Promocja "Konwersja WOLNOŚĆ II" w sieci Plus GSM

Newsy
Żródło: www.plus.gsm.g.pl
Opinie: 35

Regulamin promocji "Konwersja WOLNOŚĆ II" w sieci Plus GSM:

 1. Promocja Konwersja Wolność II obejmuje osoby, które są Użytkownikami i mają dodatnią wartość konta (usługa SIMPLUS) a w czasie trwania promocji nie dokonując aktywacji nowej kary SIM podpiszą umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych w sieci Plus GSM (dalej zwaną Umową), stając się Abonentem w myśl Regulaminu świadczenia usług telekomunikacyjnych przez Polkomtel S.A. z uwzględnieniem zmian wprowadzonych niniejszym regulaminem.

 2. Promocja Konwersja Wolność II, zwana dalej Konwersją trwa od 1 sierpnia 2002 roku do 30 września 2002 roku

 3. Promocyjna opłata za dokonanie Konwersji (zmiana statusu Użytkownika na Abonenta) wraz z wyborem nowej taryfy wynosi 15 zł + 22% VAT i płatna jest wraz z pierwszym rachunkiem telefonicznym

 4. Abonent zachowuje posiadany dotychczas numer telefonu MSISDN 

 5. Abonent przy podpisaniu Umowy może wybrać jedną z taryf dostępnych w planach taryfowych: Czasami, Często, Non Stop

 6. Abonent zawierający Umowę w Promocji Konwersja otrzymuje specjalną bonifikatę na wysyłane wiadomości tekstowe (SMS) . 

  1. Wysokość bonifikaty równa jest iloczynowi liczby wiadomości tekstowych (SMS) (wymienionej w pkt. 7) oraz wysokości opłaty za jedną wiadomość tekstową (SMS). 

  2. Bonifikata, przysługuje przez okres 12 miesięcy od momentu dokonania Konwersji i będzie pomniejszać rachunki telefoniczne za poszczególne okresy rozliczeniowe.

  3. Jeżeli Konwersja będzie dokonana w czasie okresie trwania okresu rozliczeniowego, wówczas liczba minut i wiadomości tekstowych (SMS) wliczonych w abonament w danym planie taryfowym, zostanie naliczona zgodnie z obowiązującym cennikiem usług telekomunikacyjnych w sieci Plus GSM. 

  4. Bonifikata nie wykorzystana w danym okresie rozliczeniowym nie jest przenoszona do następnego okresu rozliczeniowego, ani też zwracana. 

 7. Ilość wiadomości tekstowych (SMS) stanowiących podstawę do obliczenia wysokości bonifikaty wynosi 360 przez okres 12 miesięcy od momentu dokonania Konwersji (po 30 SMS w okresie rozliczeniowym). 

  1. Bonifikata dotyczy pierwszych 30 płatnych wiadomości tekstowych SMS wysłanych w danym okresie rozliczeniowym. 

  2. Wiadomości tekstowe (SMS) standardowo wliczone w abonament pozostają bez zmian. 

  3. Bonifikata nie dotyczy wiadomości tekstowych (SMS) w usłudze SMS Premium. Za wiadomości tekstowe w usłudze SMS Premium pobierana będzie opłata zgodnie z cennikiem usług telekomunikacyjnych sieci Plus GSM 

 8. Do wzięcia udziału w Promocji Konwersja nie jest konieczne podejmowanie żadnych dodatkowych działań ze strony Użytkownika, oprócz wyżej wymienionych.

 9. W przypadku kradzieży karty SIM Abonent zobowiązany jest przedstawić Polkomtel S.A. dowód zgłoszenia faktu kradzieży organom ścigania. 

 10. W takiej sytuacji Abonent ma prawo wystąpić do Polkomtel S.A. o wydanie i aktywowanie następnej karty SIM w sieci Plus GSM w ciągu 7 dni od zgłoszenia do Polkomtel faktu kradzieży. Wydanie i aktywowanie nowej karty SIM podlega opłacie 50,00 zł + VAT. 

 11. W przypadku nie wystąpienia przez Abonenta o wydanie i aktywowanie nowej karty SIM zgodnie z pkt 10 Polkomtel S.A. będzie uprawniony do rozwiązania Umowy

 12. Polkomtel S.A. informuje, iż po podpisaniu Umowy nie jest dostępna usługa podlegająca kontroli kosztów korzystania z telefonu komórkowego Plus GSM poprzez odczyt limitu konta na wyświetlaczu aparatu telefonicznego (AOC)

 13. Abonent biorący udział w Promocji Konwersja nie może, w zamian oferowanej aktywacji, żądać innego rodzaju usługi.

 14. Promocja Konwersja nie może być łączona z innymi zniżkami lub promocjami oferowanymi przez Polkomtel S.A. w czasie trwania niniejszej Promocji. 

 15. Do świadczenia usług telekomunikacyjnych w ramach Umów zawartych na warunkach Promocji Konwersja zastosowanie mają postanowienia Regulaminu świadczenia usług telekomunikacyjnych przez Polkomtel S.A., o ile niniejszy regulamin nie stanowi inaczej.

Opinie:

Opinie archiwalne (35):

Komentuj

Komentarze / 35

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  portal pisze: 2002-07-31 18:12
  o rany! jak ja widze te ich nowe promocje i ich nazwy... to mnie glowa boli! a was...?
  0
 • Users Avatars Mini
  portal pisze: 2002-07-31 18:22
  ***m.kubiczek*** jesli chodzi o SMSy to trudno mi powiedziec, bo sam nie wysyalalem, ale dostawalem i to z IDEI, i jakos mozna bylo wyslac, wiec nie wiem jak to jest z ta informacja, a jesli chodzi o problemy POP, wynikaja one z tego, iz PTK wprowadzilo nowe prefiksy, i jakies tam maja z nimi problemy... ale tez nie wiem jakie (bo nie korzystam) i nie wiem czy to wszytko nie jest wyolbrzymione.
  0
 • Users Avatars Mini
  dziobek pisze: 2002-07-31 18:37
  czy ktos jest za tym zeby redakcja pisala w newsie: nazwe promo i co w niej jest, od pauz, bo wklejac kazdy potrafi, a tasiemce nie sa zbyt ciekawe, jak ktos chce caly regulamin to po linku a nie tu, ludzie to dobry pomysl
  0
 • Users Avatars Mini
  Kan pisze: 2002-07-31 19:29
  portal***z powodu przenoszenia na nową platformę są sporadyczne trudności w pszesyłaniu smsów w Idei,ale tak bywa i nie widzę akurat w tym nic do drwin,jakie wykazuje user ***m.kubiczek***,który zresztą i tak podobno nie korzysta z Idei.A tak nawiasem ostatnio problemy miała Era ze swoja awarią gprs i też nie było w tym nic dziwnego,jeżeli takie zdazenia maja wpływać na decyzję jakiego wybrać operatora lepiej wogóle zrezygnować z telefoni i zatrudnić gołębia pocztowego przynajmniej jak nie padnie z głodu to dostarczy wiadomość,a technika niestety jest awaryjna,co widać po najnowoczesniejszych słuchawkach,tórych awaryjność jest dużo większa niż dawnych cegieł.:P
  0
 • Users Avatars Mini
  vassago4 pisze: 2002-07-31 18:46
  dziobek zgadzam sie z Toba. Moglyby byc tylko zmiany podane i roznice od innych oraz najciekawsze rzeczy plus do tego link do pelnego regulaminu dla dociekliwych. bo w sumie to te promocje za bardzo nie roznia sie od siebie...
  0
 • Users Avatars Mini
  emfuz pisze: 2002-07-31 18:55
  Prosze redakcje azeby zobaczyla newsy na stronach konkurencji i porownala je ze swoim "KSEREM" regulaminow !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Kan pisze: 2002-07-31 19:37
  A jeżeli chodzi news,to cały by można skrócić i napisać Plus proponuje prepaidowcom przejście na pospaid i daje w zamian po 30 SMS w okresie rozliczeniowym,przy opłacie za przejście 15 zł + 22% VAT.A kto chce wiecej,to i tak poszuka.Userzy na GOL-u akurat w tym względzie są nie do pokonania,zresztą dla chcącego nie ma nic trudnego:))):P
  0
 • Users Avatars Mini
  timeport pisze: 2002-07-31 19:59
  następna rewelacja : ))) ciekawe co bedzie następne a może dla innych to jest atrakcyjne ale jak dla mnie to słabizna no ale któś musiał nad tym troszeczke pomyśleć więc może ktoś w tą przecudowną promocje wejdzie z simplusiaków : )))
  0
 • Users Avatars Mini
  kucharz pisze: 2002-07-31 20:42
  To już trzecia lub czwarta promocja na pezjści z prepaida na abonament i cieszy sie coraz większym wzięciem. CVoraz więcej ludzi woli zapłacic abonament i miec ninutki niż zasilac i płacic większe stawki za połączenia.
  0
 • Users Avatars Mini
  aru pisze: 2002-07-31 21:48
  Czekam na promocję, w której będę mógł zachować stary numer z Simplusa i jednocześnie nabyć w promocji aparat. Jak na razie albo jedno albo drugie. Nie wiem dlaczego spece od marketingu z Plusa jeszcze na to nie wpadli.
  0
 • Users Avatars Mini
  portal pisze: 2002-07-31 21:53
  ***kan*** calkiem sie z Toba zgadzam, te przerwy techniczne sa po to zeby usprawnic dzialanie! szkoda ze duzo ludzi nie mysli w ten sposob, a jak komus nie odpowiada, to dokladnie, zapraszam na poczte i zamiast SMSw, wysylac telefgramy (niedlugo nie bedize). POZDROWIONKA
  0
 • Users Avatars Mini
  portal pisze: 2002-07-31 21:53
  i tez jestem za skracaniem tych newsow... bo cos takiego to paranoja, nawet mi sie czytac nie chce...
  0
 • Users Avatars Mini
  Czesti pisze: 2002-08-01 00:10
  A tak wogóle - to co jest z tą nową taryfą w simplusie. Miała być w okresie wakacyjnym, a tu niedługo już wakacje się skończą i ciągle cisza... Czy ktoś coś wie na ten temat? Pozdrowienia!
  0
 • Users Avatars Mini
  siwy256 pisze: 2002-08-01 00:27
  Jak wyskakują z taką ofertą to chyba żadnej nowej taryfy nie będzie.
  0
 • Users Avatars Mini
  adminek pisze: 2002-08-01 00:30
  szkoda ze w idfei nie można przejść z POPa na optimę. Ale słyszałem że idea też coś takiego plauje - ale plany planami a plus wyprzedza Idee
  0
 • Users Avatars Mini
  dwx pisze: 2002-08-01 00:41
  BRAVO dla KANA. Nie wiem czemu *** m.kubiczek*** tak się czepia tej idei, idealna oczywiście nie jest, ale KTO JEST BEZ WINY NIECH PIERWSZY RZUCI KAMIENIEM (!). Ja mam 2 POPy w tyj jeden już 6-ty rok i jestem zadowolony. Zdarzają się co prawda kłopoty ale naprawdę rzadko (ostatni był w zeszłym roku!) i sprawę złatwiono w jeden dzień. A co do newsa można by spokojnie go skrócić i dodać do promocji podstawową rzecz - nowy fonik!
  0
 • Users Avatars Mini
  jacek pisze: 2002-08-01 01:14
  POPa masz 6-ty rok??? a to ciekawe... Z tego co mi wiadomo IDEA powstala w 1998 roku... Bynajmniej tak pisza na swoich stronach: "1.03.1998 r. PTK Centertel uruchomiła sieć Idea Centertel (GSM 1800), która od 1.03.2000 r. (po uzyskaniu koncesji GSM 900) jest siecią dwuzakresową GSM 900/1800 pod nazwą handlową Idea." Ale moze to ja zle licze... Moze faktycznie juz 6 lat minelo...??
  0
 • Users Avatars Mini
  promedia pisze: 2002-08-01 01:16
  ***dwx*** kiedy aktywowales tego POPa - chcialbym poznac dokladna date (cytat: "Ja mam 2 POPy w tyj jeden już 6-ty rok i jestem zadowolony")? Prosze o replay. Pozdrawiam promedia
  0
 • Users Avatars Mini
  promedia pisze: 2002-08-01 01:17
  ***jecek*** zgadzam sie z toba - cosik tu nie jest OK u dwx'a
  0
 • Users Avatars Mini
  Albi pisze: 2002-08-01 02:00
  ciekawe ilu chetnych sie na to znajdzie...
  0
 • Users Avatars Mini
  CiepliX pisze: 2002-08-01 04:08
  Albi - pewno tacy sa...bo promo jest ciekawa :-) DWX - jak masz preepaida to masz male pojecie o zalatwianiu formalnosci i sposobow olewania klientow przez ptk centertel. Kupujesz karte,,,zdrapiesz i chodzisz szczesliwy. Ja znam przedsiebiorstwo ktore mialo sprawe w sadzie z idea i wygrali, a teraz maja ponad 300 aktywacji w plusie :-) Poszlo o złe naliczanie platnosci i olewanie zgloszen reklamacyjnych...Firma odstapila od umowy, na co idea naliczyla kare umowna...tamci nie zaplacili, idea pozwala do sadu...przegrala 2x i sie odwalili bez i'm sorry. A byl to nie bylejaki klient :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  CiepliX pisze: 2002-08-01 04:16
  DWK - masz 6310 i popa??? Cos mi sie tu nie uklada...jak kogos stac na taki telefon (na wolnym rynku okolo 900 zl) a nie stac go na abonament?? Oswiecisz mnie?? :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  byku pisze: 2002-08-01 08:50
  ***aru*** nic nie stoi na przeszkodzie aby przy przejściu z sim + na abonament miec nowy aparat , podpisujesz umowę masz ten sam nr i korzystasz z oferty wymiany aparatu ( jak by ktoś nie wiedział staż sim+ sie liczy i jezeli jest spełniony drugi warunek średnia zasileń z trzech ostatnich mięsięcy minimum 80 pln to wymieniasz aparat od ręki) . Tak więc jeżeli ktoś się wypowiada na pewien temat należy się najpierw zapozanć z tym o czym chce się napisać . Pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2002-08-01 10:09
  m.kubiczek cczy ty masz pojecie co to jest dobra nazwa na promocje! Plus akurat przoduje, ale w najglupszych nazwach promocji i tak jest juz od dawna, zas idea nie wypuszcza promocji pod jakimic nazwami! Sa to poprostu promocje na dane modele, ktore nie nazywaja sie,tak jak jakies dziwaczne, a najczesciej kiepski promocje plusa!
  0
 • Users Avatars Mini
  dwx pisze: 2002-08-01 10:27
  Dla wyjaśnienia: POPa mam jako jednego z pierwszych POPów jakie w ogóle były, jeszcze w sieci DCS1800, (może troche przegiąłem bo to wychodzi 5-ty rok a nie 6-ty SORRY), miałem do tego na poczatku taką stara Motorolę c160 (czy jakoś tak - jednozakresową), potem Motorolę CD170, Motorolę 33ileśtam nie pamiętam dokładnie leży jeszcze w szufladzie - jeszcze na chodzie. Miałem też bardzo długo Boscha 909 (od nowości) i Sagema (też nowego ale krótko). CZY TE OSTATNIE TELEFONY BYŁY KIEDYKOLWIEK W POPie? Oczywiście że nie, ale to nie znaczy że nie mogą chodzić z kartą sim POPa!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2002-08-01 10:46
  Kazdy telefon na rynku obsluguje pre-paidy (no moze kazdy), wiec raczej nie am z tym problemow!
  0
 • Users Avatars Mini
  siwy256 pisze: 2002-08-01 10:55
  CiepliX: Ja mam Tak Taka i Ericssona T68 i nie widzę w tym nic dziwnego. Lubię wiedzieć ile wydałem, a nie czekać na biling i zastanawiać się czy wszystkie połączenia faktycznie doszły do skutku. Po za tym sam decyduję ile wydam na rozmowy i smsy oraz ile będę rozmawiał w danym miesiącu, a nie zastanawiał się czy wykorzystałem limit "darmowych" minut. Poza tym w TT średnio minuta rozmowy w miesiącu lipcu kosztowała mnie 0,97zł brutto ponieważ dużo dzwonię do ludzi z telefonami w erze. Wydałem 120zł na rozmowy podczas gdy w miesiącu wcześniejszym około 80zł. I teraz gdybym miał na przykład moja 100 to raz przepadły by mi darmowe minuty, a już nie mówię że koszt minuty wyniósł by o około 0,25zł więcej. Mam też jedną kartę na abo ale tylko dlatego aby móc korzystać z WAP over GPRS i internet via GPRS.
  0
 • Users Avatars Mini
  dwx pisze: 2002-08-01 11:09
  Nie wiem dlaczego komuś to przeszkadza że mam POPa i N6310, przecież to moja sprawa, i jak ktoś chce to może wrzucić taka karte nawet do Palmtopa!? (chyba). A jakie jest moje zdanie na temat tego aparatu mozna przeczytać w komentarzu.
  0
 • Users Avatars Mini
  siwy256 pisze: 2002-08-01 12:15
  No zrobili konwersję II i zlikwidowali promcję że sms w taryfie mono kosztował 0,25zł netto. Teraz koszt smsa w tej taryfie to 0,45zł netto. Użytkownicy systemu simplus w taryfie mono: moje kondolencje.
  0
 • Users Avatars Mini
  CiepliX pisze: 2002-08-01 12:53
  DWK, Siwy256 - A dla mnie to nadal jest dziwne i nie zrozumiale...skoro to normalne, to czemu w zestawach preepaid nie ma np. komunikatora i innych highendow?
  0
 • Users Avatars Mini
  dwx pisze: 2002-08-01 15:18
  Cieplix: Też mnie to zawsze dziwiło, uważam że powinna być możliwość zakupu lepszych aparatów właśnie w prepaidach. Oczywiście kalkulacja cenowa byłaby troche inna, ale POWINNA BYĆ MOŻLIWOŚĆ!!! Klient ma kaprys i tak chce a operatora nie powinno interesować dlaczego klient chce np. eryka T68 w prepadzie i chce za niego dać np. 1500 zł. (tak sobie rzuciłem kwote bez sprawdzania ile kosztuje bez aktywacji). Jednemu powinno sie to opłacać a jeśli mu sie opłaca nie powinien wnikać w przyczyny. Pewnie takich gości byłaby znikoma ilość - ale to sie właśnie nazywa WOLNOŚĆ WYBORU.
  0
 • Users Avatars Mini
  jack pisze: 2002-08-01 15:52
  dwx: cytat \"to wychodzi 5-ty rok a nie 6-ty\", dalej sie cos nie zgadza. mialem simplusa praktycznie od samego poczatku (dalej z niego ojciec korzysta) i jak by na to nie patrzec, to wszedl na rynek 4 lata temu w czerwcu, a byl pierwszy. wiec jak to jest z twoim popem?
  0
 • Users Avatars Mini
  aru pisze: 2002-08-01 18:31
  ***byku*** doskonale zdaję sobie sprawę z PWA dla Simplusa, miło, że wreszcie pomyśleli o ludziach, którzy miesięcznie wydają jedynie kilkadziesiąt złotych na telefon, ale robią to od kilku lat i co ważne nie ma z nimi problemu z niezapłaconym rachunkiem (ex definitiam pre-paid). Nie zmienia to faktu, że nie wszyscy wydają pow. 80PLN. Dla nich z promocji nici. Pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  SIM+ pisze: 2002-08-03 17:29
  Mam informacje na temat nowej taryfy w SIM+ -- soby@simplusnet.pl
  0
 • Users Avatars Mini
  promedia pisze: 2002-08-13 12:47
  KONWERSJA = SCIEMA... ZAPYTALEM W 'BOK' JAK WYGLADA DOKLADNIE SPRAWA - CZY PIENIADZE Z KONTA SIMPLUS STANOWIC BEDA PRZEDPLATE NA POCZET PRZYSZLYCH RACHUNKOW (ZEBY PRZEJSC DO ABO MUSISZ MIEC DODATNIE KONTO)... ODPOWIEDZ 'BOK': - - 'Odpowiedź (BOK Plus GSM) - 13/08/2002 10:13 Uprzejmie informujemy, że niestety w/w pieniązki przepadają w takiej sytuacji. Z pozdrowieniami +) - - '... KONTO TO PRZEPADA PO PODPISANIU UMOWY!
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: