"Promocja z jajem" w sieci mPunkt

Newsy
Żródło: mPunkt
Opinie: 55

Regulamin "PROMOCJI Z JAJEM" dostępnej u Autoryzowanego Przedstawiciela Plus GSM w sieci mPunkt:

1. "Promocja z jajem" obejmuje osoby, które w czasie jej trwania zawrą z Polkomtel S.A. umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych w sieci Plus GSM (dalej zwaną "Umową") na zasadach wszystkich promocji ogólnopolskich organizowanych przez Polkomtel S.A., u Autoryzowanego Przedstawiciela Plus GSM w sieci mPunkt.

2. komplet świeczek mPunkt (4 świeczki w opakowaniu zbiorczym) oferowane przez Autoryzowanych Przedstawicieli Plus GSM w sieci mPunkt po cenie promocyjnej stanowią niepodzielne Zestawy z:

  • Karta SIM i telefonami w cenach promocyjnych;

i samodzielnie nie są przedmiotem Promocji. 

3. Cena niepromocyjna kompletu świeczek wynosi 14,70 zł netto.

4. Promocyjna cena brutto kompletu świeczek mPunkt wchodzącego w skład zestawu promocyjnego wynosi 1zł brutto. Klientowi jest udzielany rabat do 1zł brutto po spełnieniu warunków zawartych w pkt. 1 niniejszego regulaminu.

5. "Promocja z jajem" trwa od 10 kwietnia 2003 i jest ograniczona liczbą Zestawów. Promocja kończy się z chwilą wyczerpania liczby Zestawów, jednakże nie później niż 30 kwietnia 2003 roku.

6. Do wzięcia udziału w "Promocji z jajem" nie jest konieczne podejmowanie żadnych dodatkowych działań ze strony Klienta, oprócz wymienionych w pkt.1.

7. "Promocja z jajem" nie może być łączona z innymi zniżkami lub promocjami oferowanymi przez Modex Sp. z o.o. w czasie trwania niniejszej Promocji. 

8. Klient biorący udział w "Promocji z jajem" nie może, w zamian oferowanego Zestawu, żądać innego rodzaju produktów, usług lub ich równowartości pieniężnej.

Opinie:

Opinie archiwalne (55):

Komentuj

Komentarze / 55

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: