Prezenty za doładowania w T-Mobile na kartę – regulamin promocji

Newsy | Promocje
Żródło: T-Mobile
Opinie: 2

Już wystartowała promocja „Prezentobranie w T-Mobile na kartę”. Dzięki niej wszyscy klienci T-Mobile na kartę, którzy doładują konto otrzymają gwarantowany prezent. W tej promocji prezenty nie kończą się i po każdym następnym doładowaniu klienci otrzymują kolejne prezenty.

W nowej promocji T-Mobile na kartę po każdym, nawet najmniejszym doładowaniu otrzymuje się prezent. Wśród przygotowanych dla klientów niespodzianek są gwarantowane bezpłatne pakiety minut, SMS-ów, MMS-ów oraz MB. Ponadto będzie można otrzymać e-vouchery uprawniające do zniżek w salonach i sklepach T-Mobile.

Każdy użytkownik po doładowaniu otrzyma bezpłatnego SMS-a z unikalnym kodem promocyjnym uprawniającym do odebrania prezentu. Aby go otrzymać, wystarczy, że poda na stronie www.t-mobile.pl/nagrody swój numer telefonu oraz kod promocyjny. Lista dostępnych dla użytkownika T-Mobile na kartę prezentów będzie zależała od jego stażu w sieci oraz od kwoty doładowania. Im wyższe ono będzie tym lepszą nagrodę otrzyma użytkownik.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Mondo pisze: 2012-12-07 15:05
  Dobrze że chociaż te bonusy schodzą przed środkami zgromadzonymi na koncie czy też bonusami, bo Orange ostanie tajemnicze kody zrobił tak że jak ktoś miał pakiety wykupione to pierw z pakietów pobierało.
  0
 • Users Avatars Mini
  Witek pisze: 2012-12-07 15:40
  Pewnie będzię tak jak ostatnio, aby dostać extra nagrodę, należy zgodzić się na odbieranie dodatkowych materiałów promocyjnych w wiadomościach SMS.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: