Zostały ostatnie dni promocji na zakup serii Huawei P40 z bonusem 500 lub 1000 zł i zegarkiem za 1 zł

Akcje partnerskie | Newsy
Opinie: 0
Zostały ostatnie dni promocji na zakup serii Huawei P40 z bonusem 500 lub 1000 zł i zegarkiem za 1 zł

Już tylko do 13 kwietnia trwa przedsprzedaż 2 najnowszych flagowców marki Huawei. P40 Pro kosztuje 4299 zł, a P402 999 zł. Do każdego zakupionego smartfonu Huawei sprezentuje nam za 1 zł zegarek Huawei Watch GT 2. To nie koniec bonusów, bo do 13 kwietnia możemy przy okazji zakupu nowego flagowca odsprzedać swój stary smartfon lub inne używane urządzenie elektroniczne, a do uzyskanej wyceny Huawei doliczy od siebie dodatkowy, pokaźny prezent w gotówce: w przypadku P40 Pro w wysokości 1 000 zł, a dla modelu P40 500 zł.

Zasady tej oferty są naprawdę proste:

 1. aktywujemy nasz świeżo zakupiony telefon Huawei do 20 kwietnia na stronie https://consumer.huawei.com/pl/trade-in  
 2. otrzymujemy wówczas specjalny kod promocyjny, który jest ważny do 4 maja
 3. wchodzimy na dedykowaną stronę promocji: https://huawei.asgoodasnew.com/pl
 4. wpisujemy w wyszukiwarkę model sprzedawanego przez nas urządzenia
 5. partner Huawei (wyspecjalizowana firma z Niemiec) zweryfikuje czy sprzedawane urządzenie objęte jest promocją i dokona jego wyceny
 6. akceptujemy wycenę i wprowadzamy na stronie uzyskany przy aktywacji kod promocyjny
 7. wycena starego urządzenia zostanie powiększona o 1 000 zł (w przypadku zakupu P40 Pro) lub o 500 zł (w przypadku zakupu P40)!
 8. kurier za darmo odbierze nasz stary sprzęt w dogodnym miejscu i czasie (to ważne podczas epidemii)
 9. po sprawdzeniu stanu odsprzedawanego urządzenia partner niezwłocznie wykona przelew na podane przez nas konto

Smartfony P40 Pro i P40 można zamówić w oficjalnym sklepie internetowym Huawei – huawei.pl, ale także u operatorów oraz w sklepach online RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, x-kom, Neonet i Komputronik.

A dlaczego warto zdecydować się na zakup nowych flagowców Huawei z serii P? Oto nasze 10 argumentów ZA zakupem smartfonu z serii P40:

 1. GŁÓWNY APARAT MIAŻDŻY – to kamera Ultra Vision Leica z matrycą rozdzielczości 50 MP i rekordowej wielkości sensora na poziomie 1/1,28”. Sama wielkość pojedynczego piksela matrycy aparatu fotograficznego jest również rekordowa i wynosi 2,44 μm.
 2. OBSŁUGUJE 5G – bardzo szybki układ Kirin 990 ma wbudowany modem 5G pozwalający na najszybszą obecnie transmisję danych w sieci komórkowej. Takie sieci już niedługo wystartują w naszym kraju.
 3. TOPOWY ZESTAW 4 OBIEKTYWÓW: główny z sensorem 50 MP (f/1,8), ultraszerokokątny Cine Camera o rozdzielczości 40 MP i z przesłoną f/1,8, obiektyw do pomiaru głębi oraz teleobiektyw peryskopowy SuperSensing Zoom (f/3,4).
 4. NAJLEPSZA JAKOŚĆ SELFIE – za selfie odpowiada przedni aparat z matrycą 32 MP oraz obiektyw IR do wykrywania głębi.
 5. STABILNE NAGRANIA 4K – materiały wideo 4K są w pełni stabilizowane dzięki stabilizacji optycznej OIS oraz stabilizacji cyfrowej wspieranej przez sztuczną inteligencję AIS.
 6. ZACHWYCAJĄCE SLOWMO – seria P40 potrafi nagrywać w rekordowo zwolnionym tempie 7680 klatek na sekundę i odtwarzać w tempie 1/256 rzeczywistej prędkości. Dzięki tej funkcji możemy nagrywać nasze eksperymenty lub inne zjawiska, które ludzkie oko nie jest w stanie zarejestrować.
 7. NIE BĘDZIESZ SZUKAŁ ŁADOWARKI - P40 Pro został wyposażony w baterię o pojemności 4200 mAh. Zapewnia to użytkowanie telefonu w standardowych warunkach od 1,5 do 2 dni. Ten telefon można bardzo szybko naładować dzięki Huawei SuperCharge 40W. Huawei P40 Pro+ obsługuje też funkcję szybkiego ładowania bezprzewodowego z mocą 30W. Model Huawei P40 ma baterię tylko o nieco mniejszej pojemności 3800 mAh.
 8. WYŚWIETLACZ OBLEWA OBUDOWĘ – to OLED o przekątnej 6,58”, który po raz pierwszy zakrzywia się dodatkowo także na rogach obudowy, a nie tylko na jej krawędziach. Z kolei Huawei P40 posiada ekran OLED o przekątnej 6,11”.
 9. BEZPIECZEŃSTWO NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE - seria Huawei P40 została wyposażona w udoskonalony czytnik linii papilarnych wbudowany w wyświetlacz – teraz odblokowanie smartfonu biometryczne jest o 30% szybsze.
 10. DESIGN – ten telefon po prostu zachwyca swoich wyglądem, a nam szczególnie podoba się wersja srebrny mat. P40 to teraz subiektywnie najładniejszy telefon dostępny w Polsce.

Gdy rozpakujemy nasz smartfon z pudełka to zacznijmy od przeniesienia danych i aplikacji za pomocą autorskiego narzędzia Huawei Phone Clone. Nasz stary telefon nie musi być marki Huawei - możemy mieć dowolne urządzenie z systemem Android bądź iOS. Instalujemy na nim aplikację Phone Clone, skanujemy kod QR, wybieramy, co chcemy przenieść (programy, kontakty, zdjęcia, historię połączeń), czekamy chwilę aż telefon zaimportuje wybrane przez nas elementy i gotowe. Nasz nowy smartfon Huawei jest gotowy do pracy.

 

 

 

 

 

 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: