Pozostało mniej niż dwa tygodnie do rozpoczęcia Nokia Game

Newsy
Żródło: Nokia Game
Opinie: 20

Pierwsza, organizacyjna wiadomość od Nokia Game. Przypominamy o forum GSMonLine.pl specjalnie poświęconemu grze.

Drogi uczestniku Nokia Game,

Pozostało mniej niż dwa tygodnie do rozpoczęcia Nokia Game (4 listopada). Użyj wskazówek, o których mowa poniżej, aby sprawdzić, czy możesz rozpocząć grę. Podstawowe pytanie brzmi: Czy jesteś gotowy?

1. Aktywuj swoje konto
Upewnij się, że Twoja rejestracja została aktywowana. Bez tego nie możesz grać w Nokia Game! Aby aktywować konto, kliknij na link przesłany do Ciebie w e-mailu zaraz po rejestracji. Jeżeli zgubiłeś ten e-mail, lub jeśli został on automatycznie skasowany, wyślij wiadomość do gamemaster_pl@nokiagame.com , w którym poproś gamemastera, by aktywował konto dla Ciebie. Upewnij się, że temat listu to: “Prośba o aktywację konta”, nie zapomnij podać swojego numeru GSM oraz Pseudonimu Gracza.

2. Sprawdź swój numer GSM
Jeżeli aktywowałeś swoje konto, prosimy o sprawdzenie swojego numeru GSM, który został przez Ciebie wpisany podczas rejestracji. W ten sposób upewnisz się, że dotrą do Ciebie wiadomości SMS i głosowe, które są bardzo ważną częścią Nokia Game.

Zaloguj się na stronę Moja strona gry
- Wybierz Edytuj profil
- Sprawdź swój numer GSM. Sprawdź, czy Twój numer GSM został przez Ciebie wpisany BEZ cyfry 0 (zero), która zawsze występuje przed właściwym numerem telefonu komórkowego. Na przykład, jeżeli Twój numer to 0501 234 567, strona Edytuj profil powinna pokazywać Twój numer w sposób następujący: 501 234 567 (bez zera na początku). Kod kraju (+48) jest automatycznie wpisany przed Twoim numerem GSM. Jeżeli zero jest umieszczone przed właściwym numerem, lub jeżeli numer Twojego telefonu nie jest właściwy, popraw go i naciśnij przycisk ‘strzałka’, która znajduje się pod profilem.

3. Masz problemy z zalogowaniem się do strony Moja strona gry?
Na stronie Moja strona gry znajdują się informacje dotyczące Twoich wyników, link do pokoju rozmów i usług cyfrowych (dostępnych podczas trwania gry), takich jak dzwonki i inne.
Aby zalogować się do strony Moja strona gry wpisz:

- Twój numer GSM zaczynając od kodu kraju 48
- Po kodzie kraju wpisz Twój właściwy numer GSM, ale bez zera na początku
- Wpisz swój kod Nokia Game.

Jeżeli nie pamiętasz swojego sześcio-cyfrowego kodu Nokia Game, kliknij w link ‘Nie pamiętam kodu gry Nokia Game’ , który znajduje się na stronie głównej gry. Jeżeli nadal masz problemy z logowaniem, prawdopodobnie źle wpisałeś swój numer GSM. Wyślij e-mail do gamemaster_pl@nokiagame.com. W temacie wiadomości wpisz “Sprawdź numer’, a w tekście wiadomości podaj swój numer GSM oraz swój pseudonim.

Wszystko sprawdzone?
Więc możesz z nami rozpocząć odliczanie. Sprawdzaj, co dzieje się na stronach Nokia Game w najbliższych dniach. Jest bardzo prawdopodobne, że wskazówki dotyczące gry mogą się tam znaleźć...

Powodzenia,

Nokia Game

Opinie:

Opinie archiwalne (20):

Komentuj

Komentarze / 20

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: