PLAY kusi klientów innych sieci - jest nowa promocja dla przenoszących numer

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
PLAY kusi klientów innych sieci - jest nowa promocja

Play ma nową promocję dla przenoszących numer. Przenosząc numer do fioletowego operatora można liczyć na podwójną paczkę GB nawet przez 24 miesiące. To oznacza do 300 GB z pełną prędkością do wykorzystania w smartfonie.

Jest to możliwe dzięki podwojeniu standardowych pakietów w ofertach na okres od 6 do nawet 24 miesięcy w zależności od wybranego abonamentu. Dodatkowo w planie Play HOMEBOX operator udostępnia dodatkową kartę SIM z internetem domowym bez limitu GB z 200 GB z pełną prędkością.

Osoby przenoszące numer do Play płacą 30 zł miesięcznie po rabatach za drugi i kolejny numer.

Klienci korzystający z internetu czy telewizji UPC mogą także przenieść numer do Play i zyskać rabat 30 zł na pierwszy numer.

Przy przeniesieniu numeru i wyborze oferty MIX Elastyczny 50/100 lub 60/120 z dowolnym smartfonem klienci otrzymają 6 miesięcy (doładowań) bez opłat, natomiast wybierający standardowy MIX z dowolnym smartfonem odbiorą 3 miesiące (doładowania) bez opłat.

Dodatkowo przy wyborze oferty JUNIOR BOX wraz z dowolnie wybranym smartfonem można w prezencie odebrać jeden z dwóch gadżetów: słuchawki bezprzewodowe Nokia Go Earbuds 2+ z funkcją redukcji hałasu z otoczenia oraz odpornością na pot i zachlapania lub zegarek Maxcom FW35 Aurum z czasem czuwania do 25 dni.

Na każdego klienta, który zdecyduje się na wybranie jednej z powyższych ofert czeka również pakiet 100GB do wykorzystania na social media ważny przez 90 dni.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: