"Reakcja łańcuchowa" - 10 zł dodatkowo w Sami Swoi

Newsy
Żródło: Plus
Opinie: 4
Opinie: 4

20 listopada br. rozpoczęła się  promocja "Reakcja łańcuchowa" dla nowych klientów Sami Swoi. Do pierwszych sześciu doładowań w kwocie minimum 20 zł klient otrzymuje po 10 zł na rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci.

Użytkownik, który zakupi i aktywuje w czasie trwania promocji dowolny zestaw Sami Swoi (startowy lub z telefonem), otrzyma dodatkowo 60 zł, tj. po 10 zł do każdego z pierwszych sześciu doładowań za minimum 20 zł.

Aby skorzystać z promocji, nie trzeba podejmować żadnych dodatkowych działań. Bonusowe doładowania zostaną przekazane automatycznie razem z pierwszymi sześcioma zasileniami.

Ekstra doładowania można wykorzystać na dodatkowe rozmowy lub na dowolne usługi (np. SMS-y, wiadomości multimedialne MMS, ściągnięcie dzwonka, tapety lub gry).

Promocją objęte są wszystkie zestawy startowe oraz zestawy z telefonami Sami Swoi.

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  mattulko pisze: 2007-11-20 15:29
  Znowu pojawiają się w tych wszystkich ofertach kombinacje alpejskie. Ja bym wolał obniżkę na stałe i proste zasady. Niby przyjemnie dostać coś za friko ale służy to wszystko tylko "zaciemnieniu" cennika.
  0
 • Users Avatars Mini
  adriank pisze: 2007-11-20 19:26
  zgadzam sie z poprzednikiem
  0
 • Users Avatars Mini
  gpsik pisze: 2007-11-21 08:25
  Promocja dobra, jednak szkoda, że tylko dla nowych użytkowników.
  0
 • Users Avatars Mini
  zaman pisze: 2007-11-22 16:03
  Od lipca do listopada było dla nowych po 10zł do każdego z czterech pierwszych doładowań ( już od 10zł - przedłużało w praktyce o 1 m-c). Nic tylko kupować nowe startery i dzwonić bez pakietów na stacjonarne :) Tylko, że swojak pozostaje jako DODATKOWY, a mógłby być na stałe - 80zł na 7 m-cy to najtańsza oferta w PL dla mało dzwoniących... I chyba tak się swojaki widzą - jako dodatek do sieci Plus :) Pomijam oczywiście nagły wzrost liczby "nowych" użytkowników :)))
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: