Projekt Enzo - outosourcing zarządzania siecią stacjonarną TP

Newsy
Żródło: Puls Biznesu
Opinie: 3

Według informacji dziennika Puls Biznesu, Telekomunikacja Polska poważnie analizuje outsourcing zarządzania swoją siecią stacjonarną. Informacja ta wypłynęła przy okazji negocjacji ze związkami, którym władze TP powiedziały o możliwym przesunięciu 2,5 tys. pracowników w I kw. 2012 r. Projekt o kryptonimie Enzo jest na razie w fazie rozważań, przetarg na świadczenie usług nie został jeszcze rozstrzygnięty.

"Rozważamy potencjalne projekty przesunięcia poza Grupę TP części zadań dotyczących m.in. sieci stacjonarnej, co faktycznie mogłoby dotyczyć około 2,5 tys. pracowników. To wczesny etap i nie będziemy komentować kwestii dotyczących wyboru potencjalnych partnerów ani procesu decyzyjnego" — mówi Wojciech Jabczyński, rzecznik TP.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  ludek pisze: 2011-02-02 15:46
  Cóż widocznie takie są wymogi rynku, inna rzecz, że klienci chyba w żaden sposób na tym nie stracą, bo ich raczej interesują informacje typowo ofertowe, no a akurat na tym polu można dostrzec pozytywne kwestie (choćby zeszłoroczne obniżki Neo).
  0
 • Users Avatars Mini
  ziutek pisze: 2011-02-02 20:57
  Klienci zapewne na tym nie stracą ale cóż z tego jak jakość świadczonych usług spadnie drastycznie. Nie przesuwa się pracowników technicznych z firmy świadczącej usługi związane z techniką na zewnątrz. W TP zostaną tylko pracownicy biurowi, więc Wesołego Alleluja dla abonentów ;-)).
  0
 • Users Avatars Mini
  nataseva pisze: 2011-02-03 00:40
  Większość działów technicznych już jest na outsourcingu, więc jest to tylko kontynuacja trendu w TP.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: