Przedsprzedaż Xperii Z2 z bezpłatnymi dodatkami

Promocje
Opinie: 6
Opinie: 6

W salonach Sony Centre i Sony Store, w sklepie internetowym www.sonymobile.pl oraz w sieciach handlowych Euro RTV/AGD, Media Markt, Saturn, Media Expert, Neonet i Avans ruszyła dziś przedsprzedaż Xperii Z2 razem z gratisowymi dodatkami.

Z2 kosztuje w przedsprzedaży 2799 złotych.

W salonach Sony Centre klient otrzymuje do wyboru albo SmartBand (kosztujący w sprzedaży detalicznej ok. 299 złotych), albo magnetyczną stację dokującą DK36.

Podobnie jak w przypadku Xperii Z1, Sony bardzo mocnym akcentem rozpoczyna sprzedaż swojego nowego produktu – mówi Agnieszka Jaśkiewicz, Head of Marketing Poland w Sony Mobile Communication. – Chcemy pokazać nie tylko wyjątkowe atrybuty naszego smartfonu, ale jednocześnie wskazać na całkowicie nowe możliwości, które daje klientowi zintegrowanie Xperii Z2 z inteligentną galanterią Sony. To już nie tylko SmartWatch 2, który ułatwia korzystanie ze smartfonów, ale także SmartBand – opaska, która pomoże nam zmienić styl własnego życia. To jeden z głównych kierunków rozwoju marki i jednocześnie jasny przekaz w stronę konsumentów: jesteśmy blisko waszych potrzeb, pomagamy wam ogarnąć świat, zmieniać siebie, bawić się i kształtować swoje życie. Ruszamy z przedsprzedażą smartfonów w kilku sieciach handlowych oraz w Sony Centre widząc ogromne zainteresowanie naszym produktem ze strony tych użytkowników, którzy nie chcą czekać do oficjalnego rozpoczęcia sprzedaży i już dziś chcą mieć pewność, że dostaną Xperię Z2 w pierwszej kolejności.

Pula smartfonów dostępna w sieciach handlowych – razem z gratisowymi SmartBandem i (do wyboru w Sony Centre) stacją dokującą – jest limitowana.

Opinie:

Opinie archiwalne (6):

Komentuj

Komentarze / 6

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Bartosz pisze: 2014-03-06 07:43
  ceny smartphonów w okolicach 3000 zł są chore - jeszcze niedawno tyle kosztowały laptopy. Tym bardziej,że dziś Z2 będzie top modelem Sony który za 6 m-cy będzie miał następcę
  0
 • Users Avatars Mini
  SarioN pisze: 2014-03-06 09:00
  Będzie miał następce bo będą nowe procesory (610 i 615). Z laptopami jest tak samo, Intel wypuszcza nowe procki mobilne i zaraz pojawiają się nowe maszyny.
  0
 • Users Avatars Mini
  NetBoy pisze: 2014-03-06 10:54
  Po telefonie Xperia SP NIGDY więcej nie kupię żadnego produktu Sony. A już na 100% nie telefon.
  -1
 • Users Avatars Mini
  Jasio pisze: 2014-03-06 11:07
  Ja też już nie kupię produktów Sony - kupiłem ich wodoodporny aparat fotograficzny z serii TX (problem ten dotyczy modeli 10, 20, 30), który sam pękał. Sony go chętnie naprawiało ale po 15msc od zakupu 12msc spedził w serwisie. Generalnie Sony się wypiął, że nie odda kasy, ani nie wymieni na nowy bo można naprawić. Natomiast sprzedawca ( autoryzowany sklep) oddał kasę. Nigdy więcej produktu SONY !!!!
  -1
 • Users Avatars Mini
  mariusz.szewczak pisze: 2014-03-07 10:37
  @NetBoy, @Jasio: każdy może trafić na felerną sztukę ale generalnie sprzęt Sony cieszy się dobrą renomą. Sam używałem kilku telefonów tej firmy i żaden mnie nie zawiódł.
  1
 • Users Avatars Mini
  Damian pisze: 2014-04-14 17:08
  Ja od dwóch i pół roku mam Sony Ericsson Arc S i jestem z niego bardzo zadowolony. Cały czas daję radę! Mam nadzieję, że w przypadku Z2, to też będzie inwestycja na całe lata.
  1

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: