Promocja w Simplusie

Newsy
Żródło: Plus GSM
Opinie: 5

Od 9 marca do 15 kwietnia 2001r. trwa promocja krótkich wiadomości tekstowych (SMS) w usłudze przedpłaconej SIMPLUS. W ramach promocji użytkownicy SIMPLUS mogą wysyłać SMS-y po obniżonej cenie.

W ramach promocji sieć Plus GSM wprowadza nowatorskie rozwiązanie, jakim jest podział i naliczanie opłat za SMS-y wysyłane przez użytkowników SIMPLUS wewnątrz sieci Plus GSM oraz poza sieć. Dzięki tej innowacyjności użytkownicy SIMPLUS zapłacą za wysłanie SMS do sieci Plus GSM 0,30 PLN brutto, natomiast koszt wysłania SMS do innej sieci wynosi 0,50 PLN brutto.  Ceny za wysłanie SMS w SIMPLUS są obniżone w okresie promocji średnio o 50%.

Zmianie ulega także sposób naliczania opłaty za wysłane wiadomości SMS w promocji:

 • w momencie, kiedy suma należności za wysłane wiadomości SMS osiągnie lub przekroczy 2,50 PLN brutto, konto użytkownika zostaje zaktualizowane o odpowiednią kwotę lub

 • jeżeli w ciągu 10 dni wysłano wiadomości SMS, których łączny koszt jest mniejszy od 2,50 PLN brutto, konto użytkownika zostaje zaktualizowane o koszt wysłanych wiadomości SMS po 10 dniach od wysłania pierwszej z tych wiadomości.

Promocja SMS umożliwia korzystanie z usług takich jak: Graffiti Plus, Logo, Ikony, Melodyjki, Chat Plus, Info Plus, SMS-email po obniżonej cenie. Opłata za wysłanie SMS pod odpowiedni numer odpowiadający usłudze wynosi 0,30 PLN brutto.

Jednocześnie Plus GSM rozpoczęła sprzedaż zestawów SIMPLUS Mini po promocyjnej cenie.  Koszt zestawu wynosi 59 PLN netto.

Z dniem 7 marca 2001 promocja wykonywania połączeń międzynarodowych w SIMPLUS została przedłużona do dnia 7 kwietnia 2001. Z promocji mogą korzystać wszyscy użytkownicy SIMPLUS, którzy posiadają dodatni limit na koncie oraz ważny kredyt. Opłaty naliczane są co każde 30 sekund połączenia międzynarodowego.

Obecnie z usługi przedpłaconej SIMPLUS korzysta ponad 950 tys. użytkowników. Szczegółowe informacje dot. nowej oferty otrzymać można pod numerem 2601 z telefonu SIMPLUS w Salonach Firmowych Plus GSM w punktach Autoryzowanych Przedstawicieli Plus GSM oraz na stronach internetowych http://www.plusgsm.pl/.

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  lukas pisze: 2001-03-09 18:37
  SUPER
  0
 • Users Avatars Mini
  gim pisze: 2001-03-09 18:48
  jako "SIMPLUSOWIEC" jestem bardzo zadowolony z tej promocji i chcialbym zeby tak bylo juz zawsze :))
  0
 • Users Avatars Mini
  Miguel pisze: 2001-03-09 20:58
  A tak wszyscy narzekali jaki to Plus jest wstretny oglaszajac takie "beznadziejne" taryfy, zapominajac rownoczesnie o SIMPLUSIE. Oj, jak zalosni bywaja czytelnicy tej strony...
  0
 • Users Avatars Mini
  lukas pisze: 2001-03-10 00:00
  Miguel: zauwaz ze to jest tylko promocja...i trwa do 15.04.2001r. i wg mnie jest to odpowiedz na promocje w popie dla nowych uzytkownikow...pakiet 200 smsow!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Szymon pisze: 2001-03-12 15:34
  A niech obniżają ceny... Tylko niech je obniżają normalnie, a nie tytułuja tego jako promocja... A jeśli Plus obniży ceny SMSów, to także Era będzie musiała za jakiś czas je obniżyć... BTW: Teraz simplusowcy zaczną wysyłać dużo SMSow i w rezultacie Plus zarobi więcej pieniędzy... PS: Dziwi mnie jednak podział na SMSy wewnątrz- i zewnątrz-sieciowe... i aż taka wielka różnica w cenach...
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: