PTC o sprawie Bondaryka

Newsy
Żródło: Era
Opinie: 4

Era wydała specjalne oświadczenie dotyczący sprawy rzekomego wynagrodzenia dla Krzysztofa Bondaryka, który obecnie jest szefem ABW. Oto treść tego oświadczenia:

W związku z pojawiającymi się w mediach nieprawdziwymi informacjami i spekulacjami dotyczącymi rzekomego wynagrodzenia przekazywanego w 2008 r. przez Polską Telefonię Cyfrową Panu Krzysztofowi Bondarykowi, PTC informuje, że p. K. Bondaryk nie świadczy na rzecz PTC żadnych usług. Umowa o pracę z p. Bondarykiem została rozwiązana pod koniec ubiegłego roku. Dokonane przez PTC płatności na rzecz p. Bondaryka – podobnie jak w przypadku innych porównywalnych stanowisk dyrektorskich - wynikają ze standardowych i powszechnie stosowanych zapisów kontraktu menedżerskiego dotyczących niepodejmowania pracy dla konkurencji. Jednocześnie PTC podkreśla, że podawane przez niektóre media wysokie kwoty – istotnie różniące się od siebie, zależnie od publikacji – są całkowicie nieprawdziwe i znacznie zawyżone.

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  mirekb pisze: 2008-11-17 15:40
  no tak..wszystko w standardzie.jak to bylo w koncu z tym wyciekiem danych z PTC??pewnie nic nie wykryto?standardowo
  0
 • Users Avatars Mini
  polak mały pisze: 2008-11-17 20:23
  Wszystko jedna sitwa! Standardy polegające na wyciąganiu kasy ile się da. Za wszystko i tak zapłacą abonenci. Takie rzeczy niestety nie tylko w Erze! :(
  0
 • Users Avatars Mini
  e-stach pisze: 2008-11-17 22:17
  do polak mały poczytaj kodeks pracy odnosnie kontraktu menedzerskiego, pozniej pisz.
  0
 • Users Avatars Mini
  remek pisze: 2008-11-18 11:11
  dokładnie :) Kontrakty tego typu są standardowe we wszytskich korporacjach. Zresztą, jaka różnica, co robi PTC ze swoimi pieniędzmi? Ich kasa, ich sprawa.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: