta w Polsce do końca roku. Jeszcze w październiku w ofercie polskich operatorów pojawi się prosty model Yari, w listopadzie będą dostępne topowy Satio z Symbianem i kamerą 12.2 megapiksela oraz Aino. W sklepach i salonach operatorów pojawią się także modele C901, W715 oraz Xperia X2.

Sony Ericsson planuje w listopadzie rozpocząć dużą kampanię ATL swoich produktów. Ma to być jedna z największych kampanii w historii polskiego oddziału tej firmy. Firma chce obronić swoją trzecią pozycję na polskim rynku. Jej głównym konkurentem jest obecnie LG, które dynamicznie zwiększa swój udział w rynkowym torcie.

W Internecie SE planuje polską edycję globalnej i zarazem wirtualnej inwazji "skoczków". Pomysł tej kampanii jest zaprezentowany na stronie: http://hopperinvasion.com/

Film z "realnej" inwazji skoczków w Barcelonie:

Film prezentujący nową, odświeżoną koncepcję marki Sony Ericsson make.believe

 

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Markbit pisze: 2009-10-07 12:40
  Wszystko ładnie, pięknie ale niestety spóźnione co najmniej pół roku - byłem związany z tą marką ok. 6 lat i chętnie kupiłbym Satio lub Aino ale sorry nie będę czekał, aż dopracują soft i zakończą testy laboratoryjne i wdrożeniowe - współczuje, że dział rozwoju ma takie duże opóźnienie w stosunku do liderującej 3. Ale może kiedyś znowu do nich powrócę...bo miały duszę ;)
  0
 • Users Avatars Mini
  Pawel pisze: 2009-10-07 13:23
  Tutaj może pomóc tylko... dieta :)
  0
 • Users Avatars Mini
  SQ pisze: 2009-10-07 15:09
  a ja sobie poczekam :) Satio - hmmmmmm rewelka :)
  0
 • Users Avatars Mini
  ed pisze: 2009-10-07 17:52
  hej czemu ta Pani w szalu prowadzi prezentację ?? nowa moda w W-wie ??
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: