Rachunki za Plusa także w warszawskich sklepach i wypożyczalniach

Newsy
Żródło: www.plus.gsm.g.pl
Opinie: 63

Polkomtel podpisał w sierpniu 2002 roku umowę z firmą BillBird S.A., która wprowadziła usługę Moje Rachunki, dzięki której klienci Plusa mogą regulować swoje rachunki w takich miejscach jak sieci supermarketów czy salony wypożyczalni kaset wideo. Od początku września usługa Moje Rachunki funkcjonuje w kilkudziesięciu punktach handlowych, na terenie Śląska, a od listopada usługa dostępna jest także w Warszawie. Punkty to hipermarkety HYPERNOVA sieci AHOLD, supermarkety sieci STOKROTKA oraz osiedlowe supermarkety sieci DETAL należących do grupy Lewiatan. W Warszawie sieć działa w salonach Beverly Hills Video i Leclercu. Niebawem zostaną uruchomione punkty w salonach prasowych EMPiK i hipermarketach Carrefour oraz supermarketach Champion na Śląsku.

Opinie:

Opinie archiwalne (63):

Komentuj

Komentarze / 63

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  G pisze: 2002-12-12 23:36
  wlo : Masz rację, łudziłem się chyba jedynie,że współpiszący mają takie, a nie inne możliwości. Po stylu komentarzy widać,że zdecydowana większość to uczniowe szkół podstawowych - szczególnie chłopczyna, dla którego punktem honoru było zamieszczenie pierwszego komentarza pod tą wiadomością. Ręce opadają. Poza tym, mam podobne do Twoich spostrzeżenie : ludzie boją się usług bankowych tupu "online". Wolą godzinami stać przy okienku, niźli w kilka chwil dokonać kilku transakcji poprzez sieć. Kwestia wyboru,świadomości i horyzontów (szerszych lub węższych). Pozdrawiam wszytskich entuzjastów płatności elektronicznych.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2002-12-12 22:29
  Pierwszy!
  0
 • Users Avatars Mini
  looc pisze: 2002-12-12 22:30
  :) a jeszcze niedawno "powazny operator" era wprowadzil dodatkowe oplaty w przypadku oplacania rachunkow w salonach operatora:] a tutaj mamy kolejne potwierdzenie faktu, ze jedynym logicznie podchodzacym do klienta opem w tym dziwnym kraju jest plus gsm.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2002-12-12 22:30
  Miło ze strony PLSa,szkoda ze tylo w W-wie :)
  0
 • Users Avatars Mini
  bodopl pisze: 2002-12-12 22:33
  ja czekam kiedy rachunek za telefon można będzie płacić smsem - jego koszt oczywiście niech doliczą do rachunku
  0
 • Users Avatars Mini
  czarek pisze: 2002-12-12 22:38
  nie ma to jak polecenie zapłaty!!
  0
 • Users Avatars Mini
  wlo pisze: 2002-12-12 22:41
  bodopl - można płacić esemesem rachunek, nie musisz czekać :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  Muminek_de pisze: 2002-12-12 22:46
  BOSSNOKIA bo Cie wykastruja z punktow za takie komentarze, :-)))) , a wysoko jestes...
  0
 • Users Avatars Mini
  Czerstwy pisze: 2002-12-12 22:50
  Wypas, chciałbym tak móc skoczyć rano do sklepu po bułki ;) i przy okazji zapłacić rachuneczek za koma bez latania na poczty czy do banków. Widać, że plus troszczy się o klienta.
  0
 • Users Avatars Mini
  Kan pisze: 2002-12-12 22:57
  A po co wogóle się martwić o rachunki o tym zeście nie pomyśleli,poprostu stałe zlecenie opłaty kartą,lup z konta,a jeszcze dodatkowo można zarobić punkty potrzebne do otrzymania nowego fona przykład Profit.Latwe i bezpieczne i operator sam martwi się by to załatwić,więc o niebo lepsze rozwiązanie,korzystam z tego od kilku lat w Idei i zawsze jest ok.
  0
 • Users Avatars Mini
  Kan pisze: 2002-12-12 23:02
  BOSSNOKIA,a może Twój zachwyt na taką usługą spowodowany jest młodym wiekiem i brakiem konta,to by wszystko wyjaśniało.Oczywiście nic złego nie miałem na mysli,tylko,że rozwiązanie Plusa nie jest niczym szczególnym ani nietypowym,poprostu jeszcze jedna z możliwości regulowania rachunków jakich pełno,tym bardziej,że o ile się orientuję nie jest darmowa i pobierana jest opłata.Trudno wogóle się polemizuje z osobami,które na widok normalności wpadają w zachwyt.Pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  xmen69 pisze: 2002-12-12 23:07
  to fajowo, zwłaszcza że jest o wiele niższa powizja niż na poczcie :)
  0
 • Users Avatars Mini
  G pisze: 2002-12-12 23:13
  A czy nikt z Was nie korzysta z bankowości elektronicznej, że tak bardzo się emocjonujecie możliwością zapłaty rachunku w jakimś sklepie? Osobiście opłacam rachunki właśnie poprzez usługi bankowości elektronicznej swoich banków,a także (oczywiście PLUS GSM)w formie "phone order",czyli telefoniczne zlecenie obciążenia karty kredytowej - pod nr 2605. Bardzo wygodna sprawa. Nie mając dostępu do internetu, mogę w każdej chwili (oczywiście nie w nocy), zadzwonić pod w/w nr i poprosić o obciążenie mojej karty kredytowej, kwotą ostatniej faktury. Płatności może dokonać jedynie osoba będąca abonentem i/lub osoba upoważniona do dokonywania zmian na koncie. Jak dla mnie, wszystkie wizyty w róznych instytucjach, celem zapłaty faktury w kasie, to czysty archaizm i strata czasu.
  0
 • Users Avatars Mini
  cyrkiel pisze: 2002-12-12 23:15
  looc tylko, że Era te usługe wprowadziła juz uuu ze trzy miechy temu, a do opłaty 4 zł się już nie czepieaj bo to już przeterminowane. A plus to do dupy ma podejście do klienta. Teraz się liczy Idea bo jako jedyna ma kase ( z tepsy ) ciekawe jak długą pociągną.
  0
 • Users Avatars Mini
  czarek pisze: 2002-12-12 23:18
  G: co racja to racja, a reszta oprócz Kana tylko blebleblebleblebleble...
  0
 • Users Avatars Mini
  wlo pisze: 2002-12-12 23:19
  Tak Kan... Ja chyba w zeszłym tygodniu miałem przygodę... Przyszedł do mnie kolega - współpracownik, zależało mu na kasie - żebym wcześniej mu przelał niż wynika z terminów. Siedzę jak człowiek przed komputerem, wchodzę na konto i robię dyspozycję przelewu (rachunek ma w tym samym banku, nawet w tym samym oddziale - mamy jeden oddział KBSA) i każę mu lecieć do banku po gotówkę. Jak zareagował na moje poczynania? "przecież mozna iść do banku z przelewem i jak złożysz przelew w okienku, w tym samym momencie będą na moim koncie, albo wypłacisz z bankomatu i mi dasz" No comments :-) Ja w ogóle nie rozumiem jak niektórzy noszą wypchane portfele pieniędzmi - to chore przecież. Za bułki mógłbym płacić kartą, albo np. co tydzień spłacać kredyt z piekarni i warzywniaka...
  0
 • Users Avatars Mini
  wlo pisze: 2002-12-12 23:20
  G - jak powiedział Kan, żeby korzystać, trzeba mieć najpierw konto w banku... Mało kto tutaj może się pochwalic własnym kontem :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  wlo pisze: 2002-12-12 23:24
  Co najwyżej kontem typu JUNIOR jakie ma np. mój syn z dziennym limitem 20 zł ;-))))
  0
 • Users Avatars Mini
  G pisze: 2002-12-13 00:13
  Przeciez to ogromna wygoda, dostać wypłate na konto i móc sprawdzić online,tudzież przez IVR (jeśli bank ma taką usługę), czy wynagrodzenie wpłynęło. Znam ludzi z firmy,którzy wolą osobiście w kasie odebrać,ale po co mam narażać się na ewentualną kradzież? Czasy dziś niespokojne, niestety...
  0
 • Users Avatars Mini
  wlo pisze: 2002-12-13 00:22
  Fawu - też mam znajomego - dla Was to starszy człowiek, jest po 50-ce - który mimo, że całą wypłatę (pracuje w administracji) w dniu wypłaty praktycznie rozdysponowuje na wszelkie opłaty, czynsze itp. ma konto i używa systemu bankowości elektronicznej. Dlaczego? Jest tylko jeden powód... siedzi sobie przy swoim komputerze w domu robiąc te dyspozycje, zajmuje mu to nie więcej niż 15 minut i jest za darmo :-) Zanim zaczął korzystać z home bankingu poświęcał na to dwa dni po pracy, lub jeden jeśli udało mu się "wyrwać" w godzinach pracy.
  0
 • Users Avatars Mini
  Tytan pisze: 2002-12-13 00:25
  Czy nie wydaje Wam sie dziwne placenie za komore w wyporzyczalni video(btw nie chodze tam od czasu wynalezienia DVD..X)? Co do komentarza kolegi Fawu- takich ludzi sa tysiace, dziesiatki tysiecy. Ludzie wola stac w tasiemnowatych kolejkach, gdyz taka forma transakcji wydaje im sie bardziej... namacalna. Wedlug mnie najwygodniejsze jest zlecenie zaplaty w banku - zawsze na czas i nie trzeba o niczym pamietac.
  0
 • Users Avatars Mini
  wlo pisze: 2002-12-13 00:26
  W czasach, kiedy prowizji nie pobierano tylko w oddziałach banków gdzie wierzyciel miał rachunek, tenże mój znajomy odwiedzał nawet pięć różnych banków!!! Czyli oszczędność: czasu, zdrowia (zima, lato, desz, gołoledź, głupie gadki ludzi w kolejkach, że banku nie stac na zatrudnienie większej ilości kasjerek), pieniedzy (mógł w swoim banku załatwić wszystko ze stosowną prowizją).
  0
 • Users Avatars Mini
  wlo pisze: 2002-12-13 00:33
  Jak już sobie gadamy - co do bezpieczeństwa... Owszem miałem obawy przed zawieraniem transakcji prze Internet i zapłatę kartą kredytową. Pierwszy raz zapłaciłem kartą (chyba ze trzy lata temu) 19 $ za licencję bodajże Windows Commandera albo WinZipa... Dzisiaj inaczej nie kupuję, nawet za gazetę 13,90 płacę kartą w kiosku internetowym :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  wlo pisze: 2002-12-13 00:43
  Firmom zmuszającym pracowników do zakładania rachunków też się nie dziwię. Oprócz zmuszania ludzi do normalnych zachowań ma to równiez na celu ograniczenie wydatków - kasjerka, wypłaty odbiera się w godzinach pracy (czasem w kolejce się i godzine stoi i o fajnej części ciała Maryni gada), trzeba firmę ochoniarską wynająć (co czasem też się czkawką odbija...). Co ludzie widza w tych banknotach czy monetach? Ja nawet nie wiem co na poszczególnych jest...
  0
 • Users Avatars Mini
  wlo pisze: 2002-12-13 00:49
  Fawu, ja już przestałem się bać używąć zwykłej VISA Charge :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  ciekaw pisze: 2002-12-13 00:54
  żadna rewelacja, wkrótce podobno większość rachunków (zaa gaz, prąd itp) będzie można płacić w MPiKach, supermarketach , na stacjach benzynowych... więc plus sie specjalnie nie wysilił
  0
 • Users Avatars Mini
  bodopl pisze: 2002-12-13 01:13
  odkąd mam rachunek w mBanku to też wszystkie płatnosci robie przez net. Na co się da robie zlecenie stałe a resztę wklepuję ręcznie.Już nawet pozapominałem piny od swoich pozostałych kart. Moze ktoś moze polecic jakies internetowe biuro maklerskie bo juzmam dosyc tego z PKOSA gdzie bez pinu nawet w oddziale gzie prowadzą konto nic sie nie da zrobić.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2002-12-13 08:12
  Muminek:Spokojna głowa,nie martw sie o moje punkty.:))
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2002-12-13 08:13
  Kan:Jasne ze nie mam konta w banku,bo jestem jeszcze za ,,malutki" hehe,wcale mi to nie przeszkadza,a Tobie tak? ::)) pozdrawiam.
  0
 • Users Avatars Mini
  madzer pisze: 2002-12-13 08:32
  i masz za to powazny problem....
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2002-12-13 08:35
  Ja czekam na mozliwosc placenia rachunkow w kosciolach, samolotach i metrze! Jak tak dalej pojdzie to juz w kazdym domu bedzie kasa gdzie bedzie mozna zaplacic za telefon, byle by pieniadze znalazly sie jak najszybciej na koncie! osobiscie nie lubie udziwnien i dodatkow tego typu!
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2002-12-13 08:36
  Czyzby bylo to bezplatne, poniewaz nie podano wysokosci oplat!??
  0
 • Users Avatars Mini
  Tytan pisze: 2002-12-13 08:56
  Watpie, nie ma nic za darmow, niestety.
  0
 • Users Avatars Mini
  voight pisze: 2002-12-13 09:49
  Widze, ze niektorzy nie potrafia przyjac do wiadomosci, ze niekazdemu pasuje trzymac pieniadze na rachunku w banku. Jedni obawiaja sie UKS'u inni zony, lepiej niech jest wybor.
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2002-12-13 09:58
  Tytan a wlasnie powinno byc inaczej! Jezeli opowie chca miec za wszelka cene pieniadze na kontach i proponuja nam placenie wszedzie gdzie sie da, to oni powinni ponosic koszta oplat za rachunki, przeciez dla nich to sa szybsze pieniadze!
  0
 • Users Avatars Mini
  Kan pisze: 2002-12-13 10:15
  BOSSNOKIA***gdybyś nie był tak pochłonięty tą pogonią za punktami,to byś zrozumiał,że nie było żadnej ironi w moim stwierdzeniu,o Twoim wieku.Tylko samo stwierdzenie faktów,problem w tym na GOL-u,że najbardziej zadufani w sobie są nastoletni użytkownicy,którzy wszystko wiedzą i na wszystkim się znają.A uwaga że się w czymś mylą,to juz nawet nie kończę.Nic w tym nie ma złego,ze nie masz konta,tylko zwróciłem uwagę,że taka opłata to nic nadzwyczajnego i to była odpowiedż na posty zachwyconych userów.Zresztą tu zwrócenie uwagi i prośba by zamiast user zaśmiecał swoją znajomościa alfabetu pisząc go na dziale Telefony,lepiej zabrał się za klikanie.Doprowadziła do tego,że nastolatek dane z Jego info postarał się bym został jego dzieckiem;)No cóż ten GOL opanowała radość nastoletniego życia,a nie wortal GSM-owy,który miał być pomocny dla poznania tej dość trudnej technologi.Pozdrawiam i bawcie się dalej.
  0
 • Users Avatars Mini
  Kan pisze: 2002-12-13 10:21
  BOSSNOKIA***a tak na koniec,drwiłeś ,że nikt nie czyta moich wypocin i bym się nie męczył.Właśnie znalazłem jednego czytelnika w osobie usera BOSSNOKI jakoś zmusiłeś się i przeczytałeś,więc nie piszę jak widać komentarzy których nikt nie czyta;)
  0
 • Users Avatars Mini
  tokage pisze: 2002-12-13 10:56
  ups, to było niezłe i z niemałym taktem
  0
 • Users Avatars Mini
  wlo pisze: 2002-12-13 11:36
  Ciekaw - "wkrótce podobno większość rachunków (zaa gaz, prąd itp) będzie można płacić w MPiKach, supermarketach , na stacjach benzynowych..." Plus może specjalnie się nie wysilił, ale inni wcale (a może w ogóle się nie wysilą) - nawet tak niewielki wysiłek się zatem liczy... Uważam, że wszystko co ułatwia życie jest dobre. Może dla nastoletnich konsumentów to wszystko wydaje się za drogie... cóż, tylko od rodziców dostaje się wszystko za darmo (niektórzy mają to szczęście bardzo długo) :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  Jan bez Ziemi pisze: 2002-12-13 11:49
  ale z was lamerstwo, naprawde płacicie rachunki czy tylko tak ściemniacie??? ja tam nie płace i mam sie dobrze!
  0
 • Users Avatars Mini
  nick pisze: 2002-12-13 12:10
  Jak nie placisz, to nie uzywasz. Krotka pilka. (w przypadku komorek na abo oczywiscie)
  0
 • Users Avatars Mini
  sun pisze: 2002-12-13 12:23
  Alez tenedencyjny news. Ciekawe czy autor/redaktor rzeczywiscie nie wie, czy tylko kazano mu napisac, ze "Plus oferuje". Kazdy odrobine chociaz zainteresowany rynkiem wie, ze BillBird ma podpisane umowy w Era i Plusem i finalizowana umowe z Idea.
  0
 • Users Avatars Mini
  CiepliX pisze: 2002-12-13 12:47
  generalnie to ja korzystam z polecenia zaplaty w inteligo i czerpie z tego dodatkowe korzysci :) ale idea placenia w supermarketach jest ok.
  0
 • Users Avatars Mini
  CiepliX pisze: 2002-12-13 12:48
  sun - byl o tym news ale z pol miesiaca temu...ale napisac mogli, prawda
  0
 • Users Avatars Mini
  mlukas pisze: 2002-12-13 12:52
  bossnokia: ty czytasz te newsy czy tylko klepiesz komentarze dla punktów - jak tylko w Warszawie?
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2002-12-13 13:52
  CiepliX zawsze wiedzialem, ze lubisz idee, bo przeciez "idea ... ........ jest ok" ;-)))
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2002-12-13 15:26
  mlukas:A co?Nie podobaja Ci sie ,trudno-masz pecha.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2002-12-13 15:28
  Kan:Popierwsze wiem ze z tym wiekiem to nie byla ironia,a po drugie jak napislaem ze nikt nie czyta Twoich koment,zartowalem,nie zansz sie na zartach?Nie musisz brac zawsze wszystkiego doslownie,spoko i tak wiem ze masz szerokie pojecie o roznych sprawach.pozdrawiam i sorki jesli cos napisałem kiedys nie tak :)
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2002-12-13 16:13
  BOSS dlaczego mlukas ma pecha!?? przeciez to nie podoba sie prawie karzdemu! jezeli mozesz to napisz w osobnych komentarzach do kazdego osobno ze mu sie to nie podoba i ma pecha! Gratulacje za 4 linijki tekstu!
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2002-12-13 16:35
  Qba:Ty tez masz pecha,wkoncu sie o tym przekonasz.Acha,od juta bede pisal po literce koment,pasuje?
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2002-12-13 16:52
  BOSS myslalem, ze z ciebie powazny, madry i rozsadny czlowiek, a tu obracasz kota ogonem! Powodzenia na wortalu!
  0
 • Users Avatars Mini
  looc pisze: 2002-12-13 17:53
  cyrkiel, nie bede sie czepial, co raczej "zwracal na to uwage" i to nie z powodu "CALYCH 4 PLN" tylko kretynskiego powodu doliczania dodatkowych oplat. co do judei, to juz dzisiaj nie bede klal. to, ze lapie dobry sponsoring od mamy-tepsy, nie ma zadnego wplywu na podejscie do klienta, a wrecz przeciwnie.
  0
 • Users Avatars Mini
  Tytan pisze: 2002-12-13 19:25
  Ostatnio Qba i Bossnokia czesto sie sprzeczaja. Najwidocznej Qbe szlag trafil, ze nie dostanie drugiego pokrowca i postanowil odbic sie od dna (zartuje Qbus:)). Chlopaki nie ma co sie sprzeczac.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2002-12-13 19:48
  Tytan:Ja wiem ze nie ma co,ale do !by to chyba jeszcze nie dotarlo,mnie to nie bawi i nie krzycze juz.To jak Qba,rozejm?Przeciez gadamy o glupotach,jest sens dalej to ciagnac?
  0
 • Users Avatars Mini
  Pic pisze: 2002-12-14 22:09
  BOSSNOKIA, ty chyba jestes nawiedzony "jaki tam pierwszy"!!! wiesz co ten serwis jest dla normalnych ale nie inaczej!!!!!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2002-12-15 09:47
  PIc:O co CI biega czlowieku??!Nie wiem co tzn : "jaki tam pierwszy"!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2002-12-15 12:23
  BOSS ja nie gadam o glupotach ,zas ty zasmiecasz caly wortal jakimis kilku wyrazowymi wpisami, bo chyba dluzszych zdan nie potrafisz budowac, co do twojego pisanai to miales pisac po jednym slowie i jakos nie wywiazujesz sie z obietnic! Dlaczego, czyzbys ie obawial tego ze Admin cie wytnie!???
  0
 • Users Avatars Mini
  Tytan pisze: 2002-12-15 14:02
  Zobaczcie ludzie do czego moze doprowadzic konkurs na punkty? Gdyby go nie bylo byloby tu mniej komentarzy, ale chociaz na temat. A tak zrobil sie jeden wielki syf.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2002-12-15 21:43
  QBA:JA sie obawiam nawet bardzo :),ale chyba TY wcale,moze wyjasnisz dlaczego wszystkim???!
  0
 • Users Avatars Mini
  martynka pisze: 2002-12-16 07:48
  Rozwiązanie wydaje się nie być głupie. Przecież zakupy robi każdy, a rachunku bankowego, konta w mbanku czy takich tam podobnych wynalazków nie ma każdy, nie mowa o internecie. A poza tym nasze społeczeństwo wprost uwielbia stać w kolejkach, utrudniać sobie życie. Dla niektórych phone order czy direct debit to czarna magia. A tutaj proszę - zakupy robi każdy, przynajmniej raz w tygodniu takie poważniejsze i przy tej okazji można zapłacić sobie rachunek. I to mi się podoba!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  martynka pisze: 2002-12-16 07:50
  A jeżeli chodzi o komentzrze niektórych panów, to rzeczywiście nie są związane z tematem dyskusji i wyraźnie widać, że króluje pogoń za punktami. Tak więc panowie wypisujcie te bzdury i bawcie się dalej.
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2002-12-16 08:54
  BOSS a powiedz jakie masz zarzuty co do mojej osoby! Nie klikam jak wariat, nie wpisuje jakies glupich i krotkich komow i nie zachowuje sie jak 12 latek, wiec co jeszcze!??
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2002-12-16 16:48
  Qba;No nic z tych zeczy,ale jednak cos masz w sobie takiego,czego nie lubie..nie wiem tylko co to,jak narazie :((((
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: