Prezentacja Philipsa GPRS FISIO 610

Newsy
Opinie: 30

Philips FISIO 610 wyposażony jest w przeglądarkę WAP 1.1. Dostęp do Internetu jest teraz szybszy dzięki systemowi GPRS (General Packet Radio Service). Czterokrotnie większy niż w zwykłym GSM transfer danych znacznie usprawnia korzystanie z takich usług przenośnego Internetu jak e-mail, m-commerce czy z dostępu do baz danych. 
Inżynierowie z Philipsa odeszli od standardowego, spotykanego w innych telefonach komórkowych menu. Koniec z tłumaczeniem nazw funkcji. System czytelnych ikon przesuwa się po wyświetlaczu jak na karuzeli. Takie rozwiązanie zostało nagrodzone na ubiegłorocznych targach CeBIT. 
Dla maksymalnego uproszczenia obsługi w Philipsie FISIO 610 wykorzystano najnowocześniejszy, opracowany przez Philipsa system komend głosowych a także głosowe wybieranie rozmówcy. Każdy numer zapisany w pamięci i każda funkcja – jak na przykład dostęp do Internetu mogą być wybrane po prostu przez wypowiedzenie nazwiska osoby do której użytkownik chce zadzwonić lub nazwy funkcji którą chce przywołać. Dodatkowo FISIO 610 dysponuje funkcją Voice Memo – czyli wbudowanym dyktafonem zdolnym zapisać w pamięci telefonu do trzech minut nagrania. 
Aby uprościć wpisywanie krótkich wiadomości tekstowych (SMS) oraz jeszcze przyśpieszyć dostęp do Internetu Philips FISIO 610 korzysta ze specjalnego oprogramowania T9™. Umożliwia ono szybkie i wygodne wpisywanie tekstów. Użytkownik komponuje tekst wiadomości naciskając tylko raz klawisz dla wybrania odpowiedniej litery zamiast kilkukrotnie „klikać” poszczególne przyciski. 
Aparat zalicza się do najmniejszych i najlżejszych (90 gramów) na rynku – nie tylko w swej klasie. Objętość 84 ccm. pozwala zmieścić go w prawie każdej kieszeni. 
Philips FISIO 610 jest dostępny w trzech nowych kolorach: Sky Blue, Mist Grey i Sunset Orange. Kolorowy jest cały aparat, łącznie z tylną częścią obudowy i baterią. 
Ponadto Philips FISIO 610 wyposażony jest w liczne udogodnienia, takie jak na przykład wibrujący alarm dla dyskretnego powiadamiania o połączeniu, zegar wyświetlany nawet gdy aparat jest wyłączony, kalkulator i przelicznik walut na euro.

 

Opinie:

Opinie archiwalne (30):

Komentuj

Komentarze / 30

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: