Powitania i pocztówki dźwiękowe w sieci Era

Newsy
Żródło: Era
Opinie: 25

"Pocztówki dźwiękowe"

 

Abonenci sieci Era i Użytkownicy systemu Era Tak Tak mogą korzystać z usługi "Pocztówki dźwiękowe". W ramach usługi jej użytkownicy mają możliwość przesłania do wybranej osoby Pocztówki dźwiękowej wraz ze swoją własną dedykacją. Odebranie Pocztówki jest możliwe tylko przez telefon z możliwością tonowego wyboru.

Koszt przesłania SMS pod numer 7300 to 3 PLN (netto).

 1. Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania z usługi "Pocztówki dźwiękowe".

 2. Usługa "Pocztówki dźwiękowe" została udostępniona przez PTC Sp. z o.o., operatora sieci Era, dla wszystkich Abonentów sieci Era oraz Użytkowników systemu Era Tak Tak. Szczegółowy opis serwisów dostępnych w ramach usługi "Pocztówki dźwiękowe " znaleźć można na stronach internetowych usługi www.era.pl

 3. Usługa umożliwia przesyłania Pocztówek dźwiękowych, które można wybrać na stronach internetowych usługi lub poprzez automatyczny serwis głosowy (IVR).

 4. Pocztówka dźwiękowa może zostać wysłana przez Abonenta sieci Era lub Użytkownika systemu Era Tak Tak na numer adresata, który jest krajowym numerem stacjonarnym lub numerem telefonu komórkowego. Dokładny opis warunków korzystania z usługi jest dostępny na stronie internetowej serwisu www.era.pl w zakładce POMOC.

 5. Aby wysłać pocztówkę dźwiękową należy:

 6. przesłać pod numer 7300 wiadomość SMS o odpowiedniej treści. Treść SMS-u jest określona w opisie usługi w zakładce POMOC. Pojedynczy SMS może zawierać polecenie wysłania tylko jednej dedykacji.

 7. wybrać Pocztówkę dźwiękową poprzez IVR

 8. Odebranie pocztówki dźwiękowej przez adresata jest możliwe tylko z telefonu z możliwością tonowego wyboru.

 9. Wpisanie prawidłowej treści wiadomości SMS warunkuje realizację zamówienia.

 10. Koszt wysłania SMS-u pod numer 7300 wynosi 3,00 zł netto

 11. Cena 1 minuty połączenia z IVR "Pocztówki dźwiękowe" pod numerem *7100 to 1,00 zł netto .Zamówienie Pocztówki poprzez IVR wymaga uiszczenia odrębnej opłaty 3,00 zł netto za każdą Pocztówkę(w postaci SMSu akceptującego element wybrany wcześniej poprzez IVR).

 12. Aby zrezygnować z zamówionej Pocztówki dźwiękowej należy wysłać SMS pod numer 7025 o treści dokładnie takiej jaka była treścią SMSu zamawiającego (będzie to kod wygenerowany przez stronę www, dokładne dane wprowadzone do treści SMSu bądź kod zamówienia przesłany przez serwis po wybraniu Pocztówki dźwiękowej poprzez IVR). Koszt wysłania SMS-u pod numer 7025 to 0,50 zł netto. Zrezygnowanie z Pocztówki dźwiękowej jest możliwe w czasie, gdy nie została ona jeszcze dostarczona do adresata. Rezygnacja z Pocztówki dźwiękowej, nie jest równoznaczna ze zwrotem poniesionych kosztów zamówienia.

 13. PTC zastrzega sobie prawo zmian cen serwisów dostępnych w usłudze po uprzednim poinformowaniu Użytkowników w niniejszym Regulaminie i umieszczeniu go na stronie głównej usługi www.era.pl.

 14. PTC dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania usługi.

 15. PTC nie ponosi odpowiedzialności za: szkody spowodowane nieprawidłowym korzystaniem przez Użytkownika z serwisów, za problemy w funkcjonowaniu serwisu, jeżeli nastąpiły one wskutek okoliczności nie leżących po stronie PTC a w szczególności zdarzeń losowych o charakterze siły wyższej lub korzystania z usługi niezgodnie z postanowieniami niniejszego Regulaminu.

 16. Przesłanie SMS-u pod numer 7300 lub połączenie z numerem *7100 oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.

 17. Odebranie Pocztówki dźwiękowej przez adresata jest bezpłatne na terenie Polski.

"Powitania"

Abonenci sieci Era i Użytkownicy systemu Era Tak Tak mogą korzystać z usługi "Powitania". W ramach usługi jej użytkownicy otrzymają ciekawe powitanie w Poczcie głosowej.

Koszt przesłania SMS pod numer 7400 to 4 PLN (netto).

 1. Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania z usługi "Powitania".

 2. Usługa "Powitania" została udostępniona przez PTC Sp. z o.o., operatora sieci Era, dla wszystkich Abonentów sieci Era oraz Użytkowników systemu Era Tak Tak. Szczegółowy opis serwisów dostępnych w ramach usługi "Powitania" znaleźć można na stronach internetowych usługi www.era.pl.

 3. Usługa umożliwia otrzymywanie ciekawych powitań w Poczcie głosowej, które można wybrać na stronach internetowych usługi lub poprzez automatyczny serwis głosowy (IVR).

 4. Wybrane powitanie może zostać umieszczone w Poczcie głosowej Abonenta sieci Era lub Użytkownika systemu Era Tak Tak, którego Poczta głosowa jest aktywna. Dokładny opis warunków korzystania z usługi jest dostępny na stronie internetowej serwisu w zakładce POMOC.

 5. Jeśli użytkownik usługi nie spełnia powyższych warunków wybrane powitanie nie będzie mogło być umieszczone w jego Poczcie głosowej.

 6. Aby otrzymać ciekawe powitanie należy:

 7. przesłać pod numer 7400 wiadomość SMS o odpowiedniej treści. Treść SMS-u to numer identyfikacyjny danego powitania podany w serwisie. Pojedynczy SMS może zawierać polecenie pobrania tylko jednego powitania.

 8. wybrać ciekawe powitanie poprzez IVR

 9. Użytkownik usługi może pobrać wybrane powitanie tylko na swój numer telefonu .

 10. Wpisanie prawidłowej treści wiadomości SMS warunkuje realizację zamówienia.

 11. Koszt wysłania SMS-u pod numer 7400 wynosi 4 zł netto.

 12. Cena 1 minuty połączenia z IVR "Powitania" pod numerem *7100 to 1 zł netto. Zamówienie powitania poprzez IVR wymaga uiszczenia odrębnej opłaty 4 zł netto za każde powitanie (poprzez odesłanie zwrotnego SMS-u pod numer 7400).

 13. Abonent sieci Era lub Użytkownik systemu Era Tak Tak może zrezygnować z ciekawego powitania w dowolnym momencie dzwoniąc pod numer Poczty głosowej (+48602950000) i w opcjach osobistych (wybór 2 w menu głównym) nagrać swoje własne powitanie lub włączyć powitanie standardowe.

 14. PTC zastrzega sobie prawo zmian cen serwisów dostępnych w usłudze po uprzednim poinformowaniu użytkowników w niniejszym Regulaminie i umieszczeniu go na stronie głównej usługi www.era.pl.

 15. PTC dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania usługi.

 16. PTC nie ponosi odpowiedzialności za: szkody spowodowane nieprawidłowym korzystaniem przez użytkownika z serwisów, za problemy w funkcjonowaniu serwisu, jeżeli nastąpiły one wskutek okoliczności nie leżących po stronie PTC a w szczególności zdarzeń losowych o charakterze siły wyższej lub korzystania z usługi niezgodnie z postanowieniami niniejszego Regulaminu.

 17. Przesłanie SMS-u pod numer 7400 lub połączenie z numerem *7100 oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.

Opinie:

Opinie archiwalne (25):

Komentuj

Komentarze / 25

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  GSManiac pisze: 2002-10-03 13:00
  Ładnie... 3 i 4 zeta netto...Kolejna próba wyciągnięcia kasy z kieszeni i tak już biednych abonentów... bo segment byznesowy to nie korzysta chyba z takich pierdół ? A może się jednak mylę ?
  0
 • Users Avatars Mini
  INTERFON pisze: 2002-10-03 13:00
  no nieźle , ciekawe kiedy + doda podobną usługę
  0
 • Users Avatars Mini
  GAGA pisze: 2002-10-03 13:05
  Ciekawy pomysł.
  0
 • Users Avatars Mini
  PZ pisze: 2002-10-03 13:11
  Choroba znana z Idei rozwija się, są już przerzuty na innych operatorów ... pilnie potrzebna szczepionka ;-) Pozdrawiam ;-)
  0
 • Users Avatars Mini
  snowman2000 pisze: 2002-10-03 13:36
  Ja osobiscie wole wydac te 3-4 zl na rozmowy, czy sms'y, bo tak cos moge zalatwic, a na co komu pocztowka czy powitanie. Powitanie najleszpsze jest standardowe, lub wlasne, ale bez tych idiotyzmow, bo sa przewaznie dlugie i nie dosyc, ze ktos musi tego wysluchac, to jeszcze placi za sluchanie takich idiotyzmow, ktore trwaja czasami sporo ponad 30 sekund.
  0
 • Users Avatars Mini
  jarpol pisze: 2002-10-03 13:49
  Nie przesadzajcie-nie ma obowiązku korzystać z tego syfu. Jak nie będą swirować jak idea i wprowadzać sto tysięcy takich dupereli ttylko niewiele to czmu nie?
  0
 • Users Avatars Mini
  bodopl pisze: 2002-10-03 14:20
  kolejny nikomu nie potrzebny gadget !
  0
 • Users Avatars Mini
  sęda pisze: 2002-10-03 14:52
  MOZE KTOS SOBIE ZROBI JAKIES POWITANIE CZY COS TAKIEGO ZEBY W...Ć LUDZI ;-))) ALE NIKT NA SIŁE NIE ŁADUJE TEGO JA OSOBISCIE ZGADZAM SIE ZE SNOWMANEM 3-4 ZŁ NA ROZMOWY POZDR.
  0
 • Users Avatars Mini
  Kan pisze: 2002-10-03 15:12
  Coraz bardzie Idea zaraża swoimi pomysłami na,to by wydoić ile się da z kieszeni klienta,ale portfel właściciela i jego wola na co wyda 3-4zł.netto ja wolę na piwo;)
  0
 • Users Avatars Mini
  Kan pisze: 2002-10-03 15:15
  jarpol***na Ideę ijej serwisy narzekasz,a na Erę piszesz nie przesadzajcie,chmmm...
  0
 • Users Avatars Mini
  jarpol pisze: 2002-10-03 15:33
  Kan: w idei narzekam, bo zrobiło sie ich baaaaardzo duzo, i spamuja Gola kolejnymi nudnymi newsami na ten temat... Jak w Erze też będzie tyle też będę narzekał ;-)
  0
 • Users Avatars Mini
  graffi pisze: 2002-10-03 18:26
  Jak ktoś lubi takie bzdety to proszę. Ja osobiście mam wyłączoną pocztę i cenię ludzi, którzy robią to samo z szacunku dla mnie. (pomijam sytuacje, w których to jest potrzebna komuś usługa - lekarze, biznesmeni itp)
  0
 • Users Avatars Mini
  WojtekX pisze: 2002-10-03 19:53
  Narzekacie jak by ktoś wam te usługi wciskał na siłe!!! Ja wole wydać te 3-4 zł na piwo, ale to nie oznacza że każdy w Polsce musi się z tym zgodzić!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  WojtekX pisze: 2002-10-03 19:55
  Apropos właśnie ide je wydać !!! Zdrowie GOL-a i jego użytkowników!!!!!!!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  graffi pisze: 2002-10-03 20:14
  Grzegorz Z, czasem się zdarzy jakaś zgodność poglądów ;)
  0
 • Users Avatars Mini
  Jarecki pisze: 2002-10-03 21:25
  Jak Plus wprowadził dzwonki,cena była taka jak za normalnego SMSa,a teraz wszyscy pakują usługi dodatkowe w numery 7xxx.Jakby sobie wszystko przekalkulowali doszliby do wniosku ze tracą przez to klientów,a moze się mylę???
  0
 • Users Avatars Mini
  odys pisze: 2002-10-03 23:08
  wow. wprowadzaja usluge zaraz po idei- 8 msc pozniej. Calkiem szybko
  0
 • Users Avatars Mini
  marek pisze: 2002-10-03 23:09
  ale i tak ta usluga jest tansza niz w IDEI(tam 5zl za smsa) :)
  0
 • Users Avatars Mini
  ghostdog pisze: 2002-10-04 00:07
  Promocja fajna ale z cenami to przegieli poprostu chca nabic kabone a to nie oto chodzi takie promocje powinny dowartosciowywac klientow i przekonac ich ze ta siec jest najlepsz i ze powinni zostac w niej w przyszlosci.Uwazam ze ceny za tego typu uslugi i mam tu na mysli tez inne sieci powinny byc w cenie smsow ewentualnie za 2 smsy ale nie wicej bo to nie o to chodzi zeby zarobic i dziwie sie ze ludzie odpowiedzialni za to jeszcze teog nie pojeli albo nie chca tego wdrozyc bo zaskarbili by sobie wiernosc i oddanie klientow.Ale to juz ich strata i zarazem zmartwienie!
  0
 • Users Avatars Mini
  graffi pisze: 2002-10-04 02:54
  Ghostdog, zawze chodzi o to, żeby zarobić...
  0
 • Users Avatars Mini
  blobi pisze: 2002-10-04 03:34
  Tak poczta głosowa to przekeństwo!Ile na tym zarabiaja extra!Byłem we Wloszech i tam kazdy operator ma w poczcie 10 sekundowe BEZPŁATNE ostrzezenie przed mającym za chwile nastąpić przekierowaniem do poczty.PANOWIE OPOWIE UCZTA SIĘ OD MĄDRZEJSZYCH!!! :)
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2002-10-04 10:02
  Czyli zaczelo sie rozpowszechnianie i kopiowanie poczynan Idei! Choc wolalbym dac 3 lote dziecku bez watu, niz wyslac esa w erze za 3 zeta!
  0
 • Users Avatars Mini
  byku pisze: 2002-10-04 10:38
  i kolejna zabawka nie wnosząca nic ciekawego
  0
 • Users Avatars Mini
  Jarecki pisze: 2002-10-05 17:40
  Mnie takie rzeczy bawiły na początku ale teraz...i za taką kasę.To nie dla mnie
  0
 • Users Avatars Mini
  siwy256 pisze: 2002-11-20 21:20
  Era chce chyba zarabiać dodatkowo na takich bajerach. Osobiście wolę aby zajęli się promocjami.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: