Prezentacja modeli Fisio - seria 300 

Newsy
Opinie: 36

Rodzina FISIO 300 składa się z trzech modeli telefonów. FISIO 310 to aparat prosty w obsłudze, w pełni jednak wyposażony w funkcje niezbędne do używania go w pracy, jak i w chwilach relaksu. Kolejny model to FISIO 311 - idealny dla wszystkich, którzy nawet na chwilę nie chcą tracić kontaktu z zasobami Internetu. FISIO 312 jest najbardziej w rodzinie zaawansowanym technologicznie aparatem. Dzięki technologii GPRS (General Packet Radio Service) przesyłanie danych jest znacznie szybsze. 
Funkcje i możliwości telefonu są ważne, ale dla wielu użytkowników równie ważny jest wygląd aparatu a Seria FISIO 300 jest zróżnicowana pod tym względem. Philips FISIO 310 oraz Philips FISIO 311 kształtem przypominają łyżeczki. To rozwiązanie, nie dość że ergonomiczne, czyni aparaty charakterystycznymi i rozpoznawalnymi na pierwszy rzut oka. Dzięki kolorom i materiałom FISIO 310 wygląda dynamicznie i młodzieżowo, natomiast FISIO 311 pasuje bardziej do osoby statecznej i odpowiedzialnej. FISIO 312 zrobiony jest w najmodniejszym obecnie stylu „Machine design”. 

Philips FISIO 310 
Ten model przeznaczony jest dla młodych użytkowników, dla których jest to pierwszy w życiu telefon a także dla tych, którzy nie chcą, lub nie potrzebują, korzystać z najnowocześniejszych rozwiązań dostarczanych przez rynek telefonów komórkowych. Dzięki nieskomplikowanemu i przypominającemu karuzelę menu dostęp do wszystkich funkcji aparatu jest prosty. W dodatku Philips FISIO 310 wykorzystuje funkcję Voice dial, dzięki której z pięcioma wybranymi i wpisanymi do pamięci telefonu osobami połączyć się można po prostu wymawiając ich imiona. Do krótkich informacji tekstowych (SMSów) dodać można animowane i z dźwiękiem „Emotions Icons”. Philips FISIO 310 ma również wbudowany alarm wibracyjny, kalkulator i zegar z budzikiem. 


(kliknij, aby powiększyć) 

 

Philips FISIO 311: Internet w kieszeni – WAP w telefonie

Aparat ma wbudowaną przeglądarkę WAP (Wireless Aplication Protocol). Dzięki niej użytkownik może mieć stały dostęp do Internetu. Philips FISIO 311 oferuje takie same funkcje jak FISIO 310. Dodatkowo jest wzbogacony o kilka innych, bardziej skomplikowanych funkcji. Voice Commander daje możliwość wyboru dowolnej z nich za pomocą wypowiedzenia jej nazwy. T9™ (bez polskiego języka) pozwala na szybkie i łatwe wprowadzenia tekstu w SMS-ach. Dzięki możliwości ściągnięcia z Internetowej strony Philipsa nowych melodyjek, telefon można znacznie dostosować do własnych potrzeb. 

(kliknij, aby powiększyć) 

 

Philips FISIO 312 
Dla użytkowników telefonów komórkowych, którzy chcą takiej samej prędkości i wygody w dostępnie do Internetu jaką mają w domu, najlepszym rozwiązaniem jest FISIO 312. GPRS (General Packet Radio Service) pozwala na wymianę informacji 4 razy szybciej niż w tradycyjnej technologii bezprzewodowej GSM. Umożliwia również na łączenie głosu i transmisji danych. To oznacza, że można na przykład jednocześnie rozmawiać i sprawdzać zawartość poczty elektronicznej. 
Philips FISIO 312 ma najwięcej funkcji z całej rodziny trzysetek. Głosem wybrać można 15 zapisanych w pamięci numerów rozmówców. Model ten ma też możliwość ściągania gier z sieci – o ile oczywiście umożliwia to operator sieci komórkowej. 


(kliknij, aby powiększyć) 

  
Dłuższe czuwanie i dłuższa rozmowa 
Telefony serii FISIO 300 dają użytkownikom więcej komfortu również za sprawą wydajnych baterii. które pozwalają na rozmowę do 4,5 godzin lub na 400 godzin czuwania, co równa się 2,5 tygodniom. Aparaty nie są duże – mają około 95 ccm. i ważą 109 gramów.

Opinie:

Opinie archiwalne (36):

Komentuj

Komentarze / 36

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: