T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami - podsumowanie projektu

Newsy
Opinie: 5

Jeśli lubisz nasze newsy to polub także nasz profil na Facebooku - KLIKNIJ TUTAJ

28 września podczas 36 edycji PZU Maratonu Warszawskiego zakończyła się już druga edycja ogólnopolskiej akcja społecznej T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami.  Na Stadionie Narodowym przekazany został 1 milion złotych na podopiecznych Fundacji TVN Nie jesteś sam.

Pomoc Mierzona Kilometrami zgromadziła wokół wspólnej idei zbierania kilometrów dla niepełnosprawnych ruchowo dzieci ponad 500 tysięcy aktywnych osób. Od 14 czerwca do 28 września, co dwa tygodnie T-Mobile stawiało przed uczestnikami akcji nowe kilometrowe wyzwanie, którego osiągnięcie równało się przekazaniu określonego wsparcia finansowego na rzecz podopiecznych Fundacji TVN Nie jesteś sam. Z końcem akcji udało się przebyć dystans prawie 80 milionów kilometrów, a tym samym przekazać 1 milion złotych na rehabilitację i protezy dla dzieci.

„Akcja Pomoc Mierzona Kilometrami to tysiące osób zaangażowanych w jedną ideę – pomoc niepełnosprawnym ruchowo dzieciom! Myślę, że dziś, kiedy druga edycja akcji dobiegła końca, każda z ponad 500 tysięcy osób, które współtworzyły ogólnopolską drużynę aktywnie pomagających, może czuć dumę i satysfakcję! Milion złotych, który zostały przekazany na rehabilitację i protezy dla najmłodszych to nasz wspólny sukces! Ze strony T-Mobile Polska dziękuję wszystkim za serce włożone akcję oraz dostarczenie tak pozytywnych i budujących emocji!" – mówi Małgorzata Rybak-Dowżyk, Dyrektor Działu Komunikacji

Do pokonywania kolejnych kilometrowych wyzwań T-Mobile, zagrzewały Polaków gwiazdy świata sportu i ekranu. Między innymi dzięki ich wsparciu wokół idei akcji udało się zbudować tak liczną społeczność aktywnie pomagających. Specjalne strefy Pomocy Mierzonej Kilometrami pojawiały się w wakacyjnych miejscowościach, a także przy okazji ważnych wydarzeń sportowych gdzie m.in. ambasadorka akcji Maja Włoszczowska, Aleksandra Goss, Anna Lewandowska, Beata Sadowska, Kamila Szczawińska, Paulina Krupińska, Dorota Gardias, Agnieszka Maciąg, Monika Kuszyńska, a także Robert Korzeniowski, Mateusz Kusznierewicz, Rafał Wilk, Bartosz Nowicki, Przemek Cypryański oraz Robert Kupisz inspirowali Polaków do udziału w akcji. Partnerzy akcji to TVN, Radia RMF, Grupy Onet, Endomondo oraz firma Sony.

„Pomoc Mierzona Kilometrami to niezwykła akcja, będąca najlepszy przykładem jak w prosty sposób – tylko dzięki naszej aktywności fizycznej i wykorzystaniu mobilnej technologii możemy pomagać innym! Co ważne jest to akcja, której towarzyszą wyłącznie pozytywne emocje! Cieszę się, że firma Sony mogła współtworzyć ten wyjątkowy projekt, a nasz smartfon Sony Xperia Z2 towarzyszył uczestnikom akcji w pokonywaniu, tak ważnych dla dzieci kilometrów, i w słońce i w deszcz.” – dodaje Agnieszka Jaśkiewicz, Head of Marketing Poland, Sony Mobile Communications.

 

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Tomek134 pisze: 2014-09-30 10:08
  Jasne, że ta akcja to również promocja dla tmobile, ale według mnie akcje charytatywne powinny wyglądać właśnie w taki sposób. Zaangażowanie ludzi sportowo jest dla mnie dużo bardziej atrakcyjnym pomysłem, niż proszenie o wysyłanie sms przez publikację jakiś wstrząsających filmików promujących organizacje charytatywne.
  0
 • Users Avatars Mini
  sleza pisze: 2014-09-30 14:24
  Jak okrada T-mobile Polaków.Dzwoniąc do biura obsługi,chcąc połączyć się z konsultantami płacimy za czas oczekiwania(a niby wszystkie rozmowy bez limitu fri).Dzwoniłam dwa razy po przeszło 16 minut i sie nie doczekałem.Zostałem skasowany po ok 1zł za minutę oczekiwania!!!Oczywiście stanowi to dodatkowy dochód T-mobile.Druga sprawa to ważność kont.Przedłużając o 30 zł przedłużyło mi o zaledwie kilka dni a powinno być miesiąc.Załadowałem za 50 zł i przedłużyło mi o dwa miesiące i kilka dni-powinno być 3 miesiące.Unikajcie T-mobila jak ognia.
  0
 • Users Avatars Mini
  maciej.z pisze: 2014-09-30 14:27
  @sleza. W każdej sieci znajdzie się jakiś minus.
  0
 • Users Avatars Mini
  maciej.z pisze: 2014-09-30 14:28
  A co do takich akcji jestem jak najbardziej za!.
  0
 • Users Avatars Mini
  Wojtek pisze: 2014-10-01 10:08
  Dorzuciłem 150 km i jestem z siebie dumny
  1

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: