Powstaje flagowy salon Plusa

Newsy
Żródło: Plus
Opinie: 6

Jesienią u zbiegu ulic Brackiej i Chmielnej, w Nowym Domu Jabłkowskich, powstanie flagowy salon sieci Plus. W lokalu o powierzchni 405 m2 znajdzie się specjalny, unikatowy sklep, który będzie pełnić m.in. rolę ekspozycyjną, edukacyjną i badawczą.

Salon na rogu Brackiej i Chmielnej ma podkreślać wszystkie wartości marki Plus, czyli przyjazność, innowacyjność i profesjonalizm. Będzie zaprojektowany w sposób elastyczny, umożliwiający zmiany ekspozycji i wykorzystanie powierzchni do różnorodnych działań.

Rozległa przestrzeń salonu w Nowym Domu Jabłkowskich wykorzystywana będzie do organizacji wykładów i paneli dyskusyjnych na temat nowości technologicznych prowadzonych przez autorytety w danej dziedzinie, przedstawiania nowych usług, a także do prezentacji licznych projektów kulturalnych, w które zaangażowany jest operator sieci Plus.

Opinie:

Opinie archiwalne (6):

Komentuj

Komentarze / 6

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  wem pisze: 2011-04-16 18:36
  W jakim mieście? :P
  0
 • Users Avatars Mini
  miki pisze: 2011-04-17 00:31
  warszawa
  0
 • Users Avatars Mini
  biblo pisze: 2011-04-17 23:21
  Beznadziejny pomysł!!! To jest miejsce, gdzie znalezienie miejsca do zaparkowania w promieniu 500 metrów graniczy z cudem. A dodatkowo, to salony Plusa to jakaś kosmiczna porażka! Niedawno byłem w tym najgłówniejszym i około godziny 11 rano miałem 47 numerek do okienka...!
  0
 • Users Avatars Mini
  Bodzio pisze: 2011-04-18 14:12
  A co to już nie ma specjalistów danych dziedzin, już są tylko autorytety? Najlepiej jeszcze takie moralne. Np. taki autorytet moralny od nowych telefonów dotykowych pouczałby wszystkich wykształconych jak można dotykać telefony, i czy można przed godziną 20, czy nie jest to dyskryminowanie telefonów z klawiaturą alfanumeryczną itd.
  0
 • Users Avatars Mini
  marcel pisze: 2011-04-20 14:39
  Projekty wyglądają super, a na lokalizację bym nie narzekał. To co, lepiej w Piasecznie, albo w Markach zrobić, żebyś miał gdzie zaparkować?
  0
 • Users Avatars Mini
  MaszOk pisze: 2011-04-27 14:03
  Dobrze przemyślana lokalizacja! Salon o tak elastycznej i wielofunkcyjnej przestrzeni w centrum stolicy jest dowodem na to jak Plus dba o swoich klientów, zapewniając im dostęp do obsługi najwyższej jakości.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: