przeswietlamy.pl - kolejny pomysł Play na walkę z konkurencją w prepaid

Newsy
Opinie: 8
Opinie: 8

PLAY uruchomił specjalną witrynę internetową, na której porównuje swoją ofertę z Simplusem i Heyah. Serwis znajduje się pod adresem http://przeswietlamy.pl/

Poniżej treść porównania przygotowana przez PLAY:

Simplus

Porównanie zawarte w serwisie prześwietlamy.pl i prezentowanych tam spotach telewizyjnych dotyczy cen minuty połączenia głosowego w ofercie Play Fresh oraz w ofercie Simplus. Cena 29 gr/min w ofercie Play Fresh dotyczy połączeń głosowych do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych, określona jest w Cenniku Oferty Play Fresh. Aby wykonywać połączenia za 29 gr/min nie jest konieczna żadna aktywacja, taką stawkę ma każda osoba aktywująca starter Play Fresh.

Cena 29 gr/min w ofercie Simplus dotyczy połączeń głosowych do krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych za wyjątkiem sieci Play (cena połączenia do sieci Play wynosi 72 gr). Ze stawki mogą korzystać użytkownicy, którzy posiadają taryfę „Twój Profil” i aktywują profil „Tanio do wszystkich”. Aktywacja profilu następuje za pomocą krótkiego kodu i wiąże się z jednorazową opłatą w wysokości 1,50 zł. W przypadku utraty ważności połączeń wychodzących użytkownik ponosi opłaty za połączenia zgodnie z Cennikiem Taryfa Twój Profil. W celu ponownego korzystania z połączeń w cenie 29 gr/min konieczna jest ponowna aktywacja profilu „Tanio do wszystkich” połączona z uiszczeniem wskazanej wyżej opłaty aktywacyjnej. Szczegóły promocji określa regulamin Promocji „Profil Tanio do wszystkich”.

Heyah

Porównanie zawarte w serwisie prześwietlamy.pl i prezentowanych tam spotach telewizyjnych dotyczy promocji polegających na przyznaniu darmowych smsów po doładowaniu w ofercie Play Fresh oraz w ofercie Heyah.

Darmowe SMS-y do wszystkich krajowych sieci komórkowych w ofercie Play Fresh przyznawane są wszystkim użytkownikom posiadającym ofertę Play Fresh, którzy doładują konto każdym nominałem dostępnym w Play (już od 5 zł). Aby uzyskać darmowe SMS-y nie jest konieczna żadna aktywacja, SMS-y są przyznawane automatycznie po doładowaniu. Liczba i okres ważności przyznawanych SMS-ów zależy od kwoty doładowania, maksymalnie można otrzymać 5000 SMS-ów ważnych 50 dni. Szczegóły promocji określa regulamin Oferty Promocyjnej „Darmowe SMSy w Play Fresh”. Oferta promocyjna jest ważna do odwołania.

Darmowe SMS-y do wszystkich krajowych sieci komórkowych w ofercie Heyah są dostępne dla klientów posiadających taryfę Heyah Multipakiet, którzy po doładowaniu konta kwotą minimum 50 zł, aktywują usługę „300 SMSów do wszystkich” krótkim kodem w ciągu 7 dni od doładowania. Drugim sposobem skorzystania z darmowych SMS-ów w ofercie Heyah jest aktywacja usługi „300 SMSów do wszystkich” krótkim kodem za opłatą w wysokości 5,90 zł. W ramach usługi użytkownik otrzymuje 300 SMS-ów ważnych przez 30 pełnych dni od momentu potwierdzenia aktywacji. Klient może korzystać jednorazowo tylko z jednej z usług dostępnych w ramach promocji „Przebieraj. Wybieraj”. Oznacza to, że nie można w jednym czasie korzystać z usługi obniżającej koszty połączeń do 25 gr/minutę do wszystkich sieci oprócz Play (usługa „Taniej do Wszystkich”) oraz z opisywanej wyżej usługi „300 SMSów do wszystkich”. Szczegóły promocji określa regulamin Promocji „Przebieraj.Wybieraj” dla Użytkowników Heyah, promocja obowiązuje do odwołania.

Opinie:

Opinie archiwalne (8):

Komentuj

Komentarze / 8

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  pelikan pisze: 2009-04-09 10:20
  16 marca Orange ma wprowadzić nową ofertę prepaidową i pewnie dlatego Play nie porównuje się jeszcze z pomarańczowymi. Bardzo prosty przekaz reklamowy i trafiajacy w sedno.
  0
 • Users Avatars Mini
  pelikan pisze: 2009-04-09 10:28
  Ups bład 16 kwietnia ;-)) taka informacje podalo telepolis
  0
 • Users Avatars Mini
  marcinnietoperek pisze: 2009-04-09 10:54
  Już wiem gdzie przejde jak mi sie skończy umowa w PLAY.Ide do PLAY FRESH
  0
 • Users Avatars Mini
  mamadou pisze: 2009-04-09 11:56
  no tak, ale wszystko zależy od preferencji klienta. w Heyah jest najtańszy net i rozmowy międzynarodowe, a że podwójne doładowanie ostatnio jest co 2 miesiące, to wcale Fresh nie musi być najlpeszą siecią dla wszystkich
  0
 • Users Avatars Mini
  asia pisze: 2009-04-09 12:52
  To ciekawe czemu nie porównują oferty tak taka 29groszy za godzine w sieci haha;p bo porownuja tylko slabsze oferty a lepszej sie boja:)
  0
 • Users Avatars Mini
  Rogi pisze: 2009-04-09 23:34
  To niech Heyah porówna, ale pewnie się boją. Ha Ha ha.
  0
 • Users Avatars Mini
  Szymon pisze: 2009-04-10 09:24
  Dzwonię tylko do Plusa. Simplus 19gr/min, play 29gr/min. Do tego w S+ 1 numer bez limitów za 10zł, gdy w play musiałbym wydać kilkaset na opłacenie minut, które dzięki temu nastukałem.
  0
 • Users Avatars Mini
  Eddie pisze: 2009-04-10 21:27
  Do asia 29 groszy za godzine w sieci a ja dzwonie do roznych wiec niewiem czy taka lepsza.... taka lepsza ze do wszystkich jest za 3 razy wiecej niz w play'u
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: