INEA oficjalnym dostawcą Internetu dla Poznań Game Arena

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
INEA dostarczy Internet światłowodowy dla Poznań Game Arena

INEA dostarczy Internet światłowodowy dla Poznań Game Arena.  

Poznań Game Arena to największe targi gier komputerowych, konsolowych oraz rozrywki multimedialnej w Europie Środkowo-Wschodniej. Już po raz drugi INEA jest Oficjalnym Dostawcą Internetu dla tego wydarzenia, dostarczając łącza światłowodowe dla uczestników oraz wystawców. 

W tym roku INEA przygotowała dwa stoiska. Na pierwszym z nich, zlokalizowanym w pawilonie piątym, odwiedzający będą mogli nie tylko przetestować symetryczne łącze 10 Gb/s, ale też zmierzyć się z INEA Gaming Team. Przez trzy dni blisko 60 pracowników INEA będzie prowadziło rozgrywki w CS:GO, Crash Team Racing i FIFA20. W ramach drugiego stoiska, w pawilonie szóstym na uczestników PGA czekać będzie prawie jedenastometrowa przyczepa z mobilnym salonem INEA. Specjaliści od  odpowiedzą tam na wszystkie pytania związane z ofertą Internetu, telewizji oraz telefonii.

Każdy, kto osobiście przetestuje Internet będzie miał szansę wygrać konsolę do gier. Dla osób, które zdecydują się stoczyć pojedynek z INEA Gaming Team, przygotowane zostały nagrody.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: