Premiera telefonu Nokia 7210

Newsy
Opinie: 101

W sobotę 19.10, podczas imprezy "Naznaczeni", odbyła się polska premiera telefonu Nokia 7210 z kategorii Moda. Imprezę w budynku Focus w Warszawie poprowadził Tomasz Kamel. Główną atrakcją wieczoru był pokaz mody inspirowany wzornictwem telefonu Nokia, przygotowany przez Tomka Jacykowa i Jarka Szado oraz występ zespołu Blue Cafe.

Budynek Focus Tomasz Kamel

Kolekcja "Naznaczeni" oparta i wiodące trendy mody z Londynu przedstawiona jest w lekko krzywym zwierciadle. Większość kreacji wykorzystywanych w pokazie pochodziła od polskich projektantów: Grzegorza Kasperskiego, Małgorzaty Wasiny i Anny Pokropek. Stylizacją kolekcji z"Naznaczeni" zajął się Tomek Jacyków, wieloletni współpracownik polskiego Playboya i Twojego Stylu oraz stylista pierwszego teledysku Dido. Reżyserem pokazu był Jarosław Szado. Bezpośrednio po pokazie wystąpił na żywo zespół Blue Cafe. W dalszej części wieczoru grali polscy DJ-e: ESC, Ice oraz Lezbend.

Blue Cafe

Premierę nowego telefonu poprzedziła kampania marketingowa pod hasłem "Naznaczeni", której główną częścią był konkurs na interpretację tajemniczego znaku. Rozwiązaniem zagadki jest zarys klawiatury nowego telefonu. Zwycięzcy zostali zaproszeni do udziału w imprezie "Naznaczeni". Główną nagrodą był telefon Nokia 7210.

Rzecznik sieci Idea, Jacek Kalinowski Grzegorz Możdzyński (Nokia) z Cezarym Pazurą
Kamil Wnuk (Era) z żoną

Pokaz

Galeria zdjęć telefonu Nokia 7210 znajduje się tutaj

Opinie:

Opinie archiwalne (101):

Komentuj

Komentarze / 101

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: