Promocja "Zestaw Era Tak Tak" w sieci Era

Newsy
Żródło: Era
Opinie: 14

Regulamin promocji "Zestaw Era Tak Tak" w sieci Era:

I. Opis oferty 

1. W okresie od 02.04.2003 r. do wyczerpania zapasów zestawów objętych niniejszą promocją, jednakże nie dłużej niż do 21.04.2003 r. (włącznie), PTC, operator sieci Era oferuje:

 • Dostępne telefony z bieżącej promocji głównej określonej przez PTC 

 • Dodatkowo możliwość zakupu zestawu Era Tak Tak z telefonem Alcatel OT311 za 1zł netto (1,22 zł brutto). Niniejszy zestaw może być zakupiony tylko w momencie podpisywania Umowy w salonie lub sklepie firmowym. 

 • Opłata za przyłączenie do sieci - aktywację wynosi 50 zł netto (61 zł brutto). Opłata ta jest doliczana do pierwszego rachunku. 

 • W przypadku skorzystania z tej oferty klient nie otrzyma dodatkowych przywilejów promocyjnych z promocji głównej określonej przez PTC. 

 • W promocji dostępne są taryfy: 
  Nowa Era Moja: Moja 25 Start, Moja 40 Medium, Moja 80 Medium, Moja 140 VIP, Moja 240 VIP 
  Nowa Era Biznes: Biznes 15 Start, Biznes 60 Pro, Biznes 120 Pro, Biznes 180 VIP, Biznes 240 VIP 
  Przez 24 miesiące nie jest możliwa zmiana taryfy na taryfę Moja 25 Start lub Biznes 15 Start. 

Z oferty może skorzystać każdy, kto jednocześnie z nabyciem aparatu telefonicznego wraz z przyłączeniem do sieci Era (aktywacją) w salonie lub sklepie firmowym sieci Era zawrze z PTC Umowę o Świadczenie Usług Telekomunikacyjnych na czas oznaczony 24 pełnych Cykli rozliczeniowych. 


II. Postanowienia ogólne 

1. PTC, operator sieci Era informuje, że oferowane aparaty telefoniczne posiadają system zabezpieczenia SIM LOCK, umożliwiający korzystanie z tych aparatów tylko z kartą SIM sieci Era. 

2. Promocyjna cena przyłączenia do sieci (aktywacji) dotyczy tylko niniejszej oferty promocyjnej i obowiązuje pod warunkiem zawarcia z PTC Umowy o Świadczenie Usług Telekomunikacyjnych na czas oznaczony. Cena przyłączenia do sieci w sytuacjach nieobjętych niniejszą ofertą promocyjną wynosi 99 zł netto (120,78 zł brutto). 

3. Opłatę za przyłączenie do sieci wraz z pierwszym abonamentem należy uiścić w ciągu 14 dni od daty wystawienia faktury, którą PTC prześle pocztą. 

4. Usługi telekomunikacyjne są świadczone przez PTC zgodnie z Regulaminem Świadczenia Usług Telekomunikacyjnych w sieci Era przez PTC oraz z warunkami Umowy o Świadczenie Usług Telekomunikacyjnych, dostępnymi w salonach lub sklepach firmowych sieci Era. 

5. Ze względu na uwarunkowania techniczne związane z przyłączeniem (aktywacją) do sieci Era aparatów telefonicznych zakupionych w ramach niniejszej promocji, PTC zastrzega sobie prawo przedłużenia okresu pomiędzy zawarciem Umowy o Świadczenie Usług Telekomunikacyjnych a aktywacją karty SIM do 5 dni roboczych. Jednocześnie informujemy, iż usługa poczty głosowej dla wszystkich korzystających z powyższej promocji zostanie udostępniona w ciągu 2 dni od daty aktywacji. 

6. Zgodnie z postanowieniami Umowy o Świadczenie Usług Telekomunikacyjnych oraz Cennika Usług Telekomunikacyjnych ustala się wysokość limitu kredytowego w czterech pierwszych Cyklach rozliczeniowych na 200 zł. W pozostałych Cyklach rozliczeniowych wysokość limitu kredytowego wynosi 500 zł. 

7. Warunków niniejszej promocji nie można łączyć z warunkami innych akcji promocyjnych, prowadzonych przez PTC, w tym także akcji promocyjnych, które PTC będzie prowadziła w przyszłości, w zakresie określonym przez Operatora.

III. Czas trwania Umowy 

1. W przypadku zawarcia Umowy w ramach niniejszej promocji, zgodnym zamiarem Stron jest, aby świadczenie usług telekomunikacyjnych na podstawie Umowy trwało co najmniej przez okres 24 pełnych Cykli rozliczeniowych, licząc od dnia aktywacji. Po upływie tego okresu Umowa ulega przedłużeniu na czas nieoznaczony, chyba że jedna ze Stron złoży na 30 dni przed jego upływem pisemne oświadczenie o nie przedłużaniu czasu Umowy. 

2. Abonent przyjmuje na siebie: 

2.1 zobowiązanie niepieniężne do utrzymania aktywnej karty SIM w sieci Era przez okres 24 pełnych Cykli rozliczeniowych; 
2.2 zobowiązanie pieniężne do uiszczania opłaty abonamentowej oraz do uiszczania opłat za usługi telekomunikacyjne i inne usługi świadczone przez PTC zgodnie z Cennikiem. 

3. W przypadku naruszenia przez Abonenta zobowiązania, o którym mowa w pkt III ppkt 2.1, Abonent będzie zobowiązany na pisemne żądanie PTC do naprawienia szkody poprzez zapłatę na jej rzecz kary umownej. Kara umowna dla klienta, który zakupił w niniejszej promocji aparat telefoniczny oraz aktywację wynosi 840 zł. Kara umowna będzie pomniejszana w stosunku miesięcznym w zależności od czasu, w jakim Abonent wykonywał zobowiązanie. Obowiązek naprawienia szkody wynika ze zgodnego zamiaru Stron, o którym mowa w pkt III ppkt 1 i celu Umowy, która na zasadach promocyjnych przyznaje Abonentowi specjalne warunki zakupu telefonu i usług. 

4. Obowiązek naprawienia szkody poprzez zapłatę powyższej kary umownej będzie dotyczył również przypadków, w których niemożliwość utrzymania aktywnej karty SIM w sieci Era nastąpi wskutek jednej z poniższych przyczyn: złożenia przez Abonenta w PTC oświadczenia o rozwiązaniu Umowy o Świadczenie Usług Telekomunikacyjnych przed końcem okresu jej obowiązywania rozwiązania przez PTC Umowy o Świadczenie Usług Telekomunikacyjnych w przypadkach, o których mowa w § 17 ust. 3, 4, 5 i 6 Regulaminu Świadczenia Usług Telekomunikacyjnych przez Polską Telefonię Cyfrową utracenia przez Abonenta karty SIM oraz niewykonywania związanych z tym obowiązków określonych w pkt III ppkt 5 i ppkt 5.1. 

5. W przypadku utraty karty SIM, nabytej w ramach niniejszej promocji, przed upływem 24 pełnych Cykli rozliczeniowych od dnia aktywacji karty, Abonent zobowiązany jest powiadomić PTC o tym fakcie w terminie 3 dni od dnia ujawnienia utraty, a w przypadku kradzieży przedstawić dowód jej zgłoszenia organom ścigania. 

5.1 Abonent ma obowiązek wystąpić do PTC o aktywowanie następnej karty SIM w sieci Era w ciągu 7 dni od zgłoszenia do PTC. Wydanie i aktywowanie nowej karty SIM podlega opłacie zgodnej z Cennikiem.

Opinie:

Opinie archiwalne (14):

Komentuj

Komentarze / 14

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  spiro pisze: 2003-04-07 14:47
  czyli alek za 51 + vat ech ... kombinatorzy...
  0
 • Users Avatars Mini
  rob pisze: 2003-04-07 14:52
  ???
  0
 • Users Avatars Mini
  marek995 pisze: 2003-04-07 14:52
  Nic za darmo panowie i panie oni wciąż kombinują ja nas skroić
  0
 • Users Avatars Mini
  bach pisze: 2003-04-07 15:15
  GDYBY PROPONOWANA CENA AKTYWACJ WYNOSILA 15 ZL+VAT I NIE DODAWANO BY ZADNYCH BONUSOW...TO ZEBY TA OFERTA MIALA POZORY UCZCIWOSCI CHOCIAZBY DOTRZYMANE, TO ZESTAWEM TAK TAK POWINIEN BYC PRZYNAJMNIEJ TELEFON DAJACY TAK DUZE PRAWDOPODOBIENSTWO NIEZAWODNOSCI UZYTKOWANIA I JEGO KOMFORTU...JAK NOKIA 3310...I TYLE
  0
 • Users Avatars Mini
  Ratman_zakochany pisze: 2003-04-07 15:20
  bach: od kiedy nokia 3310 jest niezawodna?? jakas nowa partia wreszcie doszla??
  0
 • Users Avatars Mini
  leh pisze: 2003-04-07 15:32
  bach: nawet przy cenie za aktywację 99 pln promocja jest opłacalna bo spróbuj kupic nowy telefon z gwarancja za 51 pln bez abonamentu. a karty TakTaka nikt ci nie każe używac mozesz ja sprzedać możesz ja wyrzucić możesz z nia zrobić co Ci sie tylko wymysli :). a alcatela też możesz sprzedać. promocja niezła chociaz uważam że ogólna abo 14,99 jest ciekawsza
  0
 • Users Avatars Mini
  bach pisze: 2003-04-07 16:39
  no niby mozna na to spojrzec w ten sposob...ze alcatel 311 kosztuje nas w tej promocji 62,22 zl brutto i moze sluzyc tanim rozmowom (wzglednie!) z wybrana osoba w erze...moze i ta "promocja" nie jest przecietna...mozna na to spojrzec i wten sposb ze zyskuje sie rezerwowy telefon jakby co...tylko wtedy koszty uzytkowania abonamentu nie sa tak urealnione jak w przypadku aktualnego rabatu nan...ale coz cos za cos i za ten wybor Ci ero dziekujemy :)
  0
 • Users Avatars Mini
  bach pisze: 2003-04-07 16:41
  tylko dlaczego nie mozna sobie juz wybrac innego modelu? niz alcatel
  0
 • Users Avatars Mini
  szymon_ pisze: 2003-04-07 17:36
  bach pewnie im troche alcateli na magazynach zostalo i chca sie pozbyc.....;)
  0
 • Users Avatars Mini
  maciek603 pisze: 2003-04-07 19:07
  Fajna oferta, przynajmniej lepszy telefon niż Sendo P200.
  0
 • Users Avatars Mini
  szymon_ pisze: 2003-04-08 01:11
  ale z tego co wiem w roznych punktach oferuja rozne promocje z tak tak, kiedy moj tata kupowal telefon jakis miesiac temu proponowali mu trium mars za 49 zl, ale to chyba promocje danego sklepu.....;)
  0
 • Users Avatars Mini
  kutas pisze: 2003-04-09 00:13
  A wam ciągle mało - powinni dokładać dla każdego vw golfa - idźcie do plusa tam dostaniecie nokie 3310 na abonament i aktywacje za 50 netto
  0
 • Users Avatars Mini
  ghostdog pisze: 2003-04-10 00:58
  Tragedia.I to ma byc promocja!
  0
 • Users Avatars Mini
  ghostdog pisze: 2003-04-10 00:59
  bach ale 3310 to oni juz chyba wycofali wiesz!
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: