Pomarańczowe salony Orange będą teraz zielone

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
Pomarańczowe salony Orange będą teraz zielone

Orange uruchomił w warszawskim Sezamie swój drugi zielony salon.

Pierwszy zielony salon został otwarty pod koniec stycznia br. w Miasteczku Orange, przy Alejach Jerozolimskich 160

Operator promuje w nich ofertę skierowaną do tych klientów, którzy chcą dbać o środowisko.

Do tej pory zielony salon Orange w Miasteczku był jedynym takim sklepem wśród wszystkich krajów Grupy Orange.

Salony oferują wybór telefonów odnowionych (ok. 30% prezentowanych urządzeń) oraz akcesoriów przyjaznych środowisku (ok. 40% ekspozycji). Telefony odnowione to urządzenia ze zwrotów, a także używane, które dostały drugie życie dzięki profesjonalnej odnowie. Używane, odnowione telefony spełniają klasę A+, czyli najwyższą z możliwych. Wyglądają i działają tak, jak fabrycznie nowe telefony.

W  zielonych salonach Orange klienci znajdą:

  • informacje o elementach programu Re: odkupie przez Orange używanych smartfonów, zbiórce starych i zniszczonych telefonów komórkowych do bezpiecznego recyklingu, możliwości naprawy w ramach oferty Ochrona Smartfona;
  • wybrane modele telefonów z wysoką oceną Eco-Rating (czyli na przykład łatwiejsze w naprawie czy mniej obciążające środowisko w procesie produkcji)
  • wybór eko-akcesoriów (np. wytworzonych z plastiku pochodzącego z recyklingu, energooszczędnych czy biodegradowalnych)

W takich salonach ma też być więcej widocznej informacji o działaniach Orange Polska dla klimatu i środowiska, w szczególności o mierzalnych celach klimatycznych i postępach w ich realizacji.

Salony mają też odświeżony design i cyfrowe rozwiązania, które pozwalają ograniczyć zużycie papieru w salonie niemal do zera. W Miasteczku Orange działała tylko jedna drukarka dla klientów, którzy upierają się przy papierowej umowie.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: