Flagowiec Samsunga ze zwrotem do 800 zł

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Kup smartfon z serii Galaxy S22 i odbierz do 800PLN zwrotu na konto

Teraz przy zakupie Galaxy S22, Galaxy S22+ lub Galaxy S22 Ultra możesz odzyskać do 800PLN zwrotu na konto.

Do 2 października można dostać zwrot w wysokości:

  • 800PLN przy zakupie Galaxy S22 Ultra,
  • 700PLN przy zakupie Galaxy S22+,
  • 600PLN przy zakupie Galaxy S22.

Jak wziąć udział w promocji?

  • Kup smartfon Samsung Galaxy S22, Samsung Galaxy S22+ lub Samsung Galaxy S22 Ultra w dniach 19 września – 2 października 2022 u jednego z partnerów handlowych.
  • Aktywuj zakupiony smartfon w terminie do 9 października 2022 r.
  • Do 16.10.2022 załóż konto lub Zaloguj się lub załóż konto w aplikacji Samsung Members i wypełnij formularz rejestracyjny załączając dowód zakupu smartfonu w terminie do 16 października. Formularz zgłoszeniowy dostępny w zakładce Korzyści.)
  • Zwrot kwoty przewidzianej w promocji zostanie dokonany na wskazany w formularzu nr konta w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia pozytywnej weryfikacji zgłoszenia.

Partnerzy biorący udział w promocji: RTV EURO AGD (EURO-net Sp. z o.o.), oleole.pl (EURO-net Sp. z o.o.), Media Expert (TERG S.A.), electro.pl (TERG S.A.), avans.pl (TERG S.A.), Media Markt (Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.), NEONET S.A., NEO24.PL S.A., Komputronik (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), Vobis (I-Terra Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (Matrix Media Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (I-Terra sp. z o.o.), matrixmedia.pl (Matrix Media Sp. z o.o.), Tele Magic Sp. z o.o., 4CV Mobile Sp. z o.o. SP. K (w tym serwis na ul. Postępu 14, Warszawa), Maxelektro.pl (GT GROUP TOMASZEK Sp. z o.o.), x-kom sp. z o.o., Sklep internetowy www.vitay.pl prowadzony przez Polski Koncern Naftowy ORLEN SA,  al.to sp. z o.o., AB Foto sp. z o.o., Empik S.A. (Uwaga: Sklepy działające na Marketplace https://www.empik.com/empikplace nie biorą udziału w promocji. Tylko zakup udokumentowany fakturą wystawioną przez Empik S.A. uprawnia do udziału w promocji.), samsung.com/pl (Samsung Electronics Polska sp. z o.o.) (Uwaga: Sklep partnerski epp.sklepsamsung.pl prowadzony przez I-Terra sp. z o.o. nie bierze udziału w promocji.), (Sklep pracowniczy sepm.sklepsamsung.pl oraz sklep https://shop.samsung.com/pl/multistore/epp/employees/login/multistore prowadzony przez Samsung Electronics Polska p. z o.o. nie bierze udziału w promocji)

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: