Rabaty do 40 procent, 100 tysięcy zł i Toyota

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
Rabaty do 40 procent, 100 tysięcy zł i Toyota

Allegro Smart! obchodzi swoje 5 urodziny.

Z tej okazji posiadacze pakietu mogą wziąć udział w specjalnej urodzinowej loterii, w której do wygrania jest ponad 5 tysięcy nagród.

Na łowców okazji czeka pół miliona złotych w kartach podarunkowych na Allegro.

Dodatkowo dostępne są również nagrody tygodniowe – 5 tysięcy złotych i smartfony marki Samsung.

W finale loterii na zwycięzców czekają 2 nagrody główne – 100 tysięcy złotych i najnowsza Toyota Prius 2023.

Aby wziąć udział w loterii należy posiadać pakiet Smart!, zrobić zakupy za minimum 100 zł od jednego sprzedawcy w ramach usługi Allegro Smart! i wyrazić zgodę na udział w loterii.

Klienci mogą skorzystać również ze specjalnych okazji w ramach kolejnej odsłony promocji Allegro Days i upolować produkty topowych marek z rabatem do 40%.

Aby zwiększyć szansę na wygraną w loterii Allegro Smart! wystarczy dokonać zakupów na kwotę powyżej 150 zł, zrealizować zakupy w aplikacji mobilnej lub skorzystać z usług Allegro Pay czy dostawy Allegro One, za które będą przyznawane dodatkowe losy.

Każdy użytkownik posiadający roczną subskrypcję usługi Smart! otrzyma dwa dodatkowe losy.

Szczegóły oraz regulamin loterii są tutaj.

Usługa Allegro Smart! została uruchomiona w 2018 roku. Dzięki niej dostaliśmy nielimitowane darmowe dostawy, zwroty i specjalne promocje.

Od początku działania Allegro Smart! posiadacze pakietu zaoszczędzili ponad 8,6 miliarda złotych. Aktualnie blisko 200 milionów ofert na platformie ma oznaczenie Smart!. W ramach usługi klienci najchętniej wybierają produkty z kategorii Dziecko, Elektronika oraz Dom i ogród. Zaś najwięcej ofert z oznaczeniem Allegro Smart! można znaleźć w kategoriach takich jak: Motoryzacja, Kultura i rozrywka oraz Dom i ogród.

Wśród osób, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy dokonały zakupów na platformie, 85% zwraca uwagę na oznaczenia ofert specjalnych, w tym niemal 70% szczególnie ceni sobie oferty z oznaczeniem Smart!.

Nowi użytkownicy mogą skorzystać z programu Smart! na Start - w ramach bezpłatnego okresu próbnego otrzymają 5 darmowych dostaw w ciągu 3 miesięcy! Cena regularna usługi Allegro Smart! wynosi 59,90 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie, a do programu lojalnościowego można dołączyć tutaj.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: