PTK Centertel nagradza najlepsze drużyny i Króla Strzelców Orange Ekstraklasy

Newsy
Żródło: Orange
Opinie: 3
Opinie: 3

W tym roku PTK Centertel - Główny Sponsor Orange Ekstraklasy, uhonoruje i nagrodzi 3 najlepsze drużyny Orange Ekstraklasy. Firma przekaże im dodatkowe nagrody pieniężne o łącznej wysokości 2 mln złotych, niezależnie od zasadniczego wynagrodzenia sponsoringowego przekazywanego, co roku na konto Ekstraklasy S.A.

Koniec sezonu ligowego Orange Ekstraklasy jeszcze nigdy nie był tak uroczysty, jak w tym roku - zapowiedział organizator rozgrywek piłkarskich - Ekstraklasa S.A. na konferencji prasowej, na której wraz z PTK Centertel ujawnili plany związane z zakończeniem sezonu ligowego 2006/2007.

„Rozgrywki ligowe w Polsce, kończące się tradycyjnie w połowie roku kalendarzowego, nie miały dotąd należytej rangą imprezy podsumowującej sezon piłkarski. Organizowana przez nas we współpracy z Ekstraklasą SA. ceremonia jest okazją do należytego uhonorowania i wyróżnienia bohaterów sezonu i wręczenia nagród dla najlepszych drużyn i piłkarzy Orange Ekstraklasy. Po raz pierwszy także zdecydowaliśmy się ufundować dodatkowe nagrody finansowe o łącznej kwocie 2 mln zł dla trzech najlepszych klubów. Wierzę, że nasze zaangażowanie będzie znaczącym wsparciem dla rozwoju polskiej piłki klubowej oraz okaże się dodatkowym bodźcem zwiększającym atrakcyjność i poziom sportowy rozgrywek Orange Ekstraklasy” – powiedziała Grażyna Piotrowska-Oliwa, Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny PTK Centertel.

Główny Sponsor Orange Ekstraklasy przekaże 1,2 mln zł dla drużyny, która uzyska tytuł Mistrza Polski, 600 tys. dla Wicemistrza Polski oraz 200 tys. dla III drużyny Orange Ekstraklasy.

„Dodatkowe zaangażowanie finansowe głównego sponsora to dowód na to, że rozgrywki Orange Ekstraklasy prezentują wysoki poziom sportowy, są atrakcyjnym widowiskiem, które budzi emocje i przyciąga wielu kibiców. To także potwierdzenie, że zgodnie z celami jakie sobie założyliśmy - piłkarska ekstraklasa profesjonalizuje się i staje się coraz bardziej atrakcyjnym produktem – mówi Andrzej Rusko, Prezes Zarządu Ekstraklasy S.A.

Po raz pierwszy również w historii ligi piłkarskiej w Polsce, wręczona zostanie nowa nagroda – „Złoty But Orange Ekstraklasy” dla najlepszego strzelca, tzw. Króla Strzelców, który otrzyma nagrodę w postaci specjalnie zaprojektowanej statuetki w kształcie złotego buta.

Zwieńczenie rozgrywek o tytuł Mistrza Polski i podsumowanie sezonu ligowego Orange Ekstraklasy stanowić będzie również po raz pierwszy uroczysta ceremonia wręczenia nagród i trofeów, która odbędzie się 27 maja br. w warszawskiej Królikarni. Podczas wydarzenia, wręczone zostaną statuetki i symboliczne czeki - nagrody pieniężne dla najlepszych drużyn Orange Ekstraklasy w sezonie 2006/2007 oraz nagroda dla Króla Strzelców – Złoty But.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Jarenek pisze: 2007-05-16 19:14
  to ja wolę, że Ptc wspiera forum Tv Mobilna w Polsce i na świecie, albo sale doświadczalne i ich powstawanie, co przyczyni się do rozwoju edukacji młodych zapaleńców.
  0
 • Users Avatars Mini
  bobo pisze: 2007-05-16 21:20
  1,2 mln!!! to wystarczy zaledwie na kupienie 2-3 spotkań w przyszłym sezonie ;)
  0
 • Users Avatars Mini
  JarekM pisze: 2007-05-17 11:56
  powinni dorzucić jeszcze darmowe 10000minut wewnątrz sieci przez pierwszy okres rozliczeniowy ;)
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: