PTC głównym partnerem krajowym IV sesji MSJ

Newsy
Żródło: Era
Opinie: 5

W dniach 16-17 maja br. w Warszawie UMBRELLA organizuje IV sesję Międzynarodowej Szkoły Jakości. Konferencja umożliwia zdobycie praktycznej wiedzy o różnych systemach zarządzania jakością funkcjonujących na świecie. Pokazuje jakie rozwiązania stosują najlepsze polskie i europejskie firmy.

Od czterech lat UMBRELLA organizuje Międzynarodową Szkołę Jakości - międzynarodowe forum wymiany wiedzy i doświadczeń w zakresie nowoczesnych systemów zarządzania. W tym roku do udziału w konferencji zaproszono wybitnych praktyków, ekspertów zajmujących się zarządzaniem jakością z kraju i zagranicy. Głównym partnerem krajowym IV sesji jest Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o. 

Udział w konferencji umożliwi uczestnikom poznanie:

  • najlepszych krajowych praktyk w zakresie ISO 9001:2000

  • doświadczenia Laureatów Polskiej i Europejskiej Nagrody Jakości w ciągłym doskonaleniu

  • japońskich metod i narzędzi TQM

  • zarządzania procesowego i systemów informatycznych wspomagających zarządzanie

Tematem przewodnim tegorocznej Sesji jest "Budowa organizacji nastawionej na klienta". Jest to również temat prezentacji, która zostanie przedstawiona przez Bogusława Kułakowskiego, Prezesa PTC Sp. z o.o., firmy z około trzymilionową bazą klientów. Specjalne miejsce w programie zajmują prezentacje laureatów Europejskiej Nagrody Jakości: DHL Portugalia, Westel Mobile Telecommunications Węgry i Siemens Tele Industry Grecja oraz wykład "Europejski Certyfikat Doskonałości" Celal'a Seckin'a z Europejskiej Fundacji Zarządzania Jakością (EFQM) z Brukseli. 
Uczestnicy konferencji będą mogli wziąć udział w interaktywnych warsztatach, w czasie których piętnaście firm podzieli się swoimi doświadczeniami w zakresie dobrych praktyk wdrażania systemu ISO, wykorzystania modelu EFQM oraz japońskich metod i narzędzi zarządzania przedsiębiorstwem. Interesującym wydarzeniem będzie dyskusja panelowa z udziałem prezesów wielkich przedsiębiorstw dostarczających produkty i usługi do masowego odbiorcy. 

IV Sesja Międzynarodowej Szkoły Jakości odbywa się w dniach 16-17 maja br. w Hotelu Jan III Sobieski w Warszawie.

Międzynarodowa Szkoła Jakości jest organizowana przez Projekt Umbrella od czterech lat i wpisuje się w cykl konferencji organizowanych przez Europejską Fundację Zarządzania Jakością, które od 1995 roku odbywają się w krajach Unii Europejskiej. 
Projekt UMBRELLA jest organizacją konsultingową działającą od 1990 roku, powołaną przez Rząd RP oraz Program Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju (UNDP). Działalność projektu jest finansowo wspierana przez Rząd Polski i UNDP oraz Rządy Japonii i Holandii. Od 3 lat działa również UMBRELLA - Stowarzyszenie Konsultantów. UMBRELLA współpracuje z kilkudziesięcioma konsultantami krajowymi o dużym doświadczeniu konsultingowym i posiadającymi referencje uznanych europejskich organizacji. Korzysta również z usług i doświadczeń konsultantów międzynarodowych, w tym ekspertów ONZ. Jest członkiem i licencjonowanym trenerem Europejskiej Fundacji Zarządzania Jakością (EFQM).

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: