realme 9 Pro będzie zmieniał kolory obudowy

Newsy
Opinie: 0
realme 9 Pro

realme zdradziło kolejny szczegół dotyczący serii realme 9 Pro. Kolor Sunrise Blue w obu produktach z serii 9 Pro - będzie wyposażony w Light Shift Design, w którym tylna obudowa zmienia kolor z niebieskiego na czerwony w ciągu pięciu sekund, pod wpływem światła słonecznego lub ultrafioletowego, i z powrotem do niebieskiego - gdy zostanie osłonięta przed światłem słonecznym.

Uzyskanie efektu kameleona na obudowie smartfonów wymagało zastosowania serii rozwiązań produktowych: od doboru grubości warstwy zmieniającej kolor i sposobu, w jaki kolory się zmieniają, po mocowanie szkła na obudowie i długość konwersji.

Aby osiągnąć efekt końcowy, przeprowadzono ponad 200 prób, takich jak „zmiana” struktury molekularnej, dzięki której materiał zmienia kolory i szybko blednie. Firma realme najpierw stworzyła pionierski proces oparty na dwóch warstwach fotochromowych, a następnie dodała organiczną warstwę kompozytową do warstwy fotochromowej i szkła, co nie tylko gwarantuje przyczepność, ale także zwiększa współczynnik oddawania barw o 40 procent.

16 lutego zaplanowana jest polska premiera tego smartfonu - tutaj

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: