Laptop z routerem i 50 GB miesięcznie w Orange

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Laptop z routerem i 50 GB miesięcznie w Orange

Orange przygotował ofertę na nowy rok szkolny: bezpłatny transfer danych na wybranych stronach edukacyjnych, laptop z routerem oraz Internet Mobilny z 50 GB miesięcznie.

Do końca czerwca 2021 roku Orange przedłuża uruchomiony w maju Edu Pass, czyli bezpłatny transfer danych do najpopularniejszych serwisów edukacyjnych, m.in. Librus, Vulcan czy Matzoo.

Do tego dostajemy zestaw 50 GB co miesiąc i laptop HP 255 G7  z routerem Alcatel LINKHUB HH71 LTE cat7 w promocyjnej cenie. 

Orange zapewnia bezpłatny dostęp do wybranych stron przydatnych w edukacji tj. portal.librus.pl, vulcan.edu.pl, eduelo.pl, matzoo.pl, epodreczniki.pl, ninateka.pl, muzykotekaszkolna.pl, wolnelektury.pl oraz strony Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne bez pomniejszania posiadanego pakietu danych.

Wyzerowane będą także wejścia na strony programów prowadzonych przez Fundację Orange: lekcjaenter.pl, superkoderzy.pl i megamisja.pl/. 

Promocja Edu Pass działa od 22 maja, a od 1 września zostanie automatycznie przedłużona do końca czerwca 2021 roku. Promocją objęci są wszyscy klienci Orange (indywidualni i biznesowi ofert abonamentowych oraz prepaid) oraz wszyscy klienci Orange Flex oraz nju mobile.

Oprócz darmowej transmisji danych na wybrane strony edukacyjne Orange proponuje też zestaw, dla każdego klienta, który kupi ofertę internetu mobilnego.

Za 39,99 złotych miesięcznie (z rabatami za zgodę na e-fakturę i terminowe płatności- po 5 zł)  nowy klient może co miesiąc korzystać z pakietu aż 50GB internetu. Klienci Orange Love, którzy zdecydują się na tę ofertę, otrzymają dodatkowy rabat w wysokości 20 złotych miesięcznie za łączenie usług w Orange. 

Dodatkowo Orange poleca laptop HP 255 G7. Z laptopem można kupić także router Alcatel LINKHUB HH71 LTE cat7

Miesięczna rata za zestaw urządzeń to 81 złotych(na 24 raty). Sprzęt można kupić także oddzielnie: laptop HP 255 G7 za 68 zł/miesięcznie, a Alcatel LINKHUB HH71 LTE cat7  za 13 złotych miesięcznie (obie ceny w przypadku 24 rat). 

Szczegóły oferty znajdują się na stronie operatora.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: